Essentials Kit Acil Yardım !!!!

ekto02

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba Değerli Forum Sakinleri KitPvP Sunucusu Açtım Fakat Ufak Bir Sorunumuz Var Sunucuda Oyuncuya Zincir Set Veren Bi Kit Oluşturdum Fakat Oyuncu Bu Kiti İtemler Üstündeyken İkinci Kez Alınca 2 Adet Zırh Oluyor Yani Zırh 2x Oluyor Oyuncu Bunu Giyince 2 Set Giymiş Gibi Oluyor Bunu Nasıl Engelleyebilirim Bilgisi Olan Varsa Yardımcı Olabilirmi Şimdiden Teşekürler

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba Değerli Forum Sakinleri KitPvP Sunucusu Açtım Fakat Ufak Bir Sorunumuz Var Sunucuda Oyuncuya Zincir Set Veren Bi Kit Oluşturdum Fakat Oyuncu Bu Kiti İtemler Üstündeyken İkinci Kez Alınca 2 Adet Zırh Oluyor Yani Zırh 2x Oluyor Oyuncu Bunu Giyince 2 Set Giymiş Gibi Oluyor Bunu Nasıl Engelleyebilirim Bilgisi Olan Varsa Yardımcı Olabilirmi Şimdiden Teşekürler
Configin kit bölümümünü atar mısın

4kr3p

JavaScript, Html5, Css,Skript
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Oyunculara kitleri belirli saniye aralıklarla verebilirsin.
Veya skript aracılığı ile direk üstlerine giydirebilirsin, essentials üzerinden itemlerin x2 olması nasıl kapatılıyor bilmiyorum ancak bunun bir eklentisi olabilir konuya @İnfumia beyi çağıralım bakalım o biliyormu :)

BatuBskn0

PayidarNetwork.Batihost.Net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
essentials yerine başka bir plugin kullanmak gerekiyor tüm essentialslarda aynı öyle o veya kit verirken clear falan çektirtmen gerek

Creation

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
@DarkMCTR 'nin de dediği gibi KitAdder pluginini yükleyebilirsiniz plugini nasıl kullanılacağını bilmiyorsanız Discord'tan iletişime geçebilirsiniz.

KitAdder Plugini
Discord: BlackKpoT#3087