Essentials Tabela Repair Sorunu

DangerYusuf

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Merhaba Arkadaşlar, Ben Essentials Kullanıyorum Ve Tamir Tabelası Olmuyor Yani Satırları Sırasıyla
[Repair]
Hand
$15000
Yazınca hiçbir şey Olmuyor Repair Yazısı Mavi Bile Olmuyor Fakat Başka Bir Essentials Plugini Yüklediğimde Düzeliyor Yüklediğim Essentials Plugininin İçindeki Messages_en Mesajlarını Değiştirince Bozuluyor Sebebini Bilen Varmı?

MadTRen

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
.Essentials configinden signcommands komutlarını aktive ederek sunucunuza reload atıp oyunda tabela ile bunu yazabilirsiniz
[Repair]
Hand Ve Ya All
$Miktar

Parasız Yapacaksanız miktar bölümünü kaldırıp sadece [*****] bölümündeki yeri yazıp tabeladaki komutlar aktif olabililir

DangerYusuf

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Merak Etmeyin Ben Configten Aktif Etmişim Yani # İşaretini Kaldırmışım Sadece Messages_En Dosyasında Oynama Yapınca Bozulduğunu Bildirmek İstedim Yoksa O Tür Araştırmaları Defalarca Yaptım

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
"Repair" ifadesini "Tamir" gibi bir ifade haline çevirdiyseniz tabelayı kullanırken [Tamir] şeklinde kullanmayı denemelisiniz. Bu arada, yanlış hatırlamıyorsam bu tür bir değişiklik eski tabelaları da geçersiz hale getiriyordu, dolayısıyla tamir tabelasını yeni haliyle tekrar kurmanız gerekiyor.

DangerYusuf

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
"Repair" ifadesini "Tamir" gibi bir ifade haline çevirdiyseniz tabelayı kullanırken [Tamir] şeklinde kullanmayı denemelisiniz. Bu arada, yanlış hatırlamıyorsam bu tür bir değişiklik eski tabelaları da geçersiz hale getiriyordu, dolayısıyla tamir tabelasını yeni haliyle tekrar kurmanız gerekiyor.
Tam Olarak Nereden Değiştiriliyor Bilginiz Varmı?

Zulu

Hurra, Die Welt Geht Unter.
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
++ Yardım Edecek Yokmu

Tam olarak Essentials Plugini' nin Config dosyasının içinde "Essentials (Global)" kısmında

signs.use.repair komutu aradığın komut kardeşim. bu komut signs.use.tamir gibi Türkçeleştirilmiş olabilir. Umarım yardımcı olmuştur , eğer hala sonuç alamıyorsan benimle iletişime geçebilirsin. Discord adım:

KerimBey#1335

DangerYusuf

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Tam olarak Essentials Plugini' nin Config dosyasının içinde "Essentials (Global)" kısmında

signs.use.repair komutu aradığın komut kardeşim. bu komut signs.use.tamir gibi Türkçeleştirilmiş olabilir. Umarım yardımcı olmuştur , eğer hala sonuç alamıyorsan benimle iletişime geçebilirsin. Discord adım:

KerimBey#1335
İşime Yaramadı Discord'tan sizi Ekledim Dönüş Yaparsanız Sevinirim

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
1)
Merak Etmeyin Ben Configten Aktif Etmişim Yani # İşaretini Kaldırmışım
Şu ayardan mı bahsediyorsunuz?

Essentials > config.yml >
Kod:
enabledSigns:
   - repair

2) Anlattıklarınıza göre Messages_en kısmını düzenlerken TAB hatası yapıyor gibi görünüyorsunuz. Düzenlerken boşluklara dikkat ederek düzenlemeniz gerekiyor.

3) "Essentials Plugini Yüklediğimde" demişsiniz, bu yükleme işlemi sırasında EssentialsSpawn pluginini de değiştiriyor musunuz? Ayrıca tabelayı spawna yakın bir yerlerde oluşturmaya çalışıyor musunuz?

DangerYusuf

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
1)

Şu ayardan mı bahsediyorsunuz?

Essentials > config.yml >
Kod:
enabledSigns:
   - repair

2) Anlattıklarınıza göre Messages_en kısmını düzenlerken TAB hatası yapıyor gibi görünüyorsunuz. Düzenlerken boşluklara dikkat ederek düzenlemeniz gerekiyor.

3) "Essentials Plugini Yüklediğimde" demişsiniz, bu yükleme işlemi sırasında EssentialsSpawn pluginini de değiştiriyor musunuz? Ayrıca tabelayı spawna yakın bir yerlerde oluşturmaya çalışıyor musunuz?
Şöyle Bir Sorun Yakaladım Ben Messages_en Kısmında Türkçeleştirme Kullanışım Türkçe Kelime Kodları İle Bu Dosyada Türkçe Karakter Kullanmadığımda Düzeliyor Türkçe Karakterli Mesajları Yüklediğimde Tekrar Bozluyor Bir Bilginiz Varmı Acaba?