• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • rabisuBlack Desert OnlineSon Gösterim: 20 Ara 18

• Satıcı yetkisine sahip olan üyelerle yaptığınız alışverişlerin güvenilirliği kesin değildir. Eğer satıcı yetkisine sahip bir üye tarafından dolandırılırsanız, yeterli kanıtları Forum Destek Bölümü'ne bildirmeniz sonucunda ilgili satıcının yetkisi alınır ve cezalandırılır. Satıcı yetkisi olmayan üyelerden ürün almaya çalışmayınız, satıcı yetkisine sahip olmayan üyeler size satış yapmak istediklerinde ilgili içerikleri rapor ediniz. Dolandırıcı olabileceği şüphelenilen üyenin, forumumuzu kullanarak suç işlemesi olasılığını engellemek amacıyla yasaklanabileceğini belirtiriz.
  • BİLGİLENDİRME: Forumumuzun Steam Topluluğu ve Plug.dj Topluluğu'na katılmayı unutmayın.

DUYURU: Artık Facebook sayfamızda yer alabilirsiniz.

DUYURU: Fikirleriniz bizler için elmas niteliğindedir; Gamer Türkiye Görüş ve Öneri Formu'nu doldurmayı unutmayın.

Topluluk Ürünü: Artık her ay için, belirli niteliklere sahip olan bir Minecraft plugini seçiliyor. Ayın pluginini görmüş müydünüz?

Satılık Eşya Seçme Koruması - SIP [ 5 TL ]

Darkkandadr

Everybody knows the good guys lost...
Genel Moderatör
Ruh Hali
Steam
Minecraft
S.I.P - Eşya Seçme Koruması - Select Item Protect(ion)

Selamlar sevgili arkadaşlar bu konumuzda SIP [ Select Item Protect(ion) ] adlı skriptimizin tanıtımını yapacağız.

Daha önceden yabancı premium bir sunucuda gördüğüm skripti boş zamanımda yapmak istedim. Ne işe yarayacağını düşünmeden yaptım fakat sonradan ne işe yarayabileceğini düşünerek buldum.

Skript'in amacı bot veya hile kullanırken bilgisayarını açık bırakıp gidenleri engellemek. Nasıl kullanıcağınız sizin tarzınıza kalmış durumda. Skripti satın alacaksanız istediklerinizi (çok komplike olmadan) yapacağım. Örneğin tanıtım videosunda da belirttiğim gibi lapis kırarken %0.01 ihtimalle (değişebilir) bu menünün açılması. Eğer bunu kullanırsanız geceleri oyunu açık bırakıp, nuker açıp diğer oyuncuların önüne geçen hile oyunculara engel olabilirsiniz. Eğer premium bir sunucunuz var ise lobi sunucusuna bunu ekleyip bot hesapların sunucunuza girmesine engel olabilirsiniz (menüde seçim yapmadıktan sonra atma özelliğini kullanarak).

Tanıtım videosunda her şey açık ve net şekilde gösteriliyor. Rastgele itemler içinden menünün ismi olan eşyayı seçtiğinizde korumadan geçmiş oluyorsunuz. Bu menüyü seçim yapmadan kapatamaz, menü açıkken sürekli "esc" basıp blok kırma, koyma gibi işlemler yapılamaz.

Videoda ve yazıda da belirttiğim gibi basit olacak şekilde sizin için özel eklemeler yapabilirim.

Test edilden oyun sürümü: 1.13.2

ÜRÜN BİLGİSİ

Skript fiyatı 5TL'dir.
Ödeme yöntemi ININAL Kart fakat diğer ödeme yöntemlerinin bazıları konuşulup kullanılabilir.

ULAŞIM

Skript'i satın almak için forum içersinden bana özel mesaj atabilir veya kişisel discord adresimden (Darkkandadr#8518) bana ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar dilerim.

Black Desert Online
Son düzenleme:

javabey

Ağaç Yumruklayıcı
Ruh Hali
Hiçbir şekilde kırılamaz. Kırma olayını engelliyor.
ondan bahsetmiyorum, zaten standart yazılar oluyor gui isminde ona bağlı olarak bi macro yazılır çokta uzun olmayan ve mouse otomatik olarak gui isminde ki yazılan şeyi tespit ederek iteme tıklar, bu o kadar da zor değil emin ol, 2dk sürmez sistemin al aşa edilmesi.

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
Ruh Hali
Steam
Minecraft
ondan bahsetmiyorum, zaten standart yazılar oluyor gui isminde ona bağlı olarak bi macro yazılır çokta uzun olmayan ve mouse otomatik olarak gui isminde ki yazılan şeyi tespit ederek iteme tıklar, bu o kadar da zor değil emin ol, 2dk sürmez sistemin al aşa edilmesi.
sonuçta bu skript devasa boyutlara gelip hack clientlerine eklenicek kadar büyümicek fakat biraz sinir bozucu olabilir

Son düzenleme:

FuryRS

Elmas Madencisi
Steam
5TL için yeterli bir plugin bence :D
Öncelikle bu bir plugin değil. Lütfen kendini geliştirme yönünde daha düzgün ve emin adımlar at.
S.I.P - Eşya Seçme Koruması - Select Item Protect(ion)

Selamlar sevgili arkadaşlar bu konumuzda SIP [ Select Item Protect(ion) ] adlı skriptimizin tanıtımını yapacağız.

Daha önceden yabancı premium bir sunucuda gördüğüm skripti boş zamanımda yapmak istedim. Ne işe yarayacağını düşünmeden yaptım fakat sonradan ne işe yarayabileceğini düşünerek buldum.

Skript'in amacı bot veya hile kullanırken bilgisayarını açık bırakıp gidenleri engellemek. Nasıl kullanıcağınız sizin tarzınıza kalmış durumda. Skripti satın alacaksanız istediklerinizi (çok komplike olmadan) yapacağım. Örneğin tanıtım videosunda da belirttiğim gibi lapis kırarken %0.01 ihtimalle (değişebilir) bu menünün açılması. Eğer bunu kullanırsanız geceleri oyunu açık bırakıp, nuker açıp diğer oyuncuların önüne geçen hile oyunculara engel olabilirsiniz. Eğer premium bir sunucunuz var ise lobi sunucusuna bunu ekleyip bot hesapların sunucunuza girmesine engel olabilirsiniz (menüde seçim yapmadıktan sonra atma özelliğini kullanarak).

Tanıtım videosunda her şey açık ve net şekilde gösteriliyor. Rastgele itemler içinden menünün ismi olan eşyayı seçtiğinizde korumadan geçmiş oluyorsunuz. Bu menüyü seçim yapmadan kapatamaz, menü açıkken sürekli "esc" basıp blok kırma, koyma gibi işlemler yapılamaz.

Videoda ve yazıda da belirttiğim gibi basit olacak şekilde sizin için özel eklemeler yapabilirim.

Test edilden oyun sürümü: 1.13.2

ÜRÜN BİLGİSİ

Skript fiyatı 5TL'dir.
Ödeme yöntemi ININAL Kart fakat diğer ödeme yöntemlerinin bazıları konuşulup kullanılabilir.

ULAŞIM

Skript'i satın almak için forum içersinden bana özel mesaj atabilir veya kişisel discord adresimden (Darkkandadr#8518) bana ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar dilerim.
Şahsi kanaatimce bu skriptin ederi 5 TL değildir. Ücretsiz olarak paylaşılabilir. Böyle düşünmemin en temel sebeplerinden biri de normal düzey koruma eklentilerinin ve skriptlerinin (en azından %20 sinin) bu sistemi zaten barındırıyor olması. Menünün şansa bağlanması haricinde ekstra bir şey yok diye gördüm. Teşekkürler !