Eternal Survival EFSANE ÖZELLİKLERİYLE | Her Hafta VIP Çekilişi | Siz Degerli Oyuncularla Buluşmaya Hazırlanıyor...

Kartila7

Marangoz
En iyi cevaplar
0
118021

118028

Eternal Survival

Sürüm 1.8.x / 1.14

Sitemiz: eterna.mc.tc

ip: Eternal.batihost.net

Slot: Sınırsız

Tanıtım

Serverde birçok özeligi daha işlevsel hale getirmeye çalıştık
Meslekler tılsım gibi özeliklerle farklı deneyimler sunmayı hedefledik

dilerseniz özeliklere ayrıntılı bir şekilde bakalım

Meslek Sistemi
Bilgidiniz meslek sitemlerini unutun şu '/jobs join' den rütbeden felan bahsediyorum
bu yaptıgımız daha önce denendimi biliyorum fakat ben bi oyuncu olarak
böyle özelligi olan bir serverda oyunamadım

ilk olarak servera giriş yaptıgınızda /meslekler diyerek bir meslek seçiyorsunuz

118026

Peki Bu meslekler ne İşe Yarıyor?
oyunda en temel ve hızlı para kazanma yöntemi bu mesleklerden birine girerek yapıyoruz
mesela bir elmas kazdınız bir oyuncu bu elması 1 e satıyosa markete madenci 2 ye satacak
ve
oyunda sadece ciftciler tarım yapabiliyor bu yüzden tarım malzemeleride degerli olacak

Mesleklere özel warplar sayesindede ticareti ve para kazanmayı seviyeli bir ayrım yaptık
118014

Ciftci için iste özel bir makas ile tarım yapabilme olanagı sagladık
böylelikle ciftcilerin ekebildigi şeyleri makası olan biri toplayabilir ama makas sadece ciftci kitinde veriliyor

118015

Tılsımlar

Tılsımlar oyundaki pvp sitemini biraz olsun eglenceli kılmak için varlar
meslek takaslardan ve kredi marketten elde edebileceginiz bu tılsımlar size 25 dk boyunca iksir efecti hatta iksirlerin vermedigi effectler bile veriyor

118016

Tavuklar

Elmas yumurtlayan tavukları yada bunu gibi şeyleri hepiniz bilirsiniz
biz bu sistemi alıp çok degerli ve oyunda önemli yere sahip bir materyal haline getirdik

nasıl mı?

118018

Barut bildiginiz üzre çokta degeri olmayan bir ürün biz de bu ürünle para kazanmanızı saglamak istedik

şu an 2 çeşit tavugumuz var
Tüylü Tavuk
Barut Tavugu

şeklinde ama ileriki dönemlerde sürekli bu liste güncelenecektir.

Oyuncuların farklı tatlar alması için çabaladıgımız bu serverda amaç hemen maden kazıp vs atmak degilde item kasıp emek verip
bundan zevk alan oyuncuların toplanacagı bir server haline getirmek istiyoruz

Konu tasarımı kötü oldugunun farkındayım ama biraz aceleye geldi 1-2 gün içerisinde bir grafikerle anlaşıp güzel bir konu tasarımı sunacagım.

İp
Eternal.batihost.net

Ekli dosyalar

• 2019-05-17_01.03.03.png
    2019-05-17_01.03.03.png
    4.9 KB · Görüntüleme: 74
  • image_200519_361868.gif
    image_200519_361868.gif
    285.7 KB · Görüntüleme: 227
Son düzenleme:

cydex

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucuya girip birsürü tavuk ve inek alarak gelişmeyi sabırsızlıkla bekliyorum.

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Klasik, başarısız bir sunucu daha. :( Umarım gelişirsiniz, neye ihtiyacınız olursa bana ulaşabilirsin.

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sizden farkı olmayan bir sunucu bence? İlk olarak kendi sunucunuza bakın, sonra diğer sunuculara laf atın.
Keşke önce sunucumu inceleyip böyle bir yorum yapsaydın, yeni sistem yok sana sunucumda olan sistemleri saymamı ister misin burda? Ki kaliteli olan hakkını alıyor zaten diye düşünüyorum gecenin 2.30'unda bide +32 kişi çekiyorsam, diğer sunucular gibi fakeplayer kullanmadan gerisini sen hesap et. Ayrıca konu sahibi bile değilsin neden atladın?

Son düzenleme:

tayip22

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Keşke önce sunucumu inceleyip böyle bir yorum yapsaydın, yeni sistem yok sana sunucumda olan sistemleri saymamı ister misin burda? Ki kaliteli olan hakkını alıyor zaten diye düşünüyorum gecenin 2.30'unda bide +32 kişi çekiyorsam, diğer sunucular gibi fakeplayer kullanmadan gerisini sen hesap et. Ayrıca konu sahibi bile değilsin neden atladın?
+32 mi %75i yan hesap oldugunu hepimiz biliyoruz...

Kartila7

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Klasik, başarısız bir sunucu daha. :( Umarım gelişirsiniz, neye ihtiyacınız olursa bana ulaşabilirsin.
Teşekür ederim tarık ama sunucunun s sini bilmedigin zamanlarda ögretigim şeylerle bir şey yapmış biri olarak kendini çok yanlış tanıtıyosun bu serveri ben 1 günde kurdum daha fazla zaman harcaya bilseydim sizin şu an türkiyenin en iyi sunucu dediginiz bi çok sunucuda sitemlerim oldugu gibi bu serverede güzel sistemler ekleyebilirdim neyse işin özü sırf yorum yapmak için boş beleş harektler yapmayın

LavivaSurvival

IP: LavivaNW.Keyubu.Com
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Meslek sistemi güzel gibi geliştirilirse ciddi anlamda yenilik olabilir bu haliyle biraz sade duruyor.
Haritalarada yorum yapmak isterdim ama fotoğraflarını koymamışsınız.
konu tasarımıda geliştirilmeli.

Genel olarak sistem tanıtımları iyi gelişebilecek bir sunucu başarılar dilerim.​

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Teşekür ederim tarık ama sunucunun s sini bilmedigin zamanlarda ögretigim şeylerle bir şey yapmış biri olarak kendini çok yanlış tanıtıyosun bu serveri ben 1 günde kurdum daha fazla zaman harcaya bilseydim sizin şu an türkiyenin en iyi sunucu dediginiz bi çok sunucuda sitemlerim oldugu gibi bu serverede güzel sistemler ekleyebilirdim neyse işin özü sırf yorum yapmak için boş beleş harektler yapmayın
Öğrettiğin şeylerle seni geçmişim demek ki şu an bu noktadayım. Emek vermeden sunucu açmasaydın? Alıntı plugin paketi kullanarak karşıma gelip bana "benim öğrettiğim şeyler" diyorsun komikti, güldüm. :)

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
konunun guncellenmesi gerek ._.
basarilar :panda: