EternalPvP 'Eşsiz Bir KitPvP Deneyimi ' eternalpvp.keyubu.com 1.12 (1.8 PVP si mevcut)

Tiltsin

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
eternalpvp.keyubu.com
Oyun Sürümü
1.12
Sunucu Slotu
200
Sunucu Türü
KitPvP
145054
145055
145056
145057
145060
145061
145062
145063
145064
145065
145066
145067
145068
145069
145070
145071
145072
145073
145074

Harita: Resim büyük olduğundan Yükleyemedim.Görmek isteyenler için: https://i.hizliresim.com/Lv9V8b.png

IP: eternalpvp.keyubu.com
Sürüm: 1.12 ama 1.8 PVP si mevcut

Sıkça Sorulan Sorular
Kitler Bu kadar Az mı?

Hayır, Sunucumuzda şu an 23 tane farklı oynanış ve öğrenme sürecine sahip kit var.Açılış haftasına özel hepsi bedava.Tüm kitlerin resimlerini koyamadık çünkü bir resim limiti var.Fotoğraftaki bazı kitlerin yetenekleri de güncel olmayabilir, çünkü dengeleme değişiklikleri sebebiyle sıkça değiştiriliyor kitler.Bizzat sunucuya gelip 23 kiti de denemenizi tavsiye ederim.
En Güçlü Kit Hangisi?
Sunucumuzda "En Güçlü Kit" diye bir şey yok, bedava olmayan kitlerin bile counterları (antileri) var.Her kitin iyi ve kötü yanları var.Ancak bir kiti kullanırken gerçekten iyiyseniz ve o kitin mekaniklerine alıştıysanız anti-kitlerinizi bile yenebilirsiniz.Herhangi bir kite alışınca fark edeceksiniz ki En Güçlü Kit, elinizdeki kitmiş meğerse.
Neden 1.12?
Sizlere en iyi KitPvP deneyimini yaşatmak için, alanında en iyi olan pluginleri kullanıyoruz.Builderımızın tavsiyesi, azalan hack clientleri ve sürümü hassas olan pluginlerimiz sebebiyle 1.12 yapmaya karar verdik.Ancak sunucuda 1.8 PVP si aktif olduğu için fazla bir etki edeceğini sanmıyorum.
Sunucu Kaç GB? Slot?
Sunucumuz şuanlık 5 GB, sizlerin desteklerinizle arttırmayı düşünüyoruz.Slot, 200 yazsa da sınırsızdır.
Neden KitPvP?
Günümüz PvP serverlarında kazanmak için tek bir şey yapmanız gerekiyor, sadece bir şey: Aşırı fazla sayıda sol-tık.PvP nin bundan ibaret olmadığını, monoton demir kılıç + demir set yerine oyuncuları stratejik düşünmeye davet ediyoruz.
VIP Var mı? P2W mi?
V.I.P olarak "Yıldız Üye" rütbesi satın alınabilir.Yıldız Üyeyle birlikte birkaç görsel avantaj ve 9 kite daha erişme hakkı kazanıyorsunuz.Ancak, bu 9 kitin counterları bedava verilen kitler arasında yer almakta.Yani Sunucumuz Pay-to-win değil.Seçtiğimiz 9 kiti de, mekanikleri çok daha farklı ve eğlenceli oldukları için seçtik.​

Ekli dosyalar

• nag.PNG
    nag.PNG
    1 MB · Görüntüleme: 226

efedlgr

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
güzel bir servere benziyor umarım oynamak için vakit bulabilirim Başarılar..

Exiled_Fox

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Gerçekten Sevdiğim Bir Sunucu Aktif Bir Kitlesi Var Yani Yalnız Kalmıyorsunuz Ve Diğer Saçma Kitli PvP lere Benzemiyor Kendine Has Kitler Var Gerçekten Şaşıracaksınız

HddMdd

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Gördüğüm en değişik ve en güzel kit pvp serverı :1: Kitleri okumadan oyuna girip öldüğünde çıkan arkadaşlar oluyomuş bir kaç kiti okuduktan sonra serverın ne kadar eğlenceli olduğunu insan anlıyor. En iyi kit diye bir şey yok Yıldız Üye olan yani VİP en güçlü kitlere sahip olmuyor yani denge sağlanıyor Ve kitlerdeki değişik özellikler oyuna bir heyecan katıyor :tamam: Serverın 1.12 olması pvp yi hiçbir şekilde kötü etkilemiyor hepinize tavsiye derim :lol:

TrayzPATRON

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
KitPvP serverlerini severim ve kitpvp oynamak gerçekten keyifli oluyor sunucunuz hoşuma gitti.

pwontbe

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kendi türü içerisinde en farklı ve en iyi sunucu olduğunu düşünüyorum.Öncelikle değinmek istediğim konu,kitler.Sunucunun bünyesinde tercih edebileceğiniz birçok kit var.Her kit savunma,saldırı ve yetenek olmak üzere üç unsurdan oluşuyor fakat kitleri dengeleyen şey bu unsurların miktarı.Bu nedenle herkes deneyimi ile yıldız kazanıyor.Bu konu dışında konu tasarımı düzenli ve sade olmuş.Keza yeterli olduğunu düşünüyorum.Yetkili kadro ilgili,oyuncular samimi.Rütbe sistemi mantıksal işliyor.Ek olarak sunucu normal "kitpvp" sunucularına karşın çok daha zor ve deneyim istiyor.Bu nedenle sunucunun üzerine gitmeniz gerekiyor.Her PVP oyuncusunun en az bir saat oynayıp gerçek PVP deneyimini tatması gerektiğini düşünüyorum.Başarılar^_^

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
Sunucu yorumlamalarını şahsen pek beceremem, ama bu sunucuda geçirdiğim zamanı hesaba katarsak yeterince iyi bir sunucu olduğu kanaatindeyim. Daha önce çok fazla KitPvP oynamadım, lakin PvP sunucular konusunda az çok deneyimim var. Bu sunucu oldukça iyi olmakla beraber oldukça fazla seçenek sunuyor, ben şahsen Desperado mainliyorum mesela, keskin nişancı türünde bir kit olur kendisi.

CrackShot ile KitPvP'yi birleştirebilmeyi başarmış sayılı sunuculardan biri, cidden oynamanızı öneririm. ^^