ETS 2 1.40.5. Sürümüne Yükseltince Grafik Hataları sorunu

LENOVO

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Herkese merhaba, Ets 2 oyununu uzun yıllardır oynamaktayım. 1.39 sürümünde kasma problemleri oluyordu sistemin orta seviye olmasından ve ekran kartının düşük olmasından dolayı 1.40'a yükselttim oyunu o arada da kasma oluyordu ama grafik ayarlarını yükseltince ya da istediğim ayarları ayarlayınca ortaya güzel grafiker çıkıyordu ve asla grafiklerle ilgili oynamış olduğum ayarlarda herhangi bir hata ya da gölgelendirmede oyun içinde asla görüntü bozulmaları vs. olmuyordu. neyse 2015 Model bir leptop olduğu için HHD yerine Samsung evo 860 500 gb SSD taktım ve leptopa bilgisayarcıda format atıldı SSD'nin içine windows yüklendi HHD yi de leptopdan çıkardım sadece SSD takılı. bu işlemlerden sonra amd'nin software ve intelin grafik driverlarını yükledim. ETS 2 yi de steam dan almışdım orjinaldi oyunuda steamdan tekrar yükledim. Ama ETS 2 yi oynuyorum oyunun ara yüzü ve açılışı hızlandı fakat oynayış da oyunun grafiklerinde gölge sorunları oluyor bir takım adını koyamadığım görüntü bozulmaları oluyor. ayarlarla oynasamda yükseltsemde düşürsemde asla grafiklerdeki bozulmalar değişmiyor gölgelerde bozulma oluyor eskisi gibi oyundaki grafikler güzel değil uzun saatler oynadığım ETS 2 yi 1.40 sürümünde sürekli farklı grafik hatalarından dolayı artık oynanmaz hale geldi çok can sıkıyor bu durum ne yaptımsam olmadı dosyaları doğruladım oyunu sildim tekrar kurdum. driverları silip tekrar kurdum youtube de ve forumlar da böyle bir soruna dair hiç kime konu açmamış herhangi bir bilgide paylaşılmamış aklınıza ne gelirse yaptım doğrulamadır driverdar farklı işlemlerdir. Fakat olmuyor hatta oyunun grafiklerini yükseltsem bile grafikler sanki aynı hiç değişmemiş gibi gözüküyor. Ne olduysa SSD yi taktıktan sonra oldu Hatanın oyundan olmadığı kanısına vardım fakat konuyla ilgili bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi ? ETS 2 oyununun grafik sorunuyla ilgili yaşamış olduğum gölge sorunlarını erkan görüntüsünü ekleyeceğim tam olarak sorunun adını koyamadım. Ekran görüntüsünde gölge sorunu daha net çıkmamış oyundayken bilinmedik neden den gölge düşüyor ve gölgeler çok hatalı bozuk gölgelerdir.

Lenovo Ideapad 500-15ISK 80NT00Q1TX Intel Core i5-6200U 2.3GHz / 2.8GHz 8GB 1TB 2GB R7 M360 15.6" Full HD
Özellikleri

• İşlemciINTEL Core™ i5.
  • İşlemci ModeliIntel® Core™ i5 6200U.
  • İşlemci Hızı 2.30 GHz. MAX 2.76
  • İşletim Windows
  • Sistem Belleği 8 GB.
  • Kapasite: 500 GB SSD SAMSUNG EVO 860
  • EKRAN KARTI: AMD R7 360 4 GB
  • DİĞER EKRAN KARTI: İNTEL hd graphics 520 1 GB

Son düzenleme: