Ets 2 (Euro truck simulator) hatası

YsmePro37o48y06

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba,
Arkadaşımla oynamak için ets almıştım ancak truckers mp indirdiğimde bir hata oluyor ismi ise "the game filesystem failed to initialize aborting now"neden olur virus ve tehdit ayarları bende yok windows orjinal ve windows 10 bu hata ile ilgilenir misiniz yani biliyorsanız tabi.

xMasterSemih

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba,
Arkadaşımla oynamak için ets almıştım ancak truckers mp indirdiğimde bir hata oluyor ismi ise "the game filesystem failed to initialize aborting now"neden olur virus ve tehdit ayarları bende yok windows orjinal ve windows 10 bu hata ile ilgilenir misiniz yani biliyorsanız tabi.

Windows 10 Defender Güvenlik Duvarını tamamen kapatman gerekiyor.

YsmePro37o48y06

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Teşekkür ederim ancak kapatsam da kendisi yeniden açılıyor nasıl yapıldığını biliyor musunuz internetten araştırdım o menü bende yokta.

xMasterSemih

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kusura bakma bilmiyorum ben kapattım mı bir daha açılmıyor.
Doğru kapattığına emin ol.

DearLy

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Teşekkür ederim ancak kapatsam da kendisi yeniden açılıyor nasıl yapıldığını biliyor musunuz internetten araştırdım o menü bende yokta.
Kardeşim çözümü basit ETS2 Yeni güncelleme geldi güncelleyip tekrar giriş yapmayı dene iyi günler

Ets2sEVEN

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Selam Arkdaşlar Arkaşımla Bir Sorun Yaşıyoruz Ets2 Ye Giremiyoruz "the game filesystem failed to initialize aborting now" hatası veriyor hatayı araştırdım Windos defender Güvenlik Merkezinden Denetimli Klsör Erişimini Kapatmamız Gerekyiromuş Kapatm Ama Gene Aynı Hatayı Verdi Napıcağımı Bilmiyorum

Turrand

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Selam Arkdaşlar Arkaşımla Bir Sorun Yaşıyoruz Ets2 Ye Giremiyoruz "the game filesystem failed to initialize aborting now" hatası veriyor hatayı araştırdım Windos defender Güvenlik Merkezinden Denetimli Klsör Erişimini Kapatmamız Gerekyiromuş Kapatm Ama Gene Aynı Hatayı Verdi Napıcağımı Bilmiyorum

Üstte yazıyor oku az

ankaly

rise above it'
Emektar Üye
En iyi cevaplar
24
Ruh hali
Bazen kendi kendine açıldığı zaman regedit üzerinden kapatmanız gerekebiliyor, yabancı forumlara bakmanız önerilir.