WheeZeTR

Live together, die alone.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1548762721820.png

RsGuJxP.jpeg

ETS 2 Kar Yağdırma Modu
Öncelikle hepinize selamlar değerli forum üyeleri. Bugün sizlere Euro Truck Simulator 2 oyununda bulunan kar yağdırma modunu göstereceğim, umarım işinize yarar. Haydi konumuza geçelim.

1548764072488.png

Euro Truck Simulator 2, SCS Software adlı şirket tarafından yapılmış bir kamyon simülasyonudur. Bu oyun 19 Ekim 2012 tarihinde çıkış yapmış ve Avrupa haritasını temel almıştır. Fiyatı 39 TL'dir. Bu oyunun amacı kamyon sürerek bir yerden bir yere yük taşımaktır ve 7 tane lisanslı kamyon markası vardır bunlar; Volvo, Scania, Iveco, MAN, DAF, Mercedes-Benz ve Renault'tur. Oyun 2012'den beri çok büyük bir gelişme kat etti. Grafikleri gelişti, oyuna yeni şehirler eklendi ve benzeri şeyler ile oyun büyük bir gelişme kat etti. Bu oyunu isterseniz multiplayer, isterseniz singleplayer şekilde oynayabilirsiniz ve diğer güzel yanlarından biri ise oyunda çevrimdışı oynadığınız zaman isterseniz istediğiniz yerden çevrimiçi bölümden devam edebiliyorsunuz.

ETS 2 Kar Yağdırma Modu

Bu modu indirdikten sonra oyunda kar yağmaya başlayacaktır. Aşağı da verdiğim linkten 3 modu da indirdikten sonra ETS 2'ye sağ tıklayın, "Dosya Konumunu Aç" kısmına tıklayın ve mod klasörünü bulup (eğer mod klasörü yoksa sağ tıklayıp klasör oluşturun ve adını "mod" yapın.) içine indirdiğiniz 3 modu da atın.
İndirme linki:

ya da
grimesmods.wordpress.com/2017/05/18/frosty-winter-weather-mod/
Evet, bu linke girdikten sonra biraz aşağı inin ve orada 3 adet indirme yeri* bulunmakta onların 3'ünü de indirin ve üstte söylediğim adımları gerçekleştirin.

Artık oyuna girdiğinizde oyun kara bürünmüş olacak ve kamyonunuzu o dondurucu karların içinde sürebileceksiniz! Oyuna girdiğinizde etraf bu şekilde görünecek. Ne kadar hoş bir görüntü değil mi?

1548767446815.png

1548767522222.png

Evet, sevgili forum vatandaşları bir konumuzun daha sonuna geldik. Umarım yardımcı olabilmişimdir. İşinize yaradıysa beğenmeyi ve yorum atmayı unutmayın. İyi günler, iyi forumlar! :)

*İndirme yeri:
ets2-kar-modu.png

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Bilgisayarı kaldıranlar için güzel olmuş. Benim bilgisayar yeni ama kasıyor. Sağlık olsun :)

Ellerine sağlık. Güzel yazmışsın :)

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Bir şey araştırdım.

1. Linki indirmek zorunda değilsiniz.
2. Linki de öyle, bu link aracınızı ve yerleri kara gömer.
3. Link de öyle, bu linkte kar fizikleri gelir. Yani yerler kaygan olur. Aynı tekerlekler %100 hasarlıyken drift atmamız gibi.

Eklersen sevinirim. Telefonda olduğum için detaylı yazamadım.

@WheeZeTR