BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
145199

ETS 2 Multiplayer Nasıl Oynanır

Öncelikle tüm değerli okurlara merhaba, konumuz başlıkta da okuyabildiğiniz gibi ETS 2 (Euro Truck Simulator 2) Oyunun multiplayer / online (çevrimiçi / çok oyunculu) nasıl oynanacağını sizlere göstermek ve arkadaşlarınızla asfaltları birbirine katmanızı sağlamak amaçlı bu konuyu yazıyorum. Çok zaman kaybetmen konumuza başlıyorum içerik olarak şu şekildedir;​
  • ETS 2 oyunu hakkında bilgi.
  • ETS 2 sistem gereksinimleri.
  • ETS 2 multiplayer (çok oyunculu) nereden indirilir.
  • Kapanış...
Euro Truck Simülatör 2 Nedir?
Euro Truck Simulator 2, adından da anlaşıldığı gibi bir TIR simülasyonudur, içerisinde 60 dan fazla şehir vardır ve günümüz Avrupa yakasını ele almaktadır. Oyunun içerisinde 7 lisanslı araç vardır örneğin MERCEDES, VOLVO, MAN, DAF vb. Oyunun başlangıç aşamasında kendi karakterinizi, başlangıç yerinizi, şirketinizin adı, logosu ve hangi arabayla başlayacağınızı seçip küçük bir geziye çıkarsınız sonradan alacağınız kargolardan farklı şehirler açılıp becerilerinizi geliştirebileceksiniz merak etmeyin çok zor kasılıyor demeyin çünkü bankalar size kredi vermek için peşinizde olacaklardır eğer ki derseniz ben şehirlere gitmek istemiyorum serbest gezmek istiyorum bununda bir çözümü var işçi sınıfı mevcuttur oyunda ama bunun için gideceğiniz şehirlerden garaj alıp büyütmeniz sizin için daha iyi olacaktır bir garaj ilk başta en fazla 3 eleman alabiliyor büyütürseniz 5 elemana kadar çıkabiliyor ama her eleman içinde bir araç lazım yani eleman alıp çalıştırmak biraz zor olabilir ama boş vaktinizde bir o kadar çok olacak. Oyunda serbest dolaşmak için normal araçlarda mevcuttur.

Şimdi gelelim biraz daha oyun içi dalışa. Oyun içi aslında birçok özellik mevcut onlara sana şöyle bir maddeler halinde sıralamak istiyorum başlayalım;
  • Gerçekçi hava grafikleri
  • Yol Çizgisinden Ses Çıkması
  • Gerçekçi dorse bağlantısı
  • Kamyonlarınızı ek ışık takma, kornalar, egzozlar vb. gibi fazlasıyla kişiselleştirme
  • Birinci şahıstan gerçekçi kokpit görüşü
  • Yüzlerce yapıyla dolu, binlerce mesafelik gerçekçi yol deneyimi.
  • Belli bir süreden sonra karakterinizin yorulup uykusu gelmesiyle beraber ekran kararması
  • Benzin bitmesi ile yollarda benzin istasyonlarının bulunması
  • Hız limitini aşınca veya kırmızı ışıkta geçince para cezası
  • Bir yere çarptığında (yol kenarı, araba, duvar) dorsenin veya araca hasar gelmesi
  • Ve daha fazlası oyun içinde sizi bekliyor olması
145200

ETS 2 Sistem Gereksinimleri Nedir?
Windows Sistemleri İçin Sistem Gereksinimleri;
  • İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7/8​
  • İşlemci: Dual core CPU 2.4 GHz​
  • Bellek: 2 GB RAM​
  • 256 MB’dan fazla grafik kartı GeForce 7600 GT-class ve ya daha üst seviye olmalı​
  • Boş Alan: 4 GB HDD kullanılabilir alan​
  • DirectX: 10​
  • Ses: Direct-X uyumlu ses kartı​

• İşletim Sistemi: Windows 7/8​
  • İşlemci: Dual core CPU 3.0 GHz​
  • Bellek: 4 GB RAM​
  • Grafik kartı: 1024 MB Bellek GeForce GTS 450-class ve ya daha üst seviye ekran kartı olmalıdır​
  • Boş Alan: 10 GB HDD kullanılabilir alan​
  • DirectX: 10​
  • Ses: Direct-X uyumlu ses kartı​

MAC OS X Sistemleri için Sistem Gereksinimleri;

• Grafik: GeForce 7600 GT sınıfır ve eş değerinde​
  • Hard Drive: 4 GB HD kullanılabilir alan​

• Processor: Quad core CPU 3.0 GHz​
  • Memory: 4 GB RAM​
  • Grafik: GeForce GTS 450-sınıfı veya daha iyisi​
  • Hard Drive: 10 GB HD kullanılabilir alan​

Steam Os ve Linux Sistemleri İçin Sistem Gereksinimleri;

• İşletim Sistemi: Linux Ubuntu 12.04 veya daha yeni sürüm.​
  • Grafik: GeForce 7600 GT-sınıfı ve eş değerinde​
  • ATI veya NVidia sürücülerinin son ikili sürümü (MESA, ETS 2 ile güvenilir bir şekilde çalışmayabilir)​
  • Hard Drive: 10 GB kullanılabilir alan​

• İşletim Sistemi: Linux Ubuntu 20.04
  • İşlemci: Quad core CPU 3.0 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Grafik: GeForce GTS 450-sınıfı veya daha iyisi
  • ATI veya NVidia sürücülerinin son ikili sürümü (MESA, ETS 2 ile güvenilir bir şekilde çalışmayabilir)
  • Hard Drive: 10 GB kullanılabilir alan

145202

Euro Truck Simulator 2 Multiplayer Nereden İndirilir?
Konunun sonlarına doğru size vereceğim linkten kaydolun lütfen size verdiğim siteye girip kaydolurken lütfen gerçek e-mail vermiş olduğunuzdan emin olun çünkü e-mail adresinden aktife etmeniz gerekmektedir şimdiden başarılar dilerim...
Euro Truck Simulator 2 MP indir Link;

Ekli dosyalar

• tNsCbHqVqU2FsYwUEtx3Xg.jpg
    tNsCbHqVqU2FsYwUEtx3Xg.jpg
    144.5 KB · Görüntüleme: 1,364

ankaly

rise above it'
Emektar Üye
En iyi cevaplar
24
Ruh hali
Multiplayer oynamadan önce lütfen önceden birkaç teslimat tamamlayıp oyuna alışın, diğer türlü kalabalık yollarda sıkıntı çıkarabilirsiniz iyi oyunlar ^^

Sonkan35

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ekli dosyayı görüntüle 145199

ETS 2 Nedir Ve ETS 2 Multiplayer Nasıl Oynanır
Öncelikle tüm değerli okurlara merhaba,​
Konumuz başlıkta da okuyabildiğiniz gibi ETS 2 (Euro Truck Simülatör 2) Oyunun multiplayer / online (çevrimçi / çok oyunculu) nasıl oynanacağını sizlere göstermek ve arkadaşlarınızla asfaltları birbirine katmanızı sağlamak amaçlı bu konuyu yazıyorum. Çok zaman kaybetmen konumuza başlıyorum içerik olarak şu şekildedir;
  • ETS 2 (Euro Truck Simülatör 2) oyunu hakkında bilgi.
  • ETS 2 (Euro Truck Simülatör 2) sistem gereksinimleri.
  • ETS 2 (Euro Truck Simülatör 2) multiplayer nereden indirilir.
  • Kapanış...
Euro Truck Simülatör 2 Nedir?
Euro Truck Simülatör 2, adından da anlaşıldığı gibi bir TIR simülatörüdür, içerisinde 60 dan fazla şehir vardır ve günümüz Avrupa yakasını ele almaktadır. Oyunun içerisinde 7 lisanslı araç vardır örneğin MERCEDES, VOLVO, MAN, DAF vb. Oyunun başlangıç aşamasında kendi karakterinizi, başlangıç yerinizi, şirketinizin adı, logosu ve hangi arabayla başlayacağınızı seçip küçük bir geziye çıkarsınız sonradan alacağınız kargolardan farklı şehirler açılıp becerilerinizi geliştirebileceksiniz merak etmeyin çok zor kasılıyor demeyin çünkü bankalar size kredi vermek için peşinizde olacaklardır eğer ki derseniz ben şehirlere gitmek istemiyorum serbest gezmek istiyorum bununda bir çözümü var işçi sınıfı mevcuttur oyunda ama bunun için gideceğiniz şehirlerden garaj alıp büyütmeniz sizin için daha iyi olacaktır bir garaj ilk başta en fazla 3 eleman alabiliyor büyütürseniz 5 elemana kadar çıkabiliyor ama her eleman içinde bir araç lazım yani eleman alıp çalıştırmak biraz zor olabilir ama boş vaktinizde bir o kadar çok olacak. Oyunda serbest dolaşmak için normal araçlarda mevcuttur.

Şimdi gelelim biraz daha oyun içi dalışa. Oyun içi aslında birçok özellik mevcut onlara sana şöyle bir maddeler halinde sıralamak istiyorum başlayalım;
  • Gerçekçi hava grafikleri
  • Yol Çizgisinden Ses Çıkması
  • Gerçekçi dorse bağlantısı
  • Kamyonlarınızı ek ışık takma, kornalar, egzozlar vb. gibi fazlasıyla kişiselleştirme
  • Birinci şahıstan gerçekçi kokpit görüşü
  • Yüzlerce yapıyla dolu, binlerce mesafelik gerçekçi yol deneyimi.
  • Belli bir süreden sonra karakterinizin yorulup uykusu gelmesiyle beraber ekran kararması
  • Benzin bitmesi ile yollarda benzin istasyonlarının bulunması
  • Hız limitini aşınca veya kırmızı ışıkta geçince para cezası
  • Bir yere çarptığında (yol kenarı, araba, duvar) dorsenin veya araca hasar gelmesi
  • Ve daha fazlası oyun içinde sizi bekliyor olması
ETS 2 Sistem Gereksinimleri Nedir?
Windows Sistemleri İçin Sistem Gereksinimleri;
  • İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7/8
  • İşlemci: Dual core CPU 2.4 GHz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • 256 MB’dan fazla grafik kartı GeForce 7600 GT-class ve ya daha üst seviye olmalı
  • Boş Alan: 4 GB HDD kullanılabilir alan
  • DirectX: 10
  • Ses: Direct-X uyumlu ses kartı

• İşletim Sistemi: Windows 7/8
  • İşlemci: Dual core CPU 3.0 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Grafik kartı: 1024 MB Bellek GeForce GTS 450-class ve ya daha üst seviye ekran kartı olmalıdır
  • Boş Alan: 10 GB HDD kullanılabilir alan
  • DirectX: 10
  • Ses: Direct-X uyumlu ses kartı

MAC OS X Sistemleri için Sistem Gereksinimleri;
  • İşlemci:Dual core CPU 2.4 GHz
  • Bellek:2 GB RAM
  • Grafik:GeForce 7600 GT sınıfır ve eş değerinde
  • Hard Drive:4 GB HD kullanılabilir alan

• Processor:Quad core CPU 3.0 GHz
  • Memory:4 GB RAM
  • Grafik:GeForce GTS 450-sınıfı veya daha iyisi
  • Hard Drive:10 GB HD kullanılabilir alan

Steam Os + Linux Sistemleri İçin Sistem Gereksinimleri;
  • İşletim Sistemi: Linux Ubuntu 12.04
  • İşlemci:Dual core CPU 2.4 GHz
  • Bellek:2 GB RAM
  • Grafik:GeForce 7600 GT-sınıfı ve eş değerinde
  • ATI veya NVidia sürücülerinin son ikili sürümü (MESA, ETS 2 ile güvenilir bir şekilde çalışmayabilir)
  • Hard Drive:4 GB HD kullanılabilir alan

• İşletim Sistemi: Linux Ubuntu 12.04
  • İşlemci:Quad core CPU 3.0 GHz
  • Bellek:4 GB RAM
  • Grafik:GeForce GTS 450-sınıfı veya daha iyisi
  • Hard Drive:10 GB HD kullanılabilir alan
Euro Truck Simülatör 2 Multiplayer Nereden İndirilir?
Konunun sonlarına doğru size vereceğim linkten kaydolun lütfen size verdiğim siteye girip kaydolurken lütfen gerçek e-mail vermiş olduğunuzdan emin olun çünkü e-mail adresinden aktife etmeniz gerekmektedir şimdiden başarılar dilerim...
Euro Truck Simülatör 2 MP indir Link; Buraya Tıkla
Benim pc 32 bit online giremiyorum

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
kavgayı bilmeyenlere kavga öğreten oyun modudur kendileri.

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Direksiyonum olmadığı için şimdilerde oynamıyorum, eskiden çok sarmıştım. Bence direksiyonsuz bu oyun oynanmaz.

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
şimdi fark ettim. Konunun oynamayla alakası bile yokmuş. Sonda verilen link dışında bir şey anlatılmamış. Oynamayı bilmeyen hiçbir şey anlamaz bu konudan.

BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
şimdi fark ettim. Konunun oynamayla alakası bile yokmuş. Sonda verilen link dışında bir şey anlatılmamış. Oynamayı bilmeyen hiçbir şey anlamaz bu konudan.
Hmmm, oyun Türkçe, oyun başında tanıtım amaçlı bir sürüş kursu var. Bence anlarlar diye varsayıyorum. Ayriyeten normal oyunu tam anlamıyla anlatmadım içindekiler kısmı bence bu durum için açıklamıştır diye düşünüyorum :)

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Hmmm, oyun Türkçe, oyun başında tanıtım amaçlı bir sürüş kursu var. Bence anlarlar diye varsayıyorum. Ayriyeten normal oyunu tam anlamıyla anlatmadım içindekiler kısmı bence bu durum için açıklamıştır diye düşünüyorum :)
Son konuma göz atabilir misin? Senin anlatman gerekeni harf harf anlattım ^^