ETS 2 Türkiye İndir

Ataberkia

En iyi cevaplar
0

ets-2-turkiye-haritasi-map-1.jpg

ETS 2 Türkiye İndir

Selam değerli forum üyeleri. Bu konumda Euro Truck Simulator 2 oyunundaki Türkiye haritasını tanıtacağım.
tamindir.com/windows/euro-truck-simulator-2-turkiye-haritasi-modu/

Türkiye'den 61 şehrin olduğu bu Euro Truck Similator 2 Türkiye haritası modu, 20 Ocak 2017 tarihinde YKS Team EU Turkey Map ekibi tarafından piyasaya sürülmüştür.

Proje Sorumlusu: Doğukan_K61
Modelleme: Doğukan_K61, Karsı, furkan61, UMTKRZ
Kodlama: mbb27
Harita: Scaniaman6106
Test Aşaması: SinanYılmaz, UMTZRLU

Bu Türkiye haritası modunda; YKS Team EU Turkey ekibi %80 kendi modellerini kullanmış. Şuanda bulunan birçok oyunun kendi modellerinden bile daha iyi modellere sahip bir harita. Gerçekten çok başarılı bir çalışma.

Bu modda ayrıca; Bulgaristan'ın başkenti Sofya ve Bosna-Hersek, Kuzey Kıbrıs, Hırvatistan, Sırbistan ve Gürcistan ülkelerinden de ikişer şehir bulunuyor. Türkiye-Bulgaristan, Türkiye-Gürcistan, Bosna-Hersek - Gürcistan, Bulgaristan-Sırbistan, Hırvatistan, Sırbistan ülkeleri arasına sınır kapısı eklenmiş. Sınır kapılarından biri işte bu:
ets2-avrupa-turkiye-haritasi-11.jpg

Haritanın çok gerçekçi olması için, Türkiye'de bulunan birçok alan eklenmiş. Bunlardan biri de uzun yola çıkıldığında mutlaka gördüğümüz, olmazsa olmazımız Petrol Ofisi. Gerçekten muhteşem gözüküyor, aynı gerçek gibi!
ets2-turkiye-harita-modu-1-28-5.jpg

Oyunu oynarken kendinizi sanki gerçekten tır şoförüymüşsünüz gibi hissettirmesi için eklenen bir başka eklenti ise trafik polis arabaları. Bunlar sayesinde adeta oyunu yaşıyoruz! Çok gerçekçi.
20170525224400_1.jpg

Umarım hazırladığım "ETS 2 Türkiye İndir" konusu sizin için yararlı olmuştur. İyi forumlar!

Logarech

▐━━━━━━━━━▌
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Efsane harita

melih343

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben bunun 1.30 versiyonunu indirip mod'a eklemiştim fakat program çalışmayı durdurdu hatası geliyordu.
Hatayı araştırdıgımda ek Dlc ler gerek diye yazılar okudum.Bu DLC lerde paralı oldugunu düşünüp yüklediğim gibi silmiştim.
Acaba bu DLC leri nasıl halledebilirim?

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
altın altın :3