Euro Truck Simulator 2 - Road To The Black Sea

YahyaM

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Euro Truck Simulator 2 Road To The Black Sea DLC sini almayı düşünüyorum. Oyunuma şu ana kadar hiç harita dlc si almadım. Ağır yük ve dekorasyon dlc si vb. aldım. Sadece Road To The Black Sea alsam başka bir dlc almama gerek olur mu?

byElysion

fara á brott með víkingum, standa upp í stafni
Emekli
En iyi cevaplar
58
Ruh hali
Bu aslında sana bağlı bir şey. Bilgisayarın iyi değilse baştan almamanı öneririm. Ayrıca bu paket seni epey bir süre idare eder bence. Haritaya 10.000 kilometre yol eklemekte sonuçta.

YahyaM

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu aslında sana bağlı bir şey. Bilgisayarın iyi değilse baştan almamanı öneririm. Ayrıca bu paket seni epey bir süre idare eder bence. Haritaya 10.000 kilometre yol eklemekte sonuçta.
peki oyunun orjinal haritasıyla bu dlc nin haritası arasında başka bir dlc var mı? bu arada bilgisayarım iyi oynuyorum ets 2 yi.

Nooxy

NACSSHOST.COM
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
DLC paketleri birbirinden ayrıdır, bu yüzden Black Sea DLC paketi için farklı bir paket alman gerekmiyor. Oyunun kendi haritası tüm DLC paketlerine bağlı, bu yüzden problem yaşamazsın.

byElysion

fara á brott með víkingum, standa upp í stafni
Emekli
En iyi cevaplar
58
Ruh hali
peki oyunun orjinal haritasıyla bu dlc nin haritası arasında başka bir dlc var mı? bu arada bilgisayarım iyi oynuyorum ets 2 yi.
Hayır gerekmiyor. Her paketin kendine ait özellikleri bulunmakta.

Noobetsci

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0

Efendy

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
DLC çıktığı gibi 48 tl ödeyip aldım ve pişman değilim parasının karşılığını veriyor paranız varsa hemen alın

bhurack

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Merhaba, oyunu Black Sea pakedi ile braber aldım ancak sadece Avrupa haritası görünüyor. Türkiye tarafına geçmek için seviyeleri tamamlamam mı gerekiyor yoksa ben mi haritada göremiyorum? Teşekkür ederim.