euxx007 │Skyblock Eklenti Tanıtımı

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
NOT: BU SADECE BİR """TANITIMDIR""""PAYLAŞIM VB. DEĞİLDİR LİNK VERİLMEYECEKTİR!
euxx007 │Paket içerisinde diğer sunucularda olmayan fakat herkesin biraz uğraşla yapabileceği sistemler/özellikler bulunuyor. Tabi ben burda bunu hiçkimse yapamaz diye birşeyi asla iddia etmiyorum, sonuçta benden iyileride var boşu boşuna zarara girmeyelim :)

Özellikler "Sadece bazıları listelenmiştir"
* Ada Rolleri| Liderin ban, kick , davet yetkilerini ve buna benzer yetkilerini ayarlayabileceği roller bulunur.
* 8x | Özel Rütbe "VIP"
* Özel Madenler| Bu madenlere belli bir para ile giriliyor 3 farklı çeşit bulunmakta 1'ine herkes girebiliyor içerisindeki madenler ise her bölge için farklı adette farklı oranlarda ve farklı değerlerde!
* Özel Çapa | Bu çapa oyunculara tarımda yardımcı olmak amacıyla yapılmıştır, 2 farklı mod bulunmaktadır bunlar toplama ve satma modlarıdır, toplama modunda oyuncular biçtiği buğdayları vb. otomatik envantere toplayıp tekrar ekmektedir. Satış modunda ise bu eşyaları belirlenen fiyata satmaktadır. Seviye 5'e kadar bu çapalar yüksektilebilmekte , her seviyede ise satma modunda alınacak para artar ve oyuncuya ek olarak fazladan kullanma hakkı verilir.
* Para Makineleri| Şuanlık 6 tane bulunmaktadır, bu makineler adında belirlendiği gibi makinenin deposuna para basmakta bu paraları makinenin deposundan alabiliyoruz, tabi bu deponunda belli bir limiti var. Her makinede ise farklı sürelerde para basıyor.
* Kelime Oyunları | Sohbette belli sürelerde çıkan rastgele kelimeleri bulup ilk yazan kişi belli bir ödül kazanıyor.
* Geliştirilmiş Duyuru | Ne kadar saçma gelsede bu duyurularda belli bir ses çıkıyor, ve bu duyurulara tıklayınca site/market gibi yerler açılabiliyor.
* Menülü Açık Arttırma | Oyuncuların aynı anda daha kolay satış yapabilmesi için eklenmiş bir özellik, her grupta belli bir limit var oyuncular aynı anda 3 tane satış yapabiliyorken özel üyeler daha fazla satış yapabiliyorlar!
* Menülü Market | Oyunculara daha kolay bir oyun sunmak istediğimiz için ShopGui+ ile oluşturulmuş bir market.
* Özel Büyüler | Farkındayım paket biraz factiona benzedi ama oyunda özel büyülerde bulunuyor, bu büyülerle ek özellikler kazanılabiliyor bunların arasında 2x hasar, daha hızlı koşma ve buna benzer özellikler bulunuyor.
* Tanrı Kitleri (GKIT) | Bu kitler özel büyüler ve vanilla büyüler kullanılarak hazırlanmıştır, oyunculara mükemmel özellikler sağlıyorlar.
* Gizemli Spawner | Bu spawnerı biryere koyduğunuzda size rastgele belirlenen şansla bir spawner veriyor!
* Bar | İçki, kola veya su içerek belli bir şansla para kazanabilirsiniz.
* Ada Yükseltmeleri| Adanızın boyutunu, takım limitini, warp limitini, spawner doğma hızını, tarım hızını, mob droplarını ve özel çapalarınızı yükseltebilirsiniz.
* Kit Önizleme | Her oyuncu özel üyelik almadan önce özelliklerini merak eder burada onlar için güzel menülü bir kit önizleme bulunmakta :)
* Özel Zırhlar | Bu zırhlar belli özellikler barındırır, birbirinden farklı zırhlar var bunların özelliğini kazanmak için bütün seti bulup giymeniz gerekir özellikleri arasında hasarı -%10 azaltma +%25 arttırma gibi özellikler bulunmaktadır.
* Özel Huniler | Normal hunilerin yanı sıra özel hunilerde bulunmaktadır, bu hunilerden birinin özelliği mobları üzerine çekip dondurmak, bir başkasının özelliği ise tarım ürünlerini içine çekmektir bunlardan daha fazlasıda bulunmaktadır.
* Sanal Sandıklar | Özel sanal sandıklar bulunmaktadır oyuncuda 1 tane varken özel üye gruplarında giderek artmaktadır.
* Özel Kasalar | 3 Slotu aşkın ödüller barındıran 4 tane kasa bulunmaktadır.
* Envoy | Savaşın açık olduğu bir alanda rastgele yerlere kasalar düşer bu kasalar açılınca farklı ödüller çıkar, bu event belli zamanlarla tekrarlanır.
* Minyatürler | Özel üyeler için yapılmış minyatürler bulunmaktadır, sadece süs amaçlıdır, efektlere sahiptir.
* Menüler | 20'yi aşkın menü bulunmaktadır.
* Taglar | Marketinizde satabileceğiniz özel taglar bulunmaktadır, sohbette isimde sonra gözükür 20+ Tag bulunmaktadır.
* Galaksi Zırhları | Süs amaçlı renk değiştiren deri zırhlar vardır.
* Kitaplar | Menülerin yanı sıra kitaplarda bulunmaktadır, sunucuya girildiğinde açılmaktadır.
* Ada Duvarı | Oyuncuların ada sınırlarını görebilmesi için adaların sınırlarına duvar çekilmiştir.
* Bosslar | Evet gittikçe faction paketine benzedi, 4 farklı boss bulunmakta bunların kendine has özellikleri var, kafese alma, kör etme vb. , bu bossları öldürünce özel jetonlar vermektedir bu jetonlarla özel üyeliğe kadar giden özel ürünler alınabilir.
* Gece Görüşü | /nv komutu ile özel oyunculara gece görüş desteği verilmiştir.
* 1.8 Savaş Sistemi | Oyuncuların marifterlerini göstermesi için 1.8 savaş sistemi uygulanmıştır.
* Envanter petleri | Envanterinizde bulundurduğunuzda size özel güçler veren 4 farklı kategoride 10+ pet bulunmaktadır.
* Görevler | 8 Farklı kategoride farklı farklı ödüllere sahip 200'ü aşkın özel görev bulunmaktadır.
* XP Koruma | Biliyorsunizki xp'niz ölünce belli kısmı gidiyor, buna bir son verdik artık ölünce xp'niz belli bir şişeyle yere düşüyor.
* Jeton Marketi | Bosslardan ve diğer yaratıklardan kazandığınız jetonları burada harcayabilirsiniz.

Yapılacaklar Listesi "Yeşiller yapılmış, turuncular yapım aşamasında, kırmızılar ise yapılmamış olanlardır."

* Kelle Ödülleri
| Oyuncuların birbirlerini kellelerine ilk öldürenin alabileceği ödüller konulmasını sağlar.
* Özel Yemekler | Yenildiğinde oyuncuya hız vb veren özel yemekler oluşturulmasını sağlar.
* Daha Fazla Para Makinası | Daha farklı ödüllerde 100'e kadar para makinesi yapmayı planlıyorum.
* Daha Fazla Jeton Marketi Eşyası | Jeton marketindeki çeşitliliği arttırmak için çalışmalar.
* Kişisel hızlandırıcılar | Oyuncuların sadece kendilerinin kullanabileceği hızlandırıcılar eklenecektir.(Para ve xp)

GÖRSELLER
En yakın zamanda konu tasarımı geliştirilip daha fazla görsel gelecektir :

Taglar
119621

Prefixler

119623

Gizemli Spawner
119624

Madenler
119625

Huniler

Konu başka forumlarda bulunabilir eğer bu paketin bana ait olmadığını düşünüyorsanız discord adresimden ulaşınız!
euxx007#4241​

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
:D:D küfür etmek iyi bişe değil ama orda haklı bir küfür bulunuyor olayı bilmiyorum ama yinede bu şekilde ifşa etmek seni ondan farklı kılmıyor
Hmmm tamamen sizinle farklı düşünüyorum
Bu adam beni discord üzerinden ekledi işte forumdaki alıntı vb ben kendisine söyledim alıntı yaptığım paketi göndermesini kendisi niçin falan dedi beni gereksiz bir yere suçladı, sonrada kendisi bana küfür etti

OynaFactionTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hmmm tamamen sizinle farklı düşünüyorum
Bu adam beni discord üzerinden ekledi işte forumdaki alıntı vb ben kendisine söyledim alıntı yaptığım paketi göndermesini kendisi niçin falan dedi beni gereksiz bir yere suçladı, sonrada kendisi bana küfür etti
hmm ozaman bir şey diyemicem sonuçta siz ona bi zarar vermemişsiniz onun ayıbı ama yinede ifşa etmek sizin haklı oldugunuz yerde haksız duruma düşmenize neden oluyor

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
Selamlar, sattığım ilk kişi sağolsun paketi youtuberin birine vermiş alın indirme linki :

LavivaSurvival

IP: LavivaNW.Keyubu.Com
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
sonunda sağlam link :D indiriyorum bakcam inş​

LavivaSurvival

IP: LavivaNW.Keyubu.Com
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
nie ki :D ama menülerdeki bazı kısımlar gerçekten çok hoş görevler flnda gzl yabancı sunucuda görmüştüm aynısını​

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
129944

Wooooooow, şu koçum sözü haklı olmadığını en başından kanıtlıyor