ExargonNetwork - [Play.ExargonNetwork.Com] / Çok Yakında Sizlerle!..

ExargonNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
Play.ExargonNetwork.Com
Oyun Sürümü
1.8
Sunucu Slotu
500
Sunucu Türü
Faction
Sunucumuz Çok yakında sizlerle.. Discord : Elieth#8694

Son düzenleme:

ExargonNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucumuz çok yakında sizlerle...

Son düzenleme:

Quarzx

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Başarılı olacağına inanıyorum daha önce açıldığında oynamıştım çok zevkliydi alım olursa da katılmak isterim eski bir oyuncu olarak çok iyi faction

ExargonNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucumuz Çok yakında sizlerle.. Discord : Elieth#8694

Son düzenleme:

povcik

play.aleriaclub.com | Team.Aleria | Developer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar bir şey belirtmek isterimki Discordu : ๖̶̶̶ζ͜͡Rick#1881 Olan arkadaş benim ortağımdı bana paket konu tasarım logo herşeyi yaptırdı beni köle yerine kullandı diyebiliriz şimdi ise yeni ortak buldu kendine bedava vds sponsorluğunuda duyunca beni ortaklıktan çıkardı herşeyimi çaldı paketlerimi logolarımı konu tasarımlarımı aldı ve exargonnetwork u bensiz kurucağını söyledi ve engelledi fakat buna izin vermedim sinirimden gittim kredi çektim bankadan tüm domainlerin hepsini satın aldım kendi kişisel discordum : Elieth#7604 : Başka ORtağım yoktur Kimseye Güvenimde artık yoktur yıllık dostunuza bile güvenmeyin. arkadaşlar 1 nisan veya 2 nisanda aktifiz discordumuza gelerek haberdar olabilirsiniz her türlü alımlarımız vardır.
açıkcası olana üzüldüm fakat herkes karaktersiz değil benim ekip arkadaşlarım 10 yıllık gerçek hayttan arkadaşım o yüzden hiçbir sorun olmuyor 2 java dev 1 builder takılıyoruz :D

povcik

play.aleriaclub.com | Team.Aleria | Developer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Haklısınız artık daha olgun güvenilir kişileri ekipe alıcam. konuyu sunucu açılmadan açmamın sebebi beni dolandıran kişide tüm logolar tasarımlar var çalmaması için :)
çok iyi yapmışsın bencede hakkını yedirtme

ExargonNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
çok iyi yapmışsın bencede hakkını yedirtme
domain boşa çıktı gibi domain i bağlıyamıyoruz domaintr.net ten aldık fakat bağlamıyorlar bağladık diyip bağlatmıyorlar gene mağduruz :D farklı alan adı godady den alıp play.screamnw.com yapıcak gibi bir şey olduk .d 21 tl boşuna gitti görüyonmu bka :D

ByMontix

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu ip miz : Play.ExargonNetwork.Net Olarak değiştirilmiştir!