Exodus Network | Faction heycanı yaklaşıyor...

BeyazSeytan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
[Düzeltme] serverin kurucusu robot gibi konuşup resmi biriymiş gibi davranıyor ve zaten hayatta görüp nefret ettigimiz şeyi sanal ortamda'da serverda devam ettiriyor artık ne kadar yenilikçi olursa olsun sadace bu olması bile bıktırtıyor.

İnsanları'da yanıltmıyım okadar hard filanda değil op'nin biraz daha düşük versionu bir server.

Geçenki yorumum servardaki 10 dk lık görüşümdü şimdi daha iyi bir görüş çıkarttım. HARD'larada inanmıycakmışız fazlada uzatmıyım baya büyür böle.

Son düzenleme:

Nelerath

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
umutluydum lapisten exp gelmez filan dedigiği için gerçekten lapis olsa bile ölesine gerçekten hard faction diye bide ne göreyim VİP HAMMADDE dedim hardmı bu ekonomiyi yerle bir eder VİP hammadde.Para kazanmanın birçok yolu var.
Yetkili arkadaş iyi birisi ters yanı olmadı valla üzülücem şunları yazmaktan ama Hard yazıyorsun ya :D kusura bakma.
Artı olarak yenilikçi biri eski plugin görmedim.
Yetkili ile tanışınca hafifletilmiş bir yorumdur yoksam neyse iyi biri :D

Yorumun için teşekkürler, sunucunun ekonomisi bizler için çok değerlidir, VIP Hammaddede, elmas ve zümrüt blok bulunmayacaktır. Altın,demir ve elmas(bazı kısımlarında ve VIP seviyesine göre) cevherleri bulunacaktır.VIPlerin en büyük katkısı daha fazla xp kasıp, daha fazla büyü basıp kulluanabilmeleridir.

MagicGames07

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
neden xp kasamıyoruz o kadar lapis kazdım parada çok zor kasılıyor :D sw acayip zor biyerde ölürsen bidaha zor kasılırsın

MagicGames07

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
servere girermisin bide lapis ne güne duruyor

MagicGames07

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
En iyi Server be buu bunu tavsiye ederim gelenler begenecek en iyi zor server güzel zor dediğin böyle olur yapanlara helal olsun

Nelerath

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Web sitesel bir sorun olduğu için, kısa süreli bakıma alınmıştır, sorun düzelince haber verilecektir. Anlayışınız için teşekkürler.

YigitG

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucuya Girmek İstiyorum Nick'im : YigitG

YigitG

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Konu Tasarımı Mükemmel,Umarım Sunucuda Öyledir :)

Nelerath

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
/warp mob eklenmiştir, sadece zombi spawnlanır, zombiler daha güçlüdür, xp kasımı için uygundur.
/xpboost gui yazarak XP desteği alıp çok daha fazla xp düşürebilirsin.

Nelerath

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu Değişiklikleri;
- Web Sitemiz açılmıştır; obliviononline.xyz
- Lapis kaldırıldı.
- Sıradan Büyü Kitabı: 5 Level, Nadir Büyü Kitabı: 15 Level, Efsanevi Büyü Kıtabı: 30 olarak değiştirildi ve eklentileri ucuzladı.
- Görevler eklendi(09.11.2018 - 18:00 'da Aktif)
- Çok daha fazlası yakında paylaşılacak!

YigitG

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucu Aktif Ve Yeni Şeyler Eklenmeye Devam Ediyor ! Gelmenizi Tavsiye Ederim :D