F4H-RPG || 1.8 || Kaliteyi Hissedin... #SunucuAktif

Suvari2323

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
modVPV.png

Önsöz
Sunucumuz Arma 3 RpG oyununda yer alan role play'i ele alarak hazırlanmıştır.
Sunucumuz, Modern yaşamı ele alan ve Yunanistan'ın Altis eyaletini canlandırmaktadır.

887acc1880600d17278a5ea548d4c76107d36ce6_full.jpg

Sunucu Bilgileri
IP Adresi:
185.185.232.243
(DGN 980 Gbit Yurt içi / Yurt dışı attack koruması)
Kişi Sayısı:
300
RAM: 8 GB
CPU: 4 Cpu

Farkındayım reklamı fazla güzel sözlerle dolduramadım ama inanın ki girdiğinize pişman olmayacaksınız :D
Discord adresimize gelmek için : discord . gg/gHW9h7H

887acc1880600d17278a5ea548d4c76107d36ce6_full.jpg

Sunucu Görselleri

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

9.png

10.png

11.png

Son düzenleme:

Zeydeeer

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucu da oynayacak kitle olur mu bilemiyorum, zaten bu devirde açmanız bir hata çok fazla roleplay sunucuları var ve gerçekten işlerini iyi yapıyorlar, konu tasarımı geliştirilmeli. Önümde bir konu tasarımı göremiyorum zaten, düzeltilmeli fight for honor yazısı alıntı zaten, google a yazınca çıkıyor. Sunucuya girip bakacağım, başarılar.

Rozenberg

Dovahkiin RPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İnsanların yaptığı işe saygısızlık etmeniz, küstahça.

MrLifes

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Beni hatırlayan birileri kaldıysa Discord adresini verebilir mi ? : )

Suvari2323

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Sunucu da oynayacak kitle olur mu bilemiyorum, zaten bu devirde açmanız bir hata çok fazla roleplay sunucuları var ve gerçekten işlerini iyi yapıyorlar, konu tasarımı geliştirilmeli. Önümde bir konu tasarımı göremiyorum zaten, düzeltilmeli fight for honor yazısı alıntı zaten, google a yazınca çıkıyor. Sunucuya girip bakacağım, başarılar.

Anlaşılan moderator mesajları silmiş söylediğim üzere logo ve banner tamamen bize ait CS:GO sunucusu da bize ait zaten dün attım ekran görüntüsünü yeterince yok oldun zaten bence artık boş yapma

Samet_Erturk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu Açık Değil Görmeyi İsterdim Mapler Güzel Ama Geliştirilebilir ..

BurakMC5545

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hmmm. İyimiş bazıları sizin gibi sunuculara roleplay diyorlarya ben buna çıldırıyorum ama umarım isteklerimi eklersiniz.
roleplay sadece ortacag demek değil türkiyede az modern rpg var bunlarında 1-2 tanesi düzgün inş bu sw düzgündür

Zaten minecraft için roleplay tam tadını vermez cs:go gibi az kişi olunca bot falan eklerse anca olur online azsa ve herkes direk pazarcı, doktor yerine suclu olunca oyun hırsız-polis şekline dönüyo

awdwa

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben bulamadm iletişime geç bnle söle o sunucuları nolur gitmek istiyom