Faction mu Skyblock mu açıklamayı okuyup oy verin

Açıklamayı Oku \/ Skymı FC mi

• Skyblock

Kullanılan: 6 42.9%
  • Faction

Kullanılan: 8 57.1%

• Kullanılan toplam oy
    14

NightRider_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle ben bir batihost serveri açacağım ama bu serverda Skyblock mu yoksa faction mu karar veremedim
Skyblock taki kazancım veya fcdeki kazancım ne olabilir Skyblock damı daha iyi satış yapılır yoksa fcdemi hangisi tutulur ? Hub yapcaktım ama hubla hiç uğraşmadım yani kısaca hub bilmiyorum.

Climpy

System.out.println("Hello world!");
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
SkyBlock; spawnerlar, özel üyelikler, kasalar, ek paketler, bazı permler için özel satın alımlar var. SkyBlock'da içerik daha çok. Faction'da da çok ancak yaptığın şeye göre ikiside değişir. Faction yapıp fazla özellik koyarsan ve satışa sunarsan senin için Faction önemli olur. Karar senin :)

NightRider_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
SkyBlock; spawnerlar, özel üyelikler, kasalar, ek paketler, bazı permler için özel satın alımlar var. SkyBlock'da içerik daha çok. Faction'da da çok ancak yaptığın şeye göre ikiside değişir. Faction yapıp fazla özellik koyarsan ve satışa sunarsan senin için Faction önemli olur. Karar senin :)
Peki teşekkür ederim :) aslında banada öyle geliyordu biraz ama factionu da az oynamamış değildim
o yüzden 2 seçenek arasında kalmıştım. Teşekkür ederim @Climpy :)

ChiaX

Team Arcenia
Emektar Üye
En iyi cevaplar
37
Ruh hali
Geçmişteki analizlerime dayanarak söyler isem, Skyblock'un satış ve tutma oranı Faction'a göre daha fazla. Başarılar :)

gunwiggle

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Faction'da belli bir kitlen, bekleyenin olmadıkça tutturması zor.

NightRider_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Geçmişteki analizlerime dayanarak söyler isem, Skyblock'un satış ve tutma oranı Faction'a göre daha fazla. Başarılar :)
Teşekkürler
Faction'da belli bir kitlen, bekleyenin olmadıkça tutturması zor.
Teşekkürler

Hepinize teşekkür ederim genellikle Skyblock dediniz ve aklımada yattı. Faction serveri açmaktan vazgeçtim :)
Şimdi ne serveri açacağımıda bulmuş oldum <3

beeboy07

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Factions açmak ciddi derecede ustalık gerektirir ve diğer popüler oyun türlerine göre sunucusunun açılması daha zordur. Sunucuların tutma ve iş oranı oyun türüne değil sunucunun kalitesine bağlıdır, bireysel bir analiz yerine objektif bir analiz...

Jcicosn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle ben bir batihost serveri açacağım ama bu serverda Skyblock mu yoksa faction mu karar veremedim
Skyblock taki kazancım veya fcdeki kazancım ne olabilir Skyblock damı daha iyi satış yapılır yoksa fcdemi hangisi tutulur ? Hub yapcaktım ama hubla hiç uğraşmadım yani kısaca hub bilmiyorum.
Sunucu açmak mı açmayın yeter artık ortalık 2-3 ay sonra kapanacak sunucu kaynıyor kış geldimi hepiniz gömüleceksiniz

BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
faction sunucusu daha fazla uğraşım daha fazla gelir getirir fakat sağlam olması lazım hile koruman sağlam olmadığı sürece daha çok şikayet alacaksın ve oyuncun olursa bırakmaları bir sürede olur ve tabii kide açıksız yapman gerekir. Skyblock ise getirdiğin şeylere bağlı yukarıda da dendiği gibi spawner özel yetki vip silktouch özelliğini gelmesini kapatırsan o tür bir kazma satarsın gibi düşünceler ve sunucunun tutma olayı ise tamamen sizin yaptığınız sunucuya bağlı kaliteye bağlı kaliteli sunucu olmadığı sürece tutması zor olacaktır ne tür açarsan aç şimdiden kolay gelsin :)

Melihoper

mc.TurkLion.net
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Her ikisinide açma kendine özgü bir şeyler yapmaya çalış.