Faction Spawn Çalışması (Yine daha bitmemiştir.)

Beğenmediniz mi?

• Hayır,beğenmedim.

Kullanılan: 1 6.7%
  • Evet,beğendim.

Kullanılan: 6 40.0%
  • böyle anket mi olr len buga soktun

Kullanılan: 5 33.3%
  • Ortalarda falan

Kullanılan: 0 0.0%
  • Geliştirilebilir

Kullanılan: 3 20.0%

• Kullanılan toplam oy
    15

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0

ByTheEfsane_

You're just the last of the real ones
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ben Kumtaşlarını seviyordum ama bu daha güzel olmuş. Ve üstte uçan adacıkları kaldırman iyi olmuş.

MhaWTHoR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
1
Kaç seferdir görüyorum konunu mesaj yazamıyorum kusura bakma.
Yapının 1.fotoğrafta orta kısmı biraz sade geldi, geliştirilebilir bir yapı olduğunu düşünüyorum, başarılar. :)

Cranky

Hayattaki en hakiki mürşit ilimdir.
Site Sahibi
En iyi cevaplar
21
Güzel olmuş ama birazdaha büyük olabilirdi :D

Juffersd

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
hayır bizi sıkmazsın bu senin gelişmen için çok önemli bir rol oynuyor eksiklerini sana bildirebiliyoruz :) yapına bir yorum yapmak isterim; minecraft ağaçlarını kullanmazsan güzel olur , 4 köşeli zannedersem her tarafın karşısına bir kale yapabilirsin onları birleştirip güzel 4 köşeli bir spawn yapabilirsin :)

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
Şu Etrafı Çevirme komudu nedir ?
Eğer dağlardan bahsediyorsan //brush komutuyla istersen aşamalardan bahsediyim //brush sandlerle dağın taş katmanı,//cyl sand ile üst yeşil katmanı tabi her katmanda replace atıyorsun

hayır bizi sıkmazsın bu senin gelişmen için çok önemli bir rol oynuyor eksiklerini sana bildirebiliyoruz :) yapına bir yorum yapmak isterim; minecraft ağaçlarını kullanmazsan güzel olur , 4 köşeli zannedersem her tarafın karşısına bir kale yapabilirsin onları birleştirip güzel 4 köşeli bir spawn yapabilirsin :)
Sanırım ağaçlar biraz tembelliğimden ama denesem de pek beceremiyorum internetten baka baka öğrenicem sonunda saol yorumun için :D