FACTİON Zamanlarım...

UcanPatates26

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ahh eskiden buralar dutluktu...
İlk faction sunucum KingFaction olmuştur.Tabi artık bana pek zevk vermiyor.Elvet lapis vardı fakat klan toplanmadan önce kazıyordum.Hemde çılgınlar gibi.O zamanlar 11 yaşlarındaydım.Klan savaşları yapıyorduk.Herkeste efsanevi set vardı.Banada bir tane vermişlerdi.Fazla güzel savaşamıyordum.Bir klan baskını yedik.Klan baskınını temizledik fakat bir tane hile kullanan oyuncu geldi.Klan dağılmıştı tüm efsanevi setler benim yüzümden yok olmuştu.Çünkü adama kapıyı açmıştım.Kill Aura bastı ve hepimiz öldük.Savaştık savaştık ne çare.Adam herkesi öldürdü.Sonra 14 yaşlarındaki klan arkadaşlarım hileli adamı skype eklediler.Tabi ben küfür etmeden hemen kaçtım.Aradan bir süre sonra Hileli adam banlandı.Belki klanımızın ismini bilirsiniz White Army.Gerçi Dark Army düşmanıyız.
8 Temmuz 2016
Belkide KingFaction a vurulan en büyük darbe oydu.King Faction hacklendi ve herkese ultimate vip kazma dağıtıldı.Sonra da sunucuyu kapattı.Yetkililer çok uğraştı.Server kapanmadan 2 dk önce chat şok geçirdi.Sonra da kapandı.Sunucudaki her şey kapanmadan önce yerlerdeydi.Sunucu lagdan ölüyordu.Belli ki DDOS saldırısı vardı.

14 Temmuz 2016
Erhan'la tanıştım.Klanın yeni lideri oydu.Erhan'la bir süre sonra kaynaştık. Sunucu açılmıştı.
17 Temmuz 2016
15 Temmuz darbe girişiminden sonra sunucuda çok lag vardı.Ona rağmen lapis kazıyorduk.Arkadaşlardan Ultimate vip kazma kiralıyorduk :D.
25 Temmuz 2016
Doğum günümle aynı zamanda sunucuyu bıraktım.
KAN YUTTUK KİN KUSACAĞIZ! (WHİTE ARMY)
Sloganımız buydu fakat klan kapandı.