KONU KAPATILSIN

ErenOzsahin

Golden State Warriors
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
SUNUCU KAPANMIŞTIR , YANIMIZDA OLAN HERKEZE TEŞEKKÜRLER.

Son düzenleme:

UltraoyunTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

FadePvP

Sunucu Hakkında

- Kaliteli bir oyun sunmayı kim istemez ki? Biz burada hepsini sunuyoruz!
- Tüm eklentilerimiz tarafımızca kodlanıp tekrar tarafımızca derlenmiştir.
- Daha kaliteli ve en aza indirilmiş lag oranıyla hilesiz bir oyun keyfi sürdürmek için.
- Olabilecek tüm olasılıkları düşünerek her şeyi kolaylaştırmak ve sistemlerimizi otomatik bir döngüye sokmamız.
- Bir Yenilik Düşünürken Olabilicek Her Sorunu ve Her Problemi düşünerek yapıyoruz.
Her türlü destek veya yardım için bizimle iletişime geçebilirsiniz;

〉 Özellikler 〈

IP :FadePvP.Rabisu.Com
Kapasite : 50 / RAM : 4GB (Extra 2 Cpu!)
Website :
Yakında !
TS3 : Yakında !
Sürüm : 1.8.X

〉 Sunucudan Kareler

-HENÜZ KİMSENİN KEŞFETMEDİĞİ ŞEYLERİ SEN KEŞFET!-
-İDDALIYIZ SEVEREK OYNAYACAĞINIZ BİR PVP DENEYİMİNİZ OLACAKTIR -
İyi Oyunlar Dilerim.
FadePvP.Rabisu.Com

Sunucuya Kit Kaydetme Eklendi ! Sunucu Online

Siz xFall adlı sunucuda yetkiliydiniz? Ne oldu da bu sunucuyu açma kararını aldınız?

ErenOzsahin

Golden State Warriors
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Siz xFall adlı sunucuda yetkiliydiniz? Ne oldu da bu sunucuyu açma kararını aldınız?
2016 Mayıs ayından beri sunucu açmak hayalimdi , Bunu en başta haspvp ile başladım fakat ummadığım sorunlar oluştu şimdi ise server macerama geri döndüm FadePvP İle ortalığı kasıp kavurmaya geleceğiz :).

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuda oynarken düşüncemi zaten belirtmiştim.
- Tüm eklentilerimiz tarafımızca kodlanıp tekrar tarafımızca derlenmiştir.
Kısmını lütfen kaldırın ve konuyu ortalayın.

UltraoyunTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şimdi sizlere bir kaç sorum olacaktır.
Öncelikle sunucu paketiniz ve kodlamalarınız ''xFall'' adlı sunucuya çok benziyor. Battle sistemi, market sistemi, harita yapıtları ve fazlası. Öncelikle bence kendinize özgü bir içerik yaratın bence. Sunucuya burada kesinlikle kötü demiyorum fakat sanki çok fazla aynı belkide bu yüzden aktif oyuncu sayısı azdır? Sunucu 5-10 kişi civarında dolaşıyor ben hep girdiğimde? Yani size sorum ''xFall'' adlı sunucu size plugin paketinizi mi verdi?

ErenOzsahin

Golden State Warriors
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şimdi sizlere bir kaç sorum olacaktır.
Öncelikle sunucu paketiniz ve kodlamalarınız ''xFall'' adlı sunucuya çok benziyor. Battle sistemi, market sistemi, harita yapıtları ve fazlası. Öncelikle bence kendinize özgü bir içerik yaratın bence. Sunucuya burada kesinlikle kötü demiyorum fakat sanki çok fazla aynı belkide bu yüzden aktif oyuncu sayısı azdır? Sunucu 5-10 kişi civarında dolaşıyor ben hep girdiğimde? Yani size sorum ''xFall'' adlı sunucu size plugin paketinizi mi verdi?
Başka bir sunucuya özendiğimiz yok , plugin ve skriptleri zamanında @GameKingTr59 'dan satın almıştım mapimi ise @MrHappy yapmış bulunmakta , Kendimize hasız zaten :) ./market ./battle komutları tüm sunucularda mevcut Oyuncu konusunda ise 3 4 günlük bir sunucu için iyi görünüyor ve de son olarak Plugin paketi vs. verilmedi bana bazı skriptler Kıvanç'ın gerisi bana aittir.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Kendisi hala sevdiğimiz bir yetkilidir. Sadece tecrübe kazanmak için bu sunucuyu açtı. Başarısız olur ve "ortalığı kasıp kavuramazsa" tekrar aramıza katılacak. Kendisi yukarıda yazdığı gibi sunucumuzun skript paketini satın aldı. İlerleyen zamanında değiştirecektir. Kardeş sunucu tarzı bir şey olmasa da kendisini tam gaz destekliyoruz.

ErenOzsahin

Golden State Warriors
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu Aktif User Sıkıntımız var hepinizi bekliyoruz

Sunucuya Otomatik Yeniden Doğma Eklendi.

Sunucu Aktif !!

Tunahangenc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben server ilk açıldığında gelcektim ama whitelist te idi Alım vardı ulaşamadım size Çok üzüldüm ulaşamayınca
Böyle bir serverde yetkili olmak çok güzel olurdu

ErenOzsahin

Golden State Warriors
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben server ilk açıldığında gelcektim ama whitelist te idi Alım vardı ulaşamadım size Çok üzüldüm ulaşamayınca
Böyle bir serverde yetkili olmak çok güzel olurdu
Evet sunucuyu bazı küçük açıkları kapatmak için ilk başlarda whitelist almıştık , Alımlar konusunda ise alımları kısa bir süre durdurma kararı aldık.

Güncel +++

MrHappy

belki de bundan, artık hüznü ve acıyı paylaşıyoruz
En iyi cevaplar
0
Ne zaman ihtiyacın olursa eski yuvan yanı başında, her daim desteğe hazırız. Başarılar dilerim Eren :)

ErenOzsahin

Golden State Warriors
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ne zaman ihtiyacın olursa eski yuvan yanı başında, her daim desteğe hazırız. Başarılar dilerim Eren :)
Teşekkürler Barkın

Sunucu Aktif Uzun Süreli Bir Bakımdan Sonra ,
  • Spawn Yenilendi [Forumdaki Konuda Görebileceğiniz Gibi] Bu Konuda @MrHappy'e teşekkürler.
  • Report Skripti Değiştirildi.
  • Kısa Bir Süre Ara Verilen Alımlar Tekrardan Aktif Oldu
  • Tab'daki Kullandıgımız Plugin Değiştirildi
  • Authme Türkçe Hale Getirildi
  • Yeni Arenalar Eklendi
Yatmadık o kadar gün boyunca çalıştık :).

Son düzenleme:

MrHappy

belki de bundan, artık hüznü ve acıyı paylaşıyoruz
En iyi cevaplar
0
Önceki hali,

Sonraki hali.

Öyle aman aman bir değişim olmasa da küçük çaplı bir tadilat yaptık. FadePVP'nin gelişmesi dileği ile :) @ErenOzsahin