Faragilus > En büyük kale yapımı | %1

Sizce ilk başlıyaşıma göre iyimi ?

• Evet, ilk başlayışına göre gayet güzel.

• Hayır, ilk başlayaşına göre kötü olmuş daha çok emek vermeliydin, !

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Xeronas

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herkese merhabalar, ben demir 15 Yaşındayım @JackWold 'un kardeşiyim.Abimden bir kaç ders aldıktan sonra bir küçük çalışma yapmak istedim daha bitmedi yaklaşık 1 aylık bir çalışma olucak gibi gözüküyor.Hedefim dünyanın en büyük kalesini yapmak dış görünüş, iç görünüş içerideki heykeller vs herşeyini en ince ayrıntısına kadar yaptıktan sonra KUPSANATI bölümünde tekrardan paylaşacağım.Haritanın her durumunu günlük olarak veya haftalık olarak sizlerle paylaşacağım, öneri veya görüşlerinizi belirtmenizi istiyorum.Bu benim KUPSANATI bölümündeki ilk çalışmam olduğundan biraz amatörüm o yüzden ona göre yorumlarsanız sevinirim, fakat kötü yorumlarada açığım tabikide.Sizin görüşlerinizi en iyi şekilde kafamda değerlendirip oyuna aktarabileceğime inanıyorum umarım iyi bir çalışma - proje olucak gibi.

TAG; @VIthreon @Chyron @Eriny @RivonS @Hyperitos @Majoras @bydemir06 @Rylecls_75 Yorumlarınızı bekliyorum.

FOTOĞRAFLAR

ILETISIM ADRESLERIM

SKYPE ; Murat.Bircandan | Hesap abime aittir, saat 13:00'dan sonra bana devrediyor işe gittiğinden ^^
E- MAIL ; [email protected]

Resimler amatör çekilmiş olabilir bittikten sonra renderleyip çok güzel bir şekilde sizlere sunacağım, yorumlarınızı ve beğenilerinizi eksik tutmayın her türlü eleştriğe açığım lütfen konuda kavga çıkarmıyalım.

Son düzenleme:

Xeronas

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Taglara eklememişsin kırıldım
Özürdilerim hemen ekliyorum. :pof:

Umarım hedefine ulaşırsın :) Birde o bayrakları biraz incelt :)
Önerini değerlendireceğim, yorumun için teşekkürler ^^

Başlangıçı beğenemedim.

Dediğim gibi büyük bir proje olucak ve bu sadece başlangıcı, önerilerini verirsen veya beğenmediğin yerleri düzeltebilirim.

Teşekkür ederim, düşüncelerini belirtmeyi unutma ^^

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dünya'nın en büyük kalesi hımm....... Ne diyelim kolay gelsin :) Hedefine erişirsin umarım
Dünya'nın en büyük lkalesi 4.5 yılda bir kişi tarafından yapılmış. Arkadaşım okulda wbteknonun gönderisini österdi bana. Sanırım kaleydi çünkü öyle görünüyordu. Bi kısmı kale diğer kısmı köy de olabilir emin değilim ama devasa idi

Xeronas

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dünya'nın en büyük kalesi hımm....... Ne diyelim kolay gelsin :) Hedefine erişirsin umarım
Dünya'nın en büyük lkalesi 4.5 yılda bir kişi tarafından yapılmış. Arkadaşım okulda wbteknonun gönderisini österdi bana. Sanırım kaleydi çünkü öyle görünüyordu. Bi kısmı kale diğer kısmı köy de olabilir emin değilim ama devasa idi
İnşallah erişeceğim, en büyük kale dediğim şu ana kadar yaptığınız kalenin bacakları vs onların uzunluklarının 100 katı kadar yüksek olucak.Çok büyük olucak fakat göz kamaştırıcı olacağından eminim.

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
O zaman baslangicta ki hatani hemen soyleyeyim, bu kadar buyuk bir yapacaksan ki uzunluk
ve genislilik anlaminda diyim.Lutfen sag ve sol sutunlari buyult yoksa kocaman kale girisinde o kucuk stunlar olmaz yada direkmi pek cozemedim telefondan :)

Xeronas

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
O zaman baslangicta ki hatani hemen soyleyeyim, bu kadar buyuk bir yapacaksan ki uzunluk
ve genislilik anlaminda diyim.Lutfen sag ve sol sutunlari buyult yoksa kocaman kale girisinde o kucuk stunlar olmaz yada direkmi pek cozemedim telefondan :)

Şöyle olucak aslında, o sadece 3 dakikada yapabildiğim bir şey şimdi baya ilerledim köprü çok büyüdü ve kale girisindeki bacaklar büyüdü, aslında küçük fakat kalenin yanında aynı derecede sayılıyorlar.Kalenin duvarının örüntüsüne başladım çok ilerledim denilebilir, görüşlerine çok açığım demir abi her resim ekleyişimde yorum filan atarsan sevinirim.

BeyazOyuncu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Giriş olarak güzel devamıda gelirse harika olur gibime geliyor.Kolay gelsin.

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Galiba %1 olduğunu anlamadın diğer kalan %99'u bi kafanda gerçekleştirmeni tavsiye ederim, yarın son halini atınca görürsün %1'i .
%1 diyip attığın şey daha kapısı ve bayağı da küçük bir kapı. %1 bu kadar ise %100'ü o kadar büyük olmayacaktır. Ne zorluk var ki anlamayayım.

1 ayda şuandan daha büyüğünü yapabilirsen ben buralardaydım haberin olsun çağırırsın.