Faredeki Kanser Sıkıntı

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Konu düzenine dikkat etmeden direk soruna geçeyim. Fareyi ilk başta aldığımda hiçbir sorun olmadığı halde şimdi sol tıklamada sıkıntı var. Fareden dolayı olduğunu pek sanmıyorum. Fareyle sol tıklamak için en az 4-5 kez sol tıka basıyorum ve öyle algılıyor. Bu sorun önceden de olmuştu ve sonradan kendiliğinden düzeldi. Şimdiyse düzelmiyor ve kanser ediyor. Sorunu bilen veya yaşayıp da çözen kişilerin cevabını bekliyorum.

TReaperTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Model G300S olabilir mi acaba ? Sanırım yeni aldın fareyi ? Garantisi var ise garantiye gönderebilirsin.

(Ayrıca neden ben başlığı gördüğümde ve konuyu okumaya başladığımda evinde bir fare var ve sol kolunun kanser olduğunu ne yapman gerektiğini soruyorsun sandım -_-)

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Model G300S olabilir mi acaba ? Sanırım yeni aldın fareyi ? Garantisi var ise garantiye gönderebilirsin.

(Ayrıca neden ben başlığı gördüğümde ve konuyu okumaya başladığımda evinde bir fare var ve sol kolunun kanser olduğunu ne yapman gerektiğini soruyorsun sandım -_-)
Bloody v5 kullanıyorum. Donanıma açılmış bir konuda kolumda fare gezmesi de iyiymiş. :D

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ulan ucuz malın gözünü seveyim 20 liralık fare var gram sıkıntı çıkarmıyor, kalksa "Abi ben bozuluyorum haberin olsun." dese içim acımaz be. Almayın oğlum bu milyor dolarlık fareleri hayır yok onlarda.

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sorun önceden geçse de şimdi tekrar başlamış durumda. Sadece oyunlarda olan bir sıkıntı. Yardımlarınızı bekliyorum. Kanser olacağım bu gidişle.

Mirkwood

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Fareni bu kadar översen olacağı buydu :pala: