FCastle - Medieval Harita - Yapım Aşamasında %55

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Haritamı zevk aldığım için yapıyorum, orta çağ da geçen bir tema seçtim. Harita iki kısımdan oluşuyor, şehir girişi ve kraliyet bölümü, yapım aşamasında videolar vesaire çektim tamamen bittiğinde videoları da paylaşacağım haritayı da. Varsa fikirlerinizi de alabilirim. İyi forumlar.

Base Profile Screenshot 2018.06.14 - 02.48.23.45.png

Base Profile Screenshot 2018.06.14 - 02.48.46.67.png

Base Profile Screenshot 2018.06.14 - 02.48.57.64.png

Base Profile Screenshot 2018.06.14 - 02.49.11.77.png

Son düzenleme:

Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18
Çatıdaki yapraklara pek ısınamadım ya :I Onun dışında bittiğinde güzel olacak gibi görünüyor.

Nooxy

NACSSHOST.COM
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Çok elit düşünmüşsün fakat terrainler birden değişince kötü gözükmüş, onun yerine yavaş yavaş değişen terrainler kullanabilirsin. Yani topraktan direk çöle geçmek yerine yavaş yavaş geçebilirdi. Şuanlık güzel ama daha fazla yerleştirme yapman gerekiyor çok boş olmuş.

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok elit düşünmüşsün fakat terrainler birden değişince kötü gözükmüş, onun yerine yavaş yavaş değişen terrainler kullanabilirsin. Yani topraktan direk çöle geçmek yerine yavaş yavaş geçebilirdi. Şuanlık güzel ama daha fazla yerleştirme yapman gerekiyor çok boş olmuş.
Devam ediyorum zaten düzenlemelere felan, bir daha şehir yaparken terrain değişimine dikkat ederim fikirlerin ve yorumların için teşekkür ederim.

Shenkenator

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bir minecraft dünyasında başka bir biome dan başka bir biome'a doğru direk geçiş yapılabiliyor. O yüzden başka biome'a direk geçiş yapılmasında bir sıkıntı yok.

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Farem bozulduğu için 1 hafta ara verdim yeni farem gelince devam edeceğim.

Nooxy

NACSSHOST.COM
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bir minecraft dünyasında başka bir biome dan başka bir biome'a doğru direk geçiş yapılabiliyor. O yüzden başka biome'a direk geçiş yapılmasında bir sıkıntı yok.
Büyük yazman hiçbir şey ifade etmiyor, benim fikrim bu yönde arkadaş orta çağ haritası yaptığını söylemiş, oyunda birden değişebilir arkadaşımız yapı yapıyor ve göze hoş gelmesi gerek. Anlıyacağın terrain birden farklılaşınca göze hoş gelmediği için kötü durmuş bilmem anladın mı?

Shenkenator

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Büyük yazman hiçbir şey ifade etmiyor, benim fikrim bu yönde arkadaş orta çağ haritası yaptığını söylemiş, oyunda birden değişebilir arkadaşımız yapı yapıyor ve göze hoş gelmesi gerek. Anlıyacağın terrain birden farklılaşınca göze hoş gelmediği için kötü durmuş bilmem anladın mı?
Şimdi sana şu açıklamaları yapmalıyım. Tamam senin tavsiyen bu olabilir. Benim tavsiyem ise bir çağ'ı Minecraft dünyasına benzetmek. Ben hep minecraft dünya haritaları yapmakla uğraştım. Kimse bana tavsiyede bulunmadılar. Bu map'i yapan arkadaşa söylüyorum. Eğer yapacağın map Minecraft dünya haritasına benzeyecekse başka biome'a direk geçiş yapabilirsin.