Yardım Featherboard

LimonBoy

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Oyun Sürümü
1.8
yandaki rütbe kısmında oyuncularnın rütbesini gözükmesini istiyorum normalde &e yapınca sarı gözüküyor ama ben normal taglarını göstermek istiyorunm

Shozem

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
titlemanager son sürüm öneriyorum o daha iyi

Alharu

İlerlemenin sırrı başlamaktır.
En iyi cevaplar
20
Ruh hali
Merhaba, @LimonBoy

Tagları sahip olduğu renklerle göstermek istiyorsanız şunu deneyin {prefixcolor}{group} aynı bu şekilde.

Selindy

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Eğer tagın renklerini de göstermek istiyorsan {prefixcolor}{group} fakat sadece tagın ismini göstermek istiyorsan {group}.

BoşCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle FeatherBoard leak ise kullanmanızı önermem. Size yararı değil zararı olacaktır, eğer değiştirmeyi düşünürseniz İnfiniteScoreboard plugini kullanabilirsiniz. Hem ücretsiz hem de birçok özelliği bulunuyor. Prefixcolor olayını çözemezseniz, her rütbeye özel scoreboard yaparsınız ve bu şekilde çözülmüş olur. Bu eklenti sayesinde bunu yapabiliyorsunuz.

Ayrıca uzun süredir kullanıyorum. Lag yapan bir eklenti değil, featherboard kullanmaktan kat kat iyidir. Veya TitleManager tercih edebilirsiniz ancak TitleManager'da prefixchat olayını nasıl yapacağınız konusunda bir bilgim yok. Dediğim gibi İnfiniteScoreboard eklentisi ile her rütbeye özel tablo yaparak bunu ayarlayabilirsiniz, iyi forumlar.

LimonBoy

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Öncelikle FeatherBoard leak ise kullanmanızı önermem. Size yararı değil zararı olacaktır, eğer değiştirmeyi düşünürseniz İnfiniteScoreboard plugini kullanabilirsiniz. Hem ücretsiz hem de birçok özelliği bulunuyor. Prefixcolor olayını çözemezseniz, her rütbeye özel scoreboard yaparsınız ve bu şekilde çözülmüş olur. Bu eklenti sayesinde bunu yapabiliyorsunuz.

Ayrıca uzun süredir kullanıyorum. Lag yapan bir eklenti değil, featherboard kullanmaktan kat kat iyidir. Veya TitleManager tercih edebilirsiniz ancak TitleManager'da prefixchat olayını nasıl yapacağınız konusunda bir bilgim yok. Dediğim gibi İnfiniteScoreboard eklentisi ile her rütbeye özel tablo yaparak bunu ayarlayabilirsiniz, iyi forumlar.
teşekkürler fakat featherboard lazım :(

BoşCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
tabloyu bozamam o kadar emek verdim ve en üstte kayan yazı olduğu için

Tablo büyük ve çok emek verilmesi gereken bir şey değil. Yazıları öbür tabloya yazacaksınız sadece, bu sunucunun performansı içinde önemli. Tabii ki daha fazla uğraşmak istemeyebilirsiniz fakat yardımcı olmaya çalışıyorum, yine de siz bilirsiniz.