İstek FeatherBoard'da 2 Tane Board Kullanma Süreyle

xcazzeri28

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
demek istediğim featherboard da 1 tane şey olur board olur fakat süreli bir şekilde örnek veriyim 15 saniye sonra farklı bir board la değişçek benim ypatığım sonra 15 saniye sonra diğer boarda geççek featherboardda böle bir şey mümkünmüdür

mealican

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
featherboardları isimleriyle ayarlıyosak olur kanka

SchoFieldd

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
InfoBoardReborn plugini bunu destekliyor. Kullandığın board pluginini kaldırıp bunu yükler isen sorunun çözülür.
İndirmek İçin Tıkla

Yapımı ise ; Plugini kurduktan sonra InfoBoardReborn dosyasına gir. ardından Board.yml dosyasını aç. Orada
InfoBoard:
'1'
göreceksin o 1 e ilk başta board da ne gözükeceği, altında yazan '2' de ise 1 den sonra ne gözükeceğini yazman yeterlidir.

xcazzeri28

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
InfoBoardReborn plugini bunu destekliyor. Kullandığın board pluginini kaldırıp bunu yükler isen sorunun çözülür.
İndirmek İçin Tıkla

Yapımı ise ; Plugini kurduktan sonra InfoBoardReborn dosyasına gir. ardından Board.yml dosyasını aç. Orada
InfoBoard:
'1'
göreceksin o 1 e ilk başta board da ne gözükeceği, altında yazan '2' de ise 1 den sonra ne gözükeceğini yazman yeterlidir.
featherboardda yaptıgım çoğu şeyi info boarda geçiremiyorum eskiden bende onu kullanırdım 2board yapmayı evet bende biliyorum onla yapmayı olmuyorsa tamamdır teşekkür ederim