Fenrir Network MMORPG | mc.fenrirnetwork.com.tr | [29.08.2023 - AKTİF !]

Yahya61

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu şu an aktif arkadaşlar umarım eğleneceğiniz bir proje yapmışızdır seviliyorsunuz <3

Lightset

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kaliteli sunucu, kaliteli kurucu başarılarınızın devamını dilerim :)

Yahya61

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim(z). İyi oyunlar dileriz

efea1234

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu içeriğiyle çok güzel ve oynanabilir bir halde kesinlikle lag vb sıkıntısı yok yetkililerin ilgisi çok iyi düzeyde hotfix hızları beni bile şaşırttı :) sunucuya beklerim hali hazırda oynamaya başladım geleceklere şimdiden hoşgeldin diyorum. NOT:Yakın zamanda fenrir2 bile çıkabilir gayet güzel ilerliyor :))

Yahya61

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu içeriğiyle çok güzel ve oynanabilir bir halde kesinlikle lag vb sıkıntısı yok yetkililerin ilgisi çok iyi düzeyde hotfix hızları beni bile şaşırttı :) sunucuya beklerim hali hazırda oynamaya başladım geleceklere şimdiden hoşgeldin diyorum. NOT:Yakın zamanda fenrir2 bile çıkabilir gayet güzel ilerliyor :))
Ahahah, çok teşekkür ederim beğendiğinize çok sevindim güzel yorumunuz için teşekkür ederim(z).

NoRespect

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bunca sisteme ve eklentiye rağmen hala lag ve kasma sıkıntısı olmaması gerçekten muazzam bir şey sunucuda yaptığınız her türlü şeyden zevk alıyosunuz gayet başarılı. :1:

Yahya61

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bunca sisteme ve eklentiye rağmen hala lag ve kasma sıkıntısı olmaması gerçekten muazzam bir şey sunucuda yaptığınız her türlü şeyden zevk alıyosunuz gayet başarılı. :1:
Değerli yorumunuz için teşekkürler iyi oyunlar dileriz :)

Erxyn

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sunucu hala açıkmı yada saatlerimi var