Fifa 07 Bilgiler

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
gamer.png

Fifa 07 Bilgiler
İyi bir güne başlamış olmanız dileğiyle merhabalar,
Bugün sizlerle birlikte Fifa 07 hakkında çeşitli bilgilere bakacağız. Bunun yanında oyun hakkında kendi düşüncelerim ve oyunun can alıcı bilgilerine göz atacağız. Hazırsanız başlayalım.

Fifa 07 Bilgiler
Arkadaşlarınız ve bilgisayarla doyasıya bir mücadeleye girdiğiniz Fifa 07, Electronic Arts tarafından yayınlamıştır. Oyunda turnuva, menajer modu gibi birçok mod mevcuttur. Örneğin turnuva modunda kupa maçları yaparken menajer modunda bir takım ile rakiplerinizi yenersiniz. 2006 tarihinde piyasaya sürülse de benim hala sevdiğim ve oynadığım bir oyundur. Bunlar sizi hala oynamaya ikna etmediyse sizler için oyun bir amaç daha sunuyor. Oyunda kilitli eşyalar mevcut. Kilitli eşyaları almak içinse puan kasmanız gerekiyor. Eminim ki bu da sizi oynamaya teşvik etmiştir.

Fifa 07 Hakkında Düşüncelerim
Şimdiyse benim fikirlerime geçme zamanı. Oyunun grafiklerini karşılaştırmıyorum bile. Çünkü 2006'da çıktığı için tabii ki diğer Fifa oyunlarından kötü olacaktır. Onun için ben sadece sevdiğim ve sevmediğim kısımları anlatacağım. Oyunda çeşitli menajer, turnuva modları gibi modlar güzel olmuş. Ek olarak oyunda maçın sürenin ne kadar hızlı geçeceğini ayarlamak da bana hoş gelen özelliklerden bir tanesi. Eski bir oyun olduğu için oyuncuların forma numaralarında değişiklikler var ki bu eski olduğu için maruz görülebilir diye düşünüyorum. Bana göre bu oyun bilgisayarı kötü olanlar için hala oynanabilir düzeyde.

Bir konumun daha sonuna geldik. Umarım konum sizlere bir şeyler katmıştır.
İyi Forumlar!