Fifa 07 Oyuncu Oluşturma

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
gamer.png

Fifa 07 Oyuncu Oluşturma
Herkese Merhabalar!
Ne kadar eski bir oyun olsa da benim hala oynadığım bir oyundur. Oyunda diğer Fifa oyunları gibi arkadaşlarınızla maçlar yapabilir ya da bilgisayarla kapışıp eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz. Bazı kişiler takımlarını güçlendirmek için karakter oluşturduğu için bu konunun onlar için yararlı olacağını düşünüyorum. Hazırsanız başlayalım.

Oyuncumuzu Oluşturuyoruz
Şimdi oyuncu oluşturmaya geçebiliriz. Oyuncu oluşturmak için takım ayarlarına giriyoruz ve oyuncu yarat butonuna tıklıyoruz. Eğer önceden bir oyuncu oluşturmuş iseniz ve o oyuncuyu düzenlemek istiyorsanız oyuncu düzenle kısmına tıklamanız yeterli olacaktır.

Oyuncu Oluştururken Neler Yapabilirim?
Bu soruyla çok karşılaşacağımı düşündüğüm için bu soruya tam bir yanıt vermek istiyorum. Oyuncu oluştururken o oyuncunun doğum tarihini, oynayacağı pozisyonu, ismini, soy ismini düzenleyebilirsiniz. Aksesuar olarak ise ayakkabı renklerini değiştirebilir hatta oyuncunuza gözlük bile ekleyebilirsiniz. Oyuncunuzun bunlar dışında fiziksel özelliklerini de ayarlayabilirsiniz. Ona sakal ekleyebilir yahut saç rengini değiştirebilirsiniz. Tabii bunlar bana göre çok da önemli değil. Daha çok oyuncunuzun güçlü olması için gerekli ayarları yapmalısınız. Eğer kaleci oluşturuyorsanız yanında (GK) yazanlar kaleci içindir. Onlara vermeniz daha da yararlı olacaktır. Aşağıda benim önceden oluşturduğum bir oyuncu mevcuttur.
Adsız.png

Bir konumu daha burada noktalıyorum. Umarım size yararı dokunmuştur.
İyi Forumlar!