Filtreli Kapılardan Su Filtreli Kapı İcadı!

Kovalski ne kadar tatlı?

• Çok

Kullanılan: 1 9.1%
  • Biraz

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hiç

Kullanılan: 2 18.2%
  • Adını Nasa'nın Send Your Names Kampanyasıyla Mars'a Göndermek İstiyorum <3

Kullanılan: 8 72.7%

• Kullanılan toplam oy
    11

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selamlar!. Bildiğiniz üzere ben Kovalski!. Sizlere gerçekten çok eğlenerek yaptığım filtreli kapı icadını tanıtıcam. Bu icadın olayı denizin dibine bi kapı oluşturmaktır. Fazla uzatmadan tanıtıma geçicem!.

Sistemde kullandığım devreler bunlardır. Biliyorum çok çirkin görünüyor fakat bu devreler aslında blokların içinde gizlenmiş şekilde olucak yani çirkinliğinden rahatsız olmanıza gerek yok. Konu kirliliği olmasın diye devreleri spoiler içinde paylaşıcam.

Sistem Nasıl Çalışır?
Sistemin nasıl çalıştığından önce tekrar hatırlatmak isterimki bu devre denizin altına kurulucak. Yani şu an denizin dibindesiniz ve önünüzde bi kapak var. İlk işiniz button'a basarak üst kapağı açmak olucak. Kabine girdikten zonra içeride gizlenmiş olan düğmeye basmanız gerek. Bastığınızda üst kapak kapanıcak ve içerdeki su temizlenicek!. Temizlendikten sonra alt kapak açılacak ve BUMMM! sığınağınızdasınız. Aynı şekilde çıkma sistemide vardır. Alt kapak açılır, slimelar yardımıyla zevkli bi sıçrayıştan sonra kabine geri dönersiniz. Ardından üst kapak açılır ve kabin suyla dolar ve yüzerek geri denize çıkabilirsiniz!. Ha birde neden button gizli diye sorucak olursanız davetsiz misafirleri önlemek için.

Nasıl Yaparım?
Üzgünüm ama bunu video yardımıyla bile anlatmak uzun sürer, her türlü bugu önlemek amacıyla tonla önlem aldım eğer x aktifse önce bekle sonra çalış şeklinde o yüzden yazıyla anlatmamın imkanı yok!. Eğer nasıl çalıştığını merak ediyorsanız haritayı indirerek deneyebilirsiniz.

https://www.dosyaupload.com/9dQ6
https://www.virustotal.com/#/url/7b...7222e814ebbdceaa0824f87c70dfc9dc8ff/detection

Ek olarak
Bu sistemi çok basit bi şekilde tabela kullanarakta yapabilirsiniz en aşağıya tabela koy içeri su girmesin. Aynı şekilde suya atla çık şeklinde fakat benim amacım aynı gerçek hayattaki gibi filtreli kapılardan yapmaktı.
Hep derim havalı olmadığı sürece hiçbir sistem tamamlanmış değildir!.

Son düzenleme:

Gutenberg

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sığınak veya başka bir şey yapmak istesem kullanabileceğim bir çalışma. Gayet yararlı.

Swuupie

son cosas de la vida
Emekli
En iyi cevaplar
0
Değişik bir sistem. Kesinlikle işe yarar beğendim. Keşke videosu olsaymış.

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Değişik bir sistem. Kesinlikle işe yarar beğendim. Keşke videosu olsaymış.
Ah ah bende isterdim neşeli bi ses tonuyla icatlarımı tanıtmak, ama ne yazıkki monitörüm kare :'( 1280x1024 çözünürlükte hühğhüğhüğhüğhğüh

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sondaki fotoğraf bende gözükmüyor.Bende mi sıkıntı var yoksa fotoğrafta mı?

ExS

“Alıştım artık” cümlesi çok umutsuz değil mi ya?
En iyi cevaplar
0
Ben indirdim denedim ama sistem biraz karışık olmuş 10 dakika boyunca denedim ve sonunda oldu! :D

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben indirdim denedim ama sistem biraz karışık olmuş 10 dakika boyunca denedim ve sonunda oldu! :D
Karmaşanın sebebi tamamen bug önlemek için, daha doğrusu mantıklı olanları yaptım ben. Eğer üst kapak açıkcası alt kapağı çalıştırma şeklinde alttaki düğmeye bastığında eğer üst kapak açıksa önce onu kapatıyor. Kapanırken düğmeye tekrar basarsan geri açılıyor :D. O yüzden üst kapak kapanırken tekrar düğmeye basmaman gerek "TIK" sesini bekleyebilirsin o ses çıktığında kullanabilirsin.