Fiyatına göre kaçırmamanız gereken bilgisayar bileşenleri!

Bolonezella

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Dolar arttı (4TL OLDU), mining ekran kartı fiyatlarını arttırdı, telefon piyasası bellek fiyatlarını arttırdı, bellek fiyatlarıysa ekran kartı fiyatlarını tekrar arttırdı derken insanlar sistem toplayamaz oldu bende abim ve eşi için araştırma yaparken bazı piyasaya göre uygun fiyatlı olan ürünler gözüme çarptı onları listeleyeyim dedim.

1. Palit GTX 1060 6gb - 1840TL
https://www.teknobiyotik.com/donani...jetstream-ekran-karti-ne51060015j9-1060j.html
Biz Türkler için olmazsa olmazdır RGB aydınlatma. :D

Ve ! Benim en sevdiğim şeylerden biri her ekran kartında ararım bunu. :lol:
BİR ARKA PLAKA xD
Geçen hafta bir arkadaşım aldı ben bu fiyata bu kadar sağlam ve tatmin edici bir ürün gelmesini beklemiyordum soğutma performansı fiyatına göre gerçekten çok hoşuma gitti, eğer ki GTX 1060 6GB almak isteyen varsa bu fiyata kaçırmasın derim lakin fiyatlar daha yükselecek gibi malesef. (COŞTURUYORSUN BIZI MINING!)

2. Galax GTX 1070 EXOC Sniper Black - 2737TL
https://www.teknobiyotik.com/donani...ed-ekran-karti-70nsh6dhm9es.html#!prettyPhoto
Daha önce bir tanıdığıma topladığım bilgisayarda kullanmıştım ve soğutma performansı MSI, ASUS ve Gigabyte ile hemen hemen aynı görüntüsüde cezbedici ışıqlı mışıqlı seviyor musunuz ? Seviyorsanız tam sizin için bu kart benim abimdede aynı ışıqlı mışıqlı hastalığı var 48 49TL daha fazla verseydi 1070Ti alabiliyordu ama ışıq mışıq yok onda birazdan geçeceğim işte ürün görselleri.
IŞIQLI MIŞIQLI ! Bir RGB arka plakaya sahip

FAKAT ! PCI express x16 uzatma kablosu kullanıp ekran kartını dik kullanacaksanız çirkin ördek yavrusu diyebilirim. :D
Ama domaldığında öhm öhm yan çevirdiğimizde sevimli bir kedi olduğunu görüyoruz. (kedi nereden çıktı ?)
3.Manli GTX 1070Ti - 2785TL 48TL daha vereyim Titanyum olsun diyenler için BİLGİ : Ti Titan anlamına gelmez Titanyum anlamına gelir.
https://www.teknobiyotik.com/donani...m-ngtx1070ti-5rghdppp-f378g.html#!prettyPhoto
Ekran kartı hakkında çok uzun konuşmayacam hiç incelemedim ama buradan baktığımızda soğutma performansı iyi gibi duruyor (3 Fanlı)
Önden bu şekilde 3 fanlı kaslı bir yapıya sahip.

Detaylı bilgi ve beni her zaman cezbeden arka plaka.

NOT : Ekran kartı bazlı şimdilik ama ben bu konuyu hep güncel tutacam uygun fiyatlı F/P ürünleri görürsem eklerim.

Son düzenleme:

delete_clem

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bilgisayar alacaklar bakabilir, yakında dolar daha da yükselecek çünkü

SM-G532F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bolonezella

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Heralde mining bitmeyecek zamanla daha da artacak demek istedin :D
Miningin pek etki edeceğini sanmıyorum, siz telefon piyasasından ve dolardan korkun. :D

Ekleme demin bir yazım hatamı fark ettim ve çok pis utandım bakınız "Daha önce topladığım bir tanıdığıma topladığım"