Temalı, Modsuz, Açık Dünyalı ve Claimli Hafif Rol Yapma Build Oyunu]

EklentiPaketim

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oyun Sürümü
1.16
Sunucu Slotu
100
Sunucu Türü
Hayatta Kalma
:asık: İlginiz için teşekkür ederiz. :asık:

Son düzenleme:

Westly

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Başarılarınızın devamını dilerim,umarım iyi yerlere gelirsiniz.

NorvanTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
:1:Orta Dünya'dan herkese selamlar! Serüvenin hangi çağda başlayacağını yazmamışsınız ve Valar Aule gibi Maiyalar Melkor ve diğer adı kitapda geçmiş birçok maiya var. 2.Çağda geçen Numenor Krallığı daha birçok ayrıntı var bunları belirtirseniz sevinirim.

EklentiPaketim

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
:1:Orta Dünya'dan herkese selamlar! Serüvenin hangi çağda başlayacağını yazmamışsınız ve Valar Aule gibi Maiyalar Melkor ve diğer adı kitapda geçmiş birçok maiya var. 2.Çağda geçen Numenor Krallığı daha birçok ayrıntı var bunları belirtirseniz sevinirim.

Selam! Lore 3. çağda geçiyor, sunucu MMORPG sınıfında değil ve çağın ilerleyeceğini düşünmüyoruz şuanlık. Valar, Maia ve Istari'lerin oyuna isim olarak dahil edilmiş olmasının yanı sıra yalnızca 4 ırk seçeneğine sahibiz. Kitapta yer alan içeriğin tamamını bu oyunda kullanmamız mümkün değil, bütün LOTR evrenini içine katan bir oyun ancak binlerce oyuncuyu aynı anda taşıyabilecek bir MMORPG oyunu için yapılabilir; oysa biz aynı anda en fazla 60 kişiyle oynanacak bir hayatta kalma oyunu yapıyoruz. Üzgünüm.

EklentiPaketim

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Discord sunucusuna davet linki verebilir misiniz?
Join the PROJECTS.GG Discord Server! :1:

Yeni madenler çok mantıklı olmuş. Başarılar.
Teşekkürler, şu aşamada yeni eklenen madenleri dengelemek ve eşya üretim tariflerini şahane bir şekilde oluşturmak için çabalıyoruz. :asık:

1 Sunucu 2 reklam ? Hak ihlali yapmayalım lütfen.
Bu bir hak ihlali değildir, HUB kategorisinde bir sunucuya sahip her sunucu sahibi alt sunucuları için ayrı ayrı tanıtım konuları açmaktadırlar. Şuanda bu tanıtım konusu, sunucu açılışı için net tarih verilemediği için ön tanıtım kategorisine taşınmıştır. :1:
Duyarın için teşekkürler. :tamam:

Phusro

bum
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Son yaşanan olaylar ile daha başarılı olacağına inandığım proje. Hayırlısıyla bekliyoruz. Ayrıca konu düzenlenirse iyi olur ip falan yanlış çünkü.