Flowing Tears - Fantastik Orta Çağ Rol Sunucusu | 2013-2019 |

Tixialtan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Artık servere gelmek istemiyorum.ilgisiz kısa cevaplar veren bir ekibiniz var 4 oldu karakter isteği yolluyorum kabul etmiyorlar neden diyorum 2 saat sonra cevap verdiler.Siz böyle bu şekilde devam ederseniz elinizde 8 oyuncudan başka kimse kalmaz. Serveri kapatmak zorunda kalırsınız biraz ilgilenin ve yardım edin.

Werther

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Artık servere gelmek istemiyorum.ilgisiz kısa cevaplar veren bir ekibiniz var 4 oldu karakter isteği yolluyorum kabul etmiyorlar neden diyorum 2 saat sonra cevap verdiler.Siz böyle bu şekilde devam ederseniz elinizde 8 oyuncudan başka kimse kalmaz. Serveri kapatmak zorunda kalırsınız biraz ilgilenin ve yardım edin.

Önceki mesajlarımda da belirttim. Saat 9'a kadar karakter başvurularınızı halledin aksi takdirde anca geceye doğru ilgilenebiliriz diye. Bir elin parmak sayısını geçmeyen yönetim ekibimiz var. Sunucunun açılış gününde yaşanan sıkıntıları gidermekle mi uğraşalım yoksa sizin neden reddedildiğinizi mi tartışalım? Forumda rehberler bölümünü gözden geçirin. 118 kişinin kabul edilip sizin kabul edilmemeniz bizim suçumuz mu yoksa hata sizde mi?

Tixialtan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Önceki mesajlarımda da belirttim. Saat 9'a kadar karakter başvurularınızı halledin aksi takdirde anca geceye doğru ilgilenebiliriz diye. Bir elin parmak sayısını geçmeyen yönetim ekibimiz var. Sunucunun açılış gününde yaşanan sıkıntıları gidermekle mi uğraşalım yoksa sizin neden reddedildiğinizi mi tartışalım? Forumda rehberler bölümünü gözden geçirin. 118 kişinin kabul edilip sizin kabul edilmemeniz bizim suçumuz mu yoksa hata sizde mi?

Haklısınız pardon.

Eren_Kaya

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bir yardım komutu olmalı bence. Mesela arsa alıcam, nasıl alındığını bilmiyorum. Helpop'tan yetkililere yazıyorum, cevap yok..

emreonbasi16

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
@Werther Sunucu açıldığından beri onca emek verdim ve gelip sebepsiz banlandım sebep kısmına bile bir şey yazmaya tenezzül etmemişsiniz. Eğer bir açıklamanız yoksa hakkımı helal etmiyorum aga. "BursaLee - Henry"

Son düzenleme:

Werther

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
@Werther Sunucu açıldığından beri onca emek verdim ve gelip sebepsiz banlandım sebep kısmına bile bir şey yazmaya tenezzül etmemişsiniz. Eğer bir açıklamanız yoksa hakkımı helal etmiyorum aga. "BursaLee - Henry"

Yanlış anlaşılmadan dolayı yasaklanmışsınız, kaldırıldı.

MySherlocked

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başvurumu yaptım uzun zamandan sonra ilk defa kaliteli bir Türk RPG sanırsam :)

emreonbasi16

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
@Werther Forum hesabında süresiz ban yazıyor. Ne mesaj atabiliyorum ne başka bir şey yapabiliyorum. Oyuna girmeye çalışınca panele böyle bir isim kayıtlı değil diyor. Bu hesap ban yiyince yeni forum hesabı açtım size ulaşmak için ama bu sefer multi accounts algılandı dedi. Şimdi ne yapmam lazım forumum hem banlı hem de oyundaki karakterim silinmiş. Ban da açılmadı sanırım.

ss.png

Son düzenleme:

MySherlocked

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@Werther Benim de forum hakkında ufak bir sorunum var. Üyeliğim hala aktive edilmedi gibi görünüyor.
EDIT: Sorun kısa süre içinde halledildi ve içerisi gayet güzel bekleriz.

Son düzenleme:

emreonbasi16

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Takmıyorlar ki bizi ban açıldı diyo @Werther , forum banlı servere de girmiyor sırf bu server için minecraftı indirdim ondan da ban yedim çok güzel ya verdiğim emek de cabası. Yeni hesap açayım baştan emek vereyim desem multi account diyor. Harika.

Werther

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Takmıyorlar ki bizi ban açıldı diyo @Werther , forum banlı servere de girmiyor sırf bu server için minecraftı indirdim ondan da ban yedim çok güzel ya verdiğim emek de cabası. Yeni hesap açayım baştan emek vereyim desem multi account diyor. Harika.

Sadece iki yönetici olarak koşuşturuyoruz tüm yönetim kadrosu olarak ilk önceliğimiz sizin banınızı açmak değil. Sistemdeki bugları tespit edip düzeltmeye çalışıyoruz. Daha iyi hizmet verebilmek için sabahın altılarına kadar didiniyoruz. Karşılığında bu şekilde nankörce cevap verirseniz aynı şekilde karşılık alırsınız. Forum hesabınız birkaç saat içinde halledilecek.

emreonbasi16

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
@Werther 2 yönetici çalıştığınızı bende farkındayım fakat oyunun kendi sitesinden size pm veya ticket atabilsem hemen görebilecekken şu an burada alakasız bir yerden konuşuyoruz bende mağdurum buradan sadece mesajımı görmenizi bekliyorum. Sağolun açılmasını dört gözle bekliyorum.

Eren_Kaya

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yapılan 2 başvuru reddedildi, ikisinde de hiçbir sebep söylenmedi.
Başvurunuz reddedildi. Nedenini merak ediyorsanız bu mesajı cevaplayınız.
Şu attığım mesajlara bakar mısınız artık?

Moderatör tarafından düzenlendi:

emreonbasi16

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Sunucu kapatıldı diye yazı yazıldı sabah panelmi çalındı yoksa kapatılacak mı ?

Son düzenleme: