Flowzy Army - Grafikerler ve Grafiker olmak isteyenler buyrun !

Flowzy

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
118915

Dostlarım merhaba ben Flowzy amatör bir grafikerim grafiker biraz iddalı oldu daha çok grafiker olmaya çalışıyorum
aklıma bir proje geldi.Dedimki grafiker olmak isteyen kişiler,ortalama grafikerler ve profesyoneller bir arada olsun
burada birbirine tavsiyeler versin.Sonra arkadaşım CanBaran ile birsürü fikir bulduk ilk küçük çaplı bir discord kuracagız sonra buradan azda olsa bir kitle toplayıp bir site açalım dedik bu forum gibi bir grafiker forumu ve fikirlerimiz devam etti.Yavaştan başlayalım dedik ve bir discord sunucusu kurduk link aşşağıda [Edit:İlk Paylaşım fazla iddaalı diye yorumlar aldık bizde tekrardan daha düzgün yaptık]

Son düzenleme:

_CSK_

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
fikir güzel de isim biraz egolu olmamış mı :D

Balsamic35

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Daha kaliteli işler çıkardıktan sonra böyle bir ekibe adını verebilceğiniz düşünüyorum. Ama mesela ben böyle bir amaçtaki ekibe gircek olsam senin adının altında değilde geneli temsil edecek bir addaki grupta yer alırdım. Flowzy Army ne abi?
(Not: Mimarlık son sınıf öğrencisiyim. İleri derecede 3d ve 2d çizim yapabiliyorum. Merak edenler özelden çalışmalarımı isteyebilir)
Amacım sanki seni kötülemekmiş gibi oldu ama bir zamanlar ben de senin gibi heyecanla bir şeyler yapmak isteyip çuvalladım. Aynısı başına gelsin istemiyorum.

Red'Queen

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sana değil de amacına yönelik bir isimle daha çok katılımcı elde edersin

Ama ben hep takdir ederim her türlü girişimi, tebrik ederim umarım sıkılıp bırakmazsın.

Flowzy

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Daha kaliteli işler çıkardıktan sonra böyle bir ekibe adını verebilceğiniz düşünüyorum. Ama mesela ben böyle bir amaçtaki ekibe gircek olsam senin adının altında değilde geneli temsil edecek bir addaki grupta yer alırdım. Flowzy Army ne abi?
(Not: Mimarlık son sınıf öğrencisiyim. İleri derecede 3d ve 2d çizim yapabiliyorum. Merak edenler özelden çalışmalarımı isteyebilir)
Amacım sanki seni kötülemekmiş gibi oldu ama bir zamanlar ben de senin gibi heyecanla bir şeyler yapmak isteyip çuvalladım. Aynısı başına gelsin istemiyorum.
Flowzy Army Sadece isim bir grup ekip değil mesela Fan sayfası gibi ama genel zaten ve ben acemiyim online dersler almaya başladım 8. sınıf öğrencisiyim tüm tasarımcıları bir araya toplamaktı amacım böylece herkes birbirine öğretip kaliteli tasarımcılar grafikerler ortaya cıkar diye düşünüyorum.Yani Özendirmek gibi zaten gelmişsin discord sunucumuza birbirimizi eleştirmek için tasarımlar paylaşıyoruz