FocusNetwork | 1-8 - 1-14 - EmekSkyblockun Hissini Yaşayın - Focus Priyatı,Kırıktaştan maden çıkarma,3 çeşit ada ve daha fazlası.

FocusNetwork

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Herkese selamlar, bugün sizlere yeni açtığımız sunucumuzun tanıtımını yapacağım.

Hakkımızda:
Daha önce 2016 yılında FastlyCraft adında ConConCraft olarak bu serüvene başladık server online rekorumuz 70+ idi. Fakat hostingden kaynaklanan "Sunucu taşıma" işlemleri yüzünden serverimiz kapanmıştı. Şimdi ise Survival olarak tekrar başlıyoruz ve sizleri de aramızdan görmekten zevk duyarız, saygılarımla.

:kanka:FocusNetwork:kanka:

130891

SUNUCU 7/24 AKTİFTİR.

IP: Play.FocusNW.Tk
Hosting: Batihost
Ram: 16 GB
İşlemci: 16 Çekirdek
Slot: Sınırsız.
Sunucu: Hub
EmekSurvival
EmekSkyBlock
WebSitemiz: https://focusnetwork.mc.tc
Yetkililer:
>GeeZerHD - Kurucu<
>FleX - Kurucu<
>Avicii - Admin<

Discord: Oyun içerisinden "/discord" yazarak ulaşabilirsiniz.

130889

> 3 farklı çeşit ada sistemi<
> Klasik ada<
> Çifte ada< (Favorim)
> Hard ada<

> Takas ile Focus Priyatı elde etme<
> 7 rütbemiz mevcut.<
> Bir birinden güzel 8 adet kasalarimiz mevcut<
> Haftada 2 farklı eventimiz var<
> Oturma plugini mevcut karşılıklı oturup çayınızı içe bilirsiniz.<
> /event yazarak event saatlerini göre bilirsiniz. <

130892

Haritalar Tamamen Kendi Mimarımız Tarafından Hazırlanmıştır.

Spawn

135580

Market

135581

Pasif Mob

135582

Umarım konumuzu ve sunucumuzu beğenirsiniz...Sevgiler Focus Ailesi

Son düzenleme:

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Konu tasarımı hoş değil. Ayrıca bir sunucu sahibi olarak dil kurallarına uymanızı beklerdim. Sunucu ile ilgili çok az görüntü var, başarılar dilerim.

3/10

FocusNetwork

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımı hoş değil. Ayrıca bir sunucu sahibi olarak dil kurallarına uymanızı beklerdim. Sunucu ile ilgili çok az görüntü var, başarılar dilerim.

3/10
Dil kuralları dediğiniz ben bir Azerbaycanlı olarak dilinizle ilgili bir yanlış yaptiysam kusura bakmayın eleştirmen gibi gelip 3/10 yapmanız hiç hoş olmamış bence Konu Tasarımı hoş olması önemli değil yeter ki sunucu kaliteli olsun ilerki zamanlarda konu tasarımıda gelişecektir.Siz büyük ihtimalle her yeni açılan sunucuya baltalamak için böyle yorumlarda bulunuyorsunuz.İyi günler.

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Dil kuralları dediğiniz ben bir Azerbaycanlı olarak dilinizle ilgili bir yanlış yaptiysam kusura bakmayın eleştirmen gibi gelip 3/10 yapmanız hiç hoş olmamış bence Konu Tasarımı hoş olması önemli değil yeter ki sunucu kaliteli olsun ilerki zamanlarda konu tasarımıda gelişecektir.Siz büyük ihtimalle her yeni açılan sunucuya baltalamak için böyle yorumlarda bulunuyorsunuz.İyi günler.

Baltalamak gibi bir niyetim yok, olsa eleştirmezdim. Azerbaycanlı olduğunu bilmiyordum, o konuda bir şey diyemeyeceğim. Konu tasarımı konusunda yanlış düşündüğünüzü belirtmeliyim. Ne kadar kaliteli bir sunucu da olsa reklam çok önemlidir. Sunucu tanıtım vs. olaylarında deneyimli biri olarak bir tavsiye vermek istedim. Umarım hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz, tekrardan başarılar.

FocusNetwork

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Baltalamak gibi bir niyetim yok, olsa eleştirmezdim. Azerbaycanlı olduğunu bilmiyordum, o konuda bir şey diyemeyeceğim. Konu tasarımı konusunda yanlış düşündüğünüzü belirtmeliyim. Ne kadar kaliteli bir sunucu da olsa reklam çok önemlidir. Sunucu tanıtım vs. olaylarında deneyimli biri olarak bir tavsiye vermek istedim. Umarım hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz, tekrardan başarılar.
Teşekkürler.