Forgotten Realms Role Play V5: Geçmişin Yankısı

afesraca

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bizde bekliyorız

Semih68

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Umarım yeni sezon güzel olur.

Tricksterr

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Allah'ın izniyle mübarek Ramazan ayının ikinci haftasına müteakiben rollerimize başlayacağız inşallah. Herkese başarılar.

T

Tekyedilan

Ziyaretçi
5. sunucu be helal olsun oynayabilirsem bu serverde ilk kez oynayabilcem hayırlısı

5. sunucu be helal olsun oynayabilirsem bu serverde ilk kez oynayabilcem hayırlısı
başvuruyu nasıl yapıcaz bulamadımda yoksa başvurular açılmadımı daha

Malevolence

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0

başvuruyu nasıl yapıcaz bulamadımda yoksa başvurular açılmadımı daha
Başvurular daha açılmadı kardeşim, açılış tarihinin duyurulmasıyla eş zamanlı olarak sunucuda oynayabilmek için başvuruları yapabileceksiniz.

T

Tekyedilan

Ziyaretçi
skin gerekiyordu değilmi her serverde gerekiyorda :hmm::hmm::hmm:

ForgottenRealms

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
skin gerekiyordu değilmi her serverde gerekiyorda :hmm::hmm::hmm:
Senarist arkadaş açıklamış, fakat ben de bir açıklık getireyim. Skinli bir minecraft hesabına, yani orijinal minecraft hesabına ihtiyacınız yok. Crackli launcher kullanarak girebiliyorsunuz, crackli hesabınıza skin yükleyebiliyorsunuz.

T

Tekyedilan

Ziyaretçi
skin işini işşallah yapabilirim bi kere denemiştim olmamıştı umarım bu sefer olur :lol: olmamasınız nedenide windorws8le alakası vardı sanırsam pek anlamadım bende :creeper:

ForgottenRealms

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
skin işini işşallah yapabilirim bi kere denemiştim olmamıştı umarım bu sefer olur :lol: olmamasınız nedenide windorws8le alakası vardı sanırsam pek anlamadım bende :creeper:

Eğer modlu minecraft kurabiliyorsan bunu da halledebileceğine inanıyorum. Bu sefer yapacağımızın hiçbir farkı yok çünkü.