Forum Gamer Yetkilisi'nin Karanlık Kalbi!

GLORYWebscript

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sana diyorum ki ben yaptım mı ? Diyorum onun yaptığı reklamla beni bağlayamazsın elin de kanıtın da yok benim yaptığıma dair. Sen bu kafayla devam sen ve senin gibi boş beleş ve prim kasmaktan başka bir şey yapmıyor. Ve bu saaten ağzınız da kuşta tutsanız inanmam bu saaten sonra. Kanıt at diyorum atmıyorsun aynı şeyleri tekrarlıyorsun.
YAPTIN. Benim ne gibi bir çıkarım olabilir ki burada prim kasayım? Kanıtı da attım, kanıt atmayan sizsiniz hala bekliyorum ekran görüntülerini size ettiğimi iddia ettiğiniz küfürlerin.

Projemiz discord gruplarında reklam yapılacak kadar düşük seviyeli bir proje değil.
Evet o kadar düşük seviyeli bir proje değil ama nedense her discord kanalında bu sebepten dolayı yasaklandınız.

Senin aksini iddia ettiğim şeyler yalan söylediğim anlamına gelmez madem sen o kadar çok kanıt istiyorsun ben de kanıt istiyorum 2. defa geldiğime dair.
Önceki mesajınızda itiraf ettiğiniz şeyin kanıtını istemeniz komik olmadı mı? İlk geldiğinizden haberim yoktu ve reklam sebebiyle yasaklanmışsınız bunu kendiniz de itiraf ettiniz. Ama 2. yasağı ben attım siz Discord kanalına girer girmez.
Benden sonra arkadaşlarımın gelmesini bana kesinlikle bağlamayamazsınız benim kontrolümde değil bu haberim bile yoktu
Eğer onları yasakladım diye forumda tatava yapılırsa bağlarım. Novascript konusunda mesaj yazmasaydınız zaten hiçbir şekilde bugün bu tartışmayı yapıyor olmazdık. Sırf şu konuda bile ikiyüzlü davranmanızdan ötürü suçlayabilirim. Defalarca novascript konusundaki mesajlarınızı hatırlattım. Normal bir insan anlar ve yalan söylemeyi bırakır, ama 10 sözünüzden 11i yalan olmuş.
Kendi scriptimizi reklam yapmak gibi niyetimiz olsa ben kendi mimari ve grafik yeteneğimi de reklam yapardım. Scripti satıcak olsak kişinin kendi kar payına düşücek exlusive reklam yapmış olamaz scriptin satılmasından o sorumlu bile değil genel olarak sorumlu olan ben ve raelight. Ben ilk kez gelip linki örnek amaçlı paylaştım fakat diğer ekip arkadaşlarım ne yaptı ne dedi inan bilmiyorum.
İnan biliyorsun. Raelight, IExlusive ile beraber geldiler kanala. Aynı anda geldiler, aynı anda reklamlarını yaptılar. Bilmiyor olsaydın öğrenmeye çalışırdın, savunmadan önce.
Müşteri taklidi yaptığımızı iddia edeceksen scriptinizi almak istiyorum. Kendimiz için en iyi scripti yapmaya çalışırken piyasadaki ürünleri tabii ki derinden inceleyeceğiz yoksa sizin grubu scripti kıskandığımızdan yapmadık diğer script gruplarında da olayımız sizinle aynı şekilde o nedenlerle banlandık. Herkes reklam nedeniyle uzaklaştırdı sen bana reklam yaptı diyebilirsin link attım bu doğru ama amacım reklam değildi kos koca forum varken neden sizin grupta paylaşayım tamam senin deyiminle reklam yaptık neden hiç birine scripti satmadık?
Sattınız mı satamadınız mı orası beni ilgilendirmiyor, "reklam yaptık ama satmadık?", "adam vurdum ama ölmedi?" tanıdık mı?. Discord kanalımda kasten çıkardığınız tartışma, karalama ve reklam çabalarınızı yazdım ben buraya. Biriniz reklam yaptı, biriniz tartışma çıkardı, biriniz karalamaya çalıştı. Hepiniz organize olarak gelip bunları yaparsanız bu kuralların hepsini ortaklaşa çiğnemiş oluyorsunuz. Şuanda bile birbirinizi savunuyorsunuz ve hiçbir şekilde hata kabul etmiyorsunuz. Şunu yaptım haklısın, bunu dedim haklısın diyemiyorsunuz.
Seninle daha fazla tartışmayacağım, yapmayacak olduğum davranışları yapmışım gibi sanıp burada diğer forum üyelerine kötülüyorsun. Benim namaz kılıp kılmamam kime batar ırkçı olup olmamam kime batar istediğimi severim istediğimi sevmem bunu denetlemek kimsenin haddine değil. Senin sevmediğin bir şeyi ben sevip "nasıl sevemezsin" tarzında şeyler demiyorum.
Benim yaptığım scripti denetlemek de sizin haddinize değil o halde. Bunun farkına varabildiyseniz ne mutlu şu uzun mesajların ardından.

Ben sizin ırkçı olmanıza dahi bir şey söylemedim. Dediğim şuydu dikkat ettiyseniz, "Forum içerisinde yapmadığı sürece forum yetkililerini ilgilendireceğini sanmıyorum." Ben objektif bir yorum yaptığıma inanıyorum. Ama yalan söyleyip iddialarda bulunuyorsanız kanıt atacaksınız bundan böyle. Irkçı olduğunuza dair iddiada bulunmuş ama kanıtı da eklemiş. Ekibinizdeki insanların (her ne kadar haberinizin olmadığına inanmasam da) müşteri taklidi yapıp reklam yaptıklarını iddia ettim ama kanıtı da ekledim.

Bundan sonra bir iddiada bulunurken EKRAN GÖRÜNTÜSÜ eklemeyi unutmayın. Böylece kim yalancı çoban çıkar ortaya.

Burada çok saçmalamışsın ben ilk defa gelip link atarken onlar yoktu ve sen onları bu olaya katmışsın, kendi adıma konuştuğum şeyleri exlusiveden sorumlu tutmuşsun haberim bile yoktu demişken. Artık nereden vurmak istediğinizi şaşırdınız. Tamam bak diyorum müşteri taklidi yaptıysak ben almak istiyorum o scripti.
Arkadaşlarınız da sizin scriptin sitesini attı, sanki kendileri projede değilmiş gibi bir de "Arcenia ekibi de web script yapıyor onlarınki daha güzel" demeyi eksik etmediler sağ olsunlar :)) Yekcan direkt yasakladığı için o günün mesajlarının durduğunu sanmıyorum ama logger botunda en azından düzenlemeler vb. gözüküyor.
1544864055460.png

Son olarak eğer gerçekten ekip arkadaşlarınızın yaptıklarından haberiniz yoksa arkadaşlarınızı seçerken daha dikkat etmenizi öneririm.
Ve forum üzerinde prim yaptığımı iddia ediyorsanız Pazar günü Discord'da sesli olarak bu konuyu aramızda tartışabiliriz.

Son düzenleme:

Pluginer_Mert

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
YAPTIN. Benim ne gibi bir çıkarım olabilir ki burada prim kasayım? Kanıtı da attım, kanıt atmayan sizsiniz hala bekliyorum ekran görüntülerini size ettiğimi iddia ettiğiniz küfürlerin.

Evet o kadar düşük seviyeli bir proje değil ama nedense her discord kanalında bu sebepten dolayı yasaklandınız.

Önceki mesajınızda itiraf ettiğiniz şeyin kanıtını istemeniz komik olmadı mı? İlk geldiğinizden haberim yoktu ve reklam sebebiyle yasaklanmışsınız bunu kendiniz de itiraf ettiniz. Ama 2. yasağı ben attım siz Discord kanalına girer girmez.

Eğer onları yasakladım diye forumda tatava yapılırsa bağlarım. Novascript konusunda mesaj yazmasaydınız zaten hiçbir şekilde bugün bu tartışmayı yapıyor olmazdık. Sırf şu konuda bile ikiyüzlü davranmanızdan ötürü suçlayabilirim. Defalarca novascript konusundaki mesajlarınızı hatırlattım. Normal bir insan anlar ve yalan söylemeyi bırakır, ama 10 sözünüzden 11i yalan olmuş.

İnan biliyorsun. Raelight, IExlusive ile beraber geldiler kanala. Aynı anda geldiler, aynı anda reklamlarını yaptılar. Bilmiyor olsaydın öğrenmeye çalışırdın, savunmadan önce.

Sattınız mı satamadınız mı orası beni ilgilendirmiyor, "reklam yaptık ama satmadık?", "adam vurdum ama ölmedi?" tanıdık mı?. Discord kanalımda kasten çıkardığınız tartışma, karalama ve reklam çabalarınızı yazdım ben buraya. Biriniz reklam yaptı, biriniz tartışma çıkardı, biriniz karalamaya çalıştı. Hepiniz organize olarak gelip bunları yaparsanız bu kuralların hepsini ortaklaşa çiğnemiş oluyorsunuz. Şuanda bile birbirinizi savunuyorsunuz ve hiçbir şekilde hata kabul etmiyorsunuz. Şunu yaptım haklısın, bunu dedim haklısın diyemiyorsunuz.

Benim yaptığım scripti denetlemek de sizin haddinize değil o halde. Bunun farkına varabildiyseniz ne mutlu şu uzun mesajların ardından.

Ben sizin ırkçı olmanıza dahi bir şey söylemedim. Dediğim şuydu dikkat ettiyseniz, "Forum içerisinde yapmadığı sürece forum yetkililerini ilgilendireceğini sanmıyorum." Ben objektif bir yorum yaptığıma inanıyorum. Ama yalan söyleyip iddialarda bulunuyorsanız kanıt atacaksınız bundan böyle. Irkçı olduğunuza dair iddiada bulunmuş ama kanıtı da eklemiş. Ekibinizdeki insanların (her ne kadar haberinizin olmadığına inanmasam da) müşteri taklidi yapıp reklam yaptıklarını iddia ettim ama kanıtı da ekledim.

Bundan sonra bir iddiada bulunurken EKRAN GÖRÜNTÜSÜ eklemeyi unutmayın. Böylece kim yalancı çoban çıkar ortaya.

Arkadaşlarınız da sizin scriptin sitesini attı, sanki kendileri projede değilmiş gibi bir de "Arcenia ekibi de web script yapıyor onlarınki daha güzel" demeyi eksik etmediler sağ olsunlar :)) Yekcan direkt yasakladığı için o günün mesajlarının durduğunu sanmıyorum ama logger botunda en azından düzenlemeler vb. gözüküyor.
Ekli dosyayı görüntüle 105615
Son olarak eğer gerçekten ekip arkadaşlarınızın yaptıklarından haberiniz yoksa arkadaşlarınızı seçerken daha dikkat etmenizi öneririm.
Ve forum üzerinde prim yaptığımı iddia ediyorsanız Pazar günü Discord'da sesli olarak bu konuyu aramızda tartışabiliriz.
Sana diyorum ki Benim reklama dayalı görsel, link varsa at diyorum.

Moderatör tarafından düzenlendi:

Pluginer_Mert

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ayrıca burda saygısızlık yaptığımı öne sürmüsünüz buna dayalı bir kantınız var mı ? Ekran Görüntüsün de ise Bu Scripti satıcak yetkili arkadaşlar zorla kışkırtma ve kavgaya teşvik edici sözler ve itihamlar da bulunmaya da devam ettiler. Dediğim gibi siz güvenilir olmayan ve Berbat Rezalet birşeyi hiçbir özelliği olmayan birşeye 200-300 Lira para biçiyorsunuz gözünüz para olmuş Dediğim gibi PRİM kasmaktan bir amacınız yok.

Son düzenleme:

Majoras

Arcenia Network
Grafiker
En iyi cevaplar
0

Ekli dosyayı görüntüle 105615
Kesin sen haklısındır onca zaman susup şimdi hakkını aradığından dolayı. Beni kendi forumunuzda kötülemeye başlamalısınız banlandığım halde hala grafik ve mimari müşterileri geliyor :D

GLORYWebscript

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ayrıca burda saygısızlık yaptığımı öne sürmüsünüz buna dayalı bir kantınız var mı ? Ekran Görüntüsün de ise Bu Scripti satıcak yetkili arkadaşlar zorla kışkırtma ve kavgaya teşvik edici sözler ve itihamlar da bulunmaya da devam ettiler. Dediğim gibi siz güvenilir olmayan ve Berbat Rezalet birşeyi hiçbir özelliği olmayan birşeye 200-300 Lira para biçiyorsunuz gözünüz para olmuş Dediğim gibi PRİM kasmaktan bir amacınız yok.

Ekli dosyayı görüntüle 105621
Attığınız ekran görüntüsünde ne gibi bir saygısızlık veya kışkırtıcı söz var? Yekcan diğer müşterilere sormuş "Memnun musunuz, bir şikayetiniz var mı?" diye, müşteri de "Evet memnunum" demiş.

Sattığımız web scriptin fiyatı hiçbir zaman 200-300 lira olmadı. Daha önce de söylediğim gibi her lafınız yalan.

Prim kasmadığımı söyledim, prim kasmak istesem konuyu tartışmaya Discord'dan devam edebiliriz demezdim. Ama bunu kabul etmiyorsunuz çünkü haksız olduğunuzu biliyorsunuz.

Kesin sen haklısındır onca zaman susup şimdi hakkını aradığından dolayı. Beni kendi forumunuzda kötülemeye başlamalısınız banlandığım halde hala grafik ve mimari müşterileri geliyor :D
O kadar şey yazdım hiç birine yanıt veremeyip tek söyleyebildiğiniz buysa zaten konuşmaları okuyan herkes kim haklı kim haksız anlamıştır.

Majoras

Arcenia Network
Grafiker
En iyi cevaplar
0
Attığınız ekran görüntüsünde ne gibi bir saygısızlık veya kışkırtıcı söz var? Yekcan diğer müşterilere sormuş "Memnun musunuz, bir şikayetiniz var mı?" diye, müşteri de "Evet memnunum" demiş.

Sattığımız web scriptin fiyatı hiçbir zaman 200-300 lira olmadı. Daha önce de söylediğim gibi her lafınız yalan.

Prim kasmadığımı söyledim, prim kasmak istesem konuyu tartışmaya Discord'dan devam edebiliriz demezdim. Ama bunu kabul etmiyorsunuz çünkü haksız olduğunuzu biliyorsunuz.

O kadar şey yazdım hiç birine yanıt veremeyip tek söyleyebildiğiniz buysa zaten konuşmaları okuyan herkes kim haklı kim haksız anlamıştır.
Tamam okuyanlar sizin haklı olduğunuzu sansın ve bizi kötü bilsin. Sizin böyle olduğunuzu bilsem daha önceden bırakırdım muhatap olmayı.

Pluginer_Mert

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Ordan birisi ben bu kadar saygısızlığa kaldıramam diyor. Nerenizle okuyorsunuz veya görüyorsunuz. Haklı olduğumuz için olabilir burda haksız olan sizsiniz. Artık sizin ne kadar iki yüzlü insanlar olduğunuz ve hala daha devam ediyorsunuz.Yekcanın ettiği o kadar hakaretler var ki bunları çok güzelce ört bas etmeye de devam ediyorsun. Bu saaten sonra benimle alaklı hiçbir kanıtınız yoksa sizinle muhattapım bile değilsiniz.

Son düzenleme:

GLORYWebscript

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Tamam okuyanlar sizin haklı olduğunuzu sansın ve bizi kötü bilsin. Sizin böyle olduğunuzu bilsem daha önceden bırakırdım muhatap olmayı.
Haklıyım zaten. Sizin aksinize kendi iddialarımın kanıtları da ekledim.
Ordan birisi ben bu kadar saygısızlığa kaldıramam diyor.
İlk yazdığınız itham aşağıdaki, ben ona yanıt verdim. O ekran görüntüsünde nerede saygısızca bir konuşma var? Orada "ben bu kadar saygısızlığa kaldıramam" demiyor; "Müşteri memnuniyeti bana saygısızlık yaptığı yere kadardır." diyor. Onu söyleyen de benim, bir müşteri değil. Olayları manipüle edip çarpıtmada üstünüze yok. Ben gözümle okuyorum ama sizin gözünüzle okuduğunuzdan şüpheliyim.
Nerenizle okuyorsunuz veya görüyorsunuz. Haklı olduğumuz için olabilir burda haksız olan sizsiniz. Artık sizin ne kadar iki yüzlü olmaya da devam ediyorsunuz.Yekcanın ettiği o kadar hakaretler var ki bunları çok güzelce ört bas etmeye de devam ediyorsun. Bu saaten sonra benimle alaklı hiçbir kanıtınız yoksa sizinle muhattapım bile değilsiniz.
Yekcan hakaret etmiş midir etmemiş midir bilmiyorum, o tartışmada ben varken kimseye küfür edilmedi. Özel konuşmalarınızı da inceleyemediğim ve kendisi de burada olmadığı için araştırma şansım da yok. Kendisi burada olmadığı için arkasından rahatça atıp tutuyorsunuz.
Bu Scripti satıcak yetkili arkadaşlar zorla kışkırtma ve kavgaya teşvik edici sözler ve itihamlar da bulunmaya da devam ettiler.
Kavgaya teşvik edici sözler ve ithamlarda bulunan sizdiniz. Biz söylediğiniz her şeye rağmen medeni bir şekilde yanıt verdik. Benim küfür ettiğimi söylediniz kanıtım var dediniz hala kanıt atamadınız 4 sayfa yorum oldu. Yalancının önde gidenisiniz.

Prim yaptığımı söylediniz, Discord'da tartışalım o halde dedim gelmiyorsunuz. Pardon kim prim yapıyor?

Son düzenleme:

Pluginer_Mert

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Haklıyım zaten. Sizin aksinize kendi iddialarımın kanıtları da ekledim.

İlk yazdığınız itham aşağıdaki, ben ona yanıt verdim. O ekran görüntüsünde nerede saygısızca bir konuşma var? Orada "ben bu kadar saygısızlığa kaldıramam" demiyor; "Müşteri memnuniyeti bana saygısızlık yaptığı yere kadardır." diyor. Onu söyleyen de benim, bir müşteri değil. Olayları manipüle edip çarpıtmada üstünüze yok. Ben gözümle okuyorum ama sizin gözünüzle okuduğunuzdan şüpheliyim.

Yekcan hakaret etmiş midir etmemiş midir bilmiyorum, o tartışmada ben varken kimseye küfür edilmedi. Özel konuşmalarınızı da inceleyemediğim ve kendisi de burada olmadığı için araştırma şansım da yok. Kendisi burada olmadığı için arkasından rahatça atıp tutuyorsunuz.

Kavgaya teşvik edici sözler ve ithamlarda bulunan sizdiniz. Biz söylediğiniz her şeye rağmen medeni bir şekilde yanıt verdik. Benim küfür ettiğimi söylediniz kanıtım var dediniz hala kanıt atamadınız 4 sayfa yorum oldu. Yalancının önde gidenisiniz.

Prim yaptığımı söylediniz, Discord'da tartışalım o halde dedim gelmiyorsunuz. Pardon kim prim yapıyor?
Prim yapmaya devam et sen bu kafayla çok ilerlesiniz Hakkımda yapılan bütün iftira ve suçlamalar Asılsızdır. Benimle alaklı hiçbir gönderi yorum yok. Karşı tarafın iddasın da.

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Tartışmanıza dahil olmak istemiyorum ama şu resmi atayım, zaten kimin haklı olduğu (kimin uydurduğu, kimin kıskandığı) çok belli.
1544876748450.png

GevezeOyuncuNW

play.gevezeoyuncu.com 1.11.2
En iyi cevaplar
0
Yekcan Yalan Atıp Durma Ettiğin Küfürler Hala Elimde. bir şey Yapmadığım Halde Laf Sokmaya Yer Arıyorsun ve Discord Sunucusunda Laf Sokup Durdun Ve Sana Karşılık Verince Yediremeyip Durduk Yere Banladın. Sizin Web Scriptinizi Niye Çalalım Biz Berbat Rezalet Bir Web Scripten İbaretsiniz Eklediğiniz Sistemler Farklı Bile Değil.Ayrıca Sitenizi Geliştirmeniz İçin ''ÖNERİ''de Bulundum. Siz Asla Adil ve Dürüst Olmadınız. Küfür Edip Banlayan YEKCAN Olucak Şahıs Çocuktan İbaret Bir De Dream BT'nin Ele Başı Olucak Kişi Kemal ÖZEL'in Kişiliğini Görmüş Olduk Bu Arada. Bu da benim Objektif Yorumum Ve Hala Yalan İftira Atmaya Devam Ediyorsun.

Ekran Görüntüsün De Olduğu Gibi Tartışma Çıkarmadığımız Halde YEKCAN Adlı Kişi Tartışmaya Yer Arıyor.
Ekli dosyayı görüntüle 105607
Hello d'arling i'm here. Sen kimdi ya hatırlayamadım? Boş yapanları takmıyorum, hatta tartışmaya bile girmiyorum. AHAHAHAH. Ee ne demişler?
"Kurdun sessiz kaldığı yerde itler çakallar volta atar."

GevezeOyuncuNW

play.gevezeoyuncu.com 1.11.2
En iyi cevaplar
0

Ekli dosyayı görüntüle 105621
Bu Yekcan nemiç yaaa?
Memnun musunuz? Tam kavgalık tartışmalık söz ahahahah.