Forum Gazetesi [Tasarım]

adenzu54

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar, bu forum gazetesi konuları bu aralar sık sık açıldı. Ben bu gazete konularını sevdim doğrusu ve ciddi anlamda forumda belli bir aralıkla bunun oluşturulup paylaşılması gerektiğini düşündüm. Hem bir farkımız olur hem de gayet hoş olur doğrusu.

Her neyse, konuyu sevmeme rağmen düzenini pek sevememiştim doğrusu, ben de bu gazete için bir kapak yapmaya karar verdim.

Umarım bu kapak düzenini ve tasarımını beğenirsiniz ve bunu gazete konularında kullanırsınız.

Oluşturduğum kapak düzeni:

Bu da yaptığım kapak tasarımı:

Umarım beğenmişsinizdir ve umarım bu "Forum Gazetesi" gerçekleşen ve etkin bir proje olur.

Tag list:
@MhaWTHoR @Burakcan @Uchiha_Madara @Thonka @Life Hunter @TheMissingLink @Kovalski @BraveHero @ShadowPlayer @LordOfStrategy @Erenbulbul @Blueyescat @XectioNN @emrearslan44 @BurnerTroll @Mr_TeneKe @İnanılmaz @OrangeLemon @TANKPRO @KişiTeneke @Vienicome @Rosenrot @KebabReyiz @Ragnarak @MertOrMErocks86 @Bay ZZ @zombiespaceman1 @Emrsmsk @AdexTR @HestiaKnife @ss333 @Dpelqpleq @faketaxidriver @zRedDragon #DirenCan
@SecretForest @Yaman @Quesky @YasirUS @Rlark @CuddlyFellow @Monkeygunner5000 @bydemir06 @Hsbas yeter, daha fazla tag yaparsam parmaklarım AIDS olacak :( .

Bu arada kapak üzerinde oynamalar yapabilirsiniz. Kapağı yaparken biraz hata yapmışım maalesef, mazur görün.

Boyut: 1000x1414

Son düzenleme:

bgencacat

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Tasarım olabildiğince yanlış. Ve Minecraftturk gazetesi diye Minecraft temalı olmak zorunda değil ki olacaksa da bu şekilde değil.
Bi site vardı online kendi gazetemizi yapabiliyorduk. Oraya göz attın mı hiç

Burakcan

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bu işte ciddi olan ve sonuna kadar destekte bulunacak kişiler bana forumdan özel mesaj atabilir mi? (Bana kini olanlar varsa yardimci olunacak şekilde uzak dururum onlardan.)

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bizim gazetenin templatesi bu: :kaş:

KişiTeneke

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben editörlük yapmıştım küçük bir dergide. Eğer çok sayfalı bir şey istiyorsanız ateşlerim.

adenzu54

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0

PwParadox

Konun için düşüncem profil kapağımda
En iyi cevaplar
0
Çok hojdir
(Hala daha parmaklarının nasıl AIDS kapabiliceğini düşünüyorum.)