Forum içindeki tanıtımı yapılan sunucular hakkında görüşüm

Marcio

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
:blobwave:Öncelikle bu forumda yeniyim . arkadaşım sayesinde katıldım . 6 - 7 yıldır minecraft oynuyorum. 1.6 sürümünden beri pek çok sunucuda oynadım (ondan öncesi single oynuyordum karışmasın)1 kuruculuk 2 builderlık ve onlarda rehber oldum ( Ayrıca şu an sunucumda var . Her şeyi bitirdiğimde açıcağım ) . Burda tanıtılan sunuculara baktığımda ise gözüme bir şey takıldı . Sunucunun ismini vermiyeceğim . Sunucu kendisine hard faction diyor. lakin sunucudaki tek zorluk 1 stack demirin! pahalı olması. Neden demir peki? Çünkü LAPİS DE KAZARKEN ELMAS DÜŞÜYOR:pof:. Evet hard faction da /warp lapis , hammadde var! Lütfen arkadaşlar reklam yapacağız ekstra sözcük ekliyeceğiz diye yarın çıkalıcak olan Hard Faction sunucularını kötülüyosunuz (Örneğin ben ,Hard faction, sunucu açıcağım ).
Bir diğer şey ise her sunucunun EMEK sözcüğünü kullanır hale gelmesi . Tamam kardeşim gerçekten emek veriyor olabilirsin ama bir harita yapması o kadar zor değil . haritadan kastımda bu işin hakkını verende var gidin para ile map satın alanda . Zaten pluginleri de sen yapmadın ! Nesi Emek ki bu? Fırıncı tabelasına Emekçiğim yazmıyor Ekmekçiyim yazıyor :hunharca:(kötü espri)... Neyse Bunların Dışında Forumu Sevdim lütfen sunucu tanıtımınızı yaparken doğru tanıtın ekstradan 1 , 2 kişi girsin diye bir yerlerinizi yırtmayın .

HestiaNW

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Katılıyorm sadece şu harita konusunda katılmıyorm adamlar gereksiz haritalara 60 70 tl fiyat veriyor o yüzdende çoğunlukla server açanlar ya harita çalıyorlar yada hazır harita kullanıyorlar cüzi bir fiyatta istediğim tür bir harita yapan bulursam yaptıracağım benimde server açma planım var :)

İyi Günler..

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
sana katılıyorum fakat artık bu lapis işi faction un olmassa olmazı olmuş resmen Türkiye de lapis olmayınca milllet sunucuya survival gözü ile bakıyor :D ee hard olduğuna göre hammadde de olmaz al sana survival oldu :D dimi tek farkı klan olayı yorumunda haklısın fakat build konusunda sana katılmıyorum adam builder bulamıyor güzel bi builder buildi süper adam da yeni açılmış bu sunucuda neden builder olsun daha iyi sunucularda builder olmak varken dimi para ile satanlardan da çoğu kişi alamayabiliyor adam sunucuya zor para bulmuş adam nasıl alsın 45 50tl lik map ı ? ve ayrıca adam ucuz a satılan maplarada güvenemiyor çeşit çeşit dolandırıcı var ve bir şey daha ekleleyim çoğu kişinin sunucuyu kolay yapmasının sebebi eskisi gibi hard oyuncuları kalmadı eskiler oyunu hep bıraktı büyük çoğunluğu yani bende minecraft a sadece sunucum var diye giriyorum onun haricinde girmem mesela milletin hard açmama sebeplerinden biride yeni açılan hard sunucuların ömrünün fazla olmaması bundan dolayı oyuncular direk daha büyük kitleli sunuculara gidiyor yeni açılan hard sunucuyada oyuncu kalmıyor ve kapanıyor eninde sonunda onu bırak op sunucular bile oyuncu bulamayıp kapanıyor millet güvenemiyor bir şey bilmeden sunucu açanlar yüzünden sunucu kurmakda usta olanlara da güvenemiyorlar ve direk büyük kitleli sunuculara yöneliyorlar bu sunucunun online si fazla kapanmaz diye .

HestiaNW

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sana katılıyorum fakat artık bu lapis işi faction un olmassa olmazı olmuş resmen Türkiye de lapis olmayınca milllet sunucuya survival gözü ile bakıyor :D ee hard olduğuna göre hammadde de olmaz al sana survival oldu :D dimi tek farkı klan olayı yorumunda haklısın fakat build konusunda sana katılmıyorum adam builder bulamıyor güzel bi builder buildi süper adam da yeni açılmış bu sunucuda neden builder olsun daha iyi sunucularda builder olmak varken dimi para ile satanlardan da çoğu kişi alamayabiliyor adam sunucuya zor para bulmuş adam nasıl alsın 45 50tl lik map ı ? ve ayrıca adam ucuz a satılan maplarada güvenemiyor çeşit çeşit dolandırıcı var ve bir şey daha ekleleyim çoğu kişinin sunucuyu kolay yapmasının sebebi eskisi gibi hard oyuncuları kalmadı eskiler oyunu hep bıraktı büyük çoğunluğu yani bende minecraft a sadece sunucum var diye giriyorum onun haricinde girmem mesela milletin hard açmama sebeplerinden biride yeni açılan hard sunucuların ömrünün fazla olmaması bundan dolayı oyuncular direk daha büyük kitleli sunuculara gidiyor yeni açılan hard sunucuyada oyuncu kalmıyor ve kapanıyor eninde sonunda onu bırak op sunucular bile oyuncu bulamayıp kapanıyor millet güvenemiyor bir şey bilmeden sunucu açanlar yüzünden sunucu kurmakda usta olanlara da güvenemiyorlar ve direk büyük kitleli sunuculara yöneliyorlar bu sunucunun online si fazla kapanmaz diye .
Sonuna kadar katılıyorm. :alay:

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Tek katılmadığım nokta; sunucuların "Hard Faction" içeriğini kötülemesi.