Forum Minecrafttürk Için Bir Program ! Version 1.0 !

ByFear

Marangoz
En iyi cevaplar
0
C# Kullanıyom Da Sen Niye Visual Basic ' i Ezdin ? Onlada Birçok Şey Yapılabilirki[DOUBLEPOST=1371570494,1371029005][/DOUBLEPOST]Programı Seveceksiniz ! Bir Tatile Çıktım ve Birkaç Gün Olmayacağım. Yoksa Çoktan Bitmişti.

Bu Arada Çoğu Kişi Güven Sıkıntısı Çekiyormuş :/ Bişeyler Bulmaya Çalışacağım Bunun İçin ...

BaanKaii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yani diyorsun ki Fast Launcher, Port Launcher gibi bir şey yapıcam.Aayrıca Javayıda pek tavsiye etmem.Visual Basic yada C daha iyi olur diyorum.

xdzaa21

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Güzel Bir Çalışma Ama Bazılarının Dediği Gibi Pek Güvenli Değil :uğraş:

atay17

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
güveniyim mi acaba? karar veremedim ama bu iş iyi olabilir çünkü pcde super posh var

Mkarslan_happyspor

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çoğu kişinin de dediği gibi biraz güven sıkıntısı var gibi… Tek kullanımlık e-posta ile bunu denemek lazım z:)

Batu.

Fus-Ro-Dah!
En iyi cevaplar
0
Ben herhangi bir amacı olduguna inanmıyorum. Ayrıca bu programı hangi dille yazdın? Ne mantıkla Kullanıcı adı-şifre soruyorsun? Böyle bir programı halka açık yaptıysan bunların hesabını vermen gerek.[DOUBLEPOST=1374009762,1374009680][/DOUBLEPOST]
Yani diyorsun ki Fast Launcher, Port Launcher gibi bir şey yapıcam.Aayrıca Javayıda pek tavsiye etmem.Visual Basic yada C daha iyi olur diyorum.

Java'yı neden tavsiye etmiyorsun? Sadece soruyorum. Çünkü ben java ile ilgileniyorum.

guy

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
hiçbir site yönetimi böyle birşeyi desteklemez gibi geliyor. Zaten çok gereksiz bir şey.

Batu.

Fus-Ro-Dah!
En iyi cevaplar
0
hiçbir site yönetimi böyle birşeyi desteklemez gibi geliyor. Zaten çok gereksiz bir şey.

Neden böyle düşünüyorsun? Çoğu zaman sadece bir web site için hazırlanmış clientler iyidir. Bizim kullandıgımız "Google Chrome, Mozilla vs." tüm internet siteleri için ortak kodlanmıştır. Böyle clientler iyi ve güvenli yapılırsa iyi olur. Mesela mikrofona ana sayfa dendigin de ana sayfaya giden, veya son mesaj dendiginde son alıntılanan mesaja gitme. Gördümde söylüyorum.

BaanKaii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben herhangi bir amacı olduguna inanmıyorum. Ayrıca bu programı hangi dille yazdın? Ne mantıkla Kullanıcı adı-şifre soruyorsun? Böyle bir programı halka açık yaptıysan bunların hesabını vermen gerek.[DOUBLEPOST=1374009762,1374009680][/DOUBLEPOST]

Java'yı neden tavsiye etmiyorsun? Sadece soruyorum. Çünkü ben java ile ilgileniyorum.

Javada güzel harika uygulamalar yapılabilir (mesela minecraft :D ), ama java uygulamaları daima kasar.32bit işletim sistemlerinde daha çok kasıyor.

Batu.

Fus-Ro-Dah!
En iyi cevaplar
0
Javada güzel harika uygulamalar yapılabilir (mesela minecraft :sırıtmak: ), ama java uygulamaları daima kasar.32bit işletim sistemlerinde daha çok kasıyor.

Optimizasyon kötü olursa hangi dilde olursa olsun kasar. Yani c++'da bir program yapıyorsun, 300 tane string var ve bunların hepsini long yapıyorsun. Yani anlayacağın, programın kasması programın yapımcısına baglı. Ha belki java biraz daha istisnalı olabilir o konuları pek bilmiyorum :D

BaanKaii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Optimizasyon kötü olursa hangi dilde olursa olsun kasar. Yani c++'da bir program yapıyorsun, 300 tane string var ve bunların hepsini long yapıyorsun. Yani anlayacağın, programın kasması programın yapımcısına baglı. Ha belki java biraz daha istisnalı olabilir o konuları pek bilmiyorum :sırıtmak:

Aynen dediğin doğru :D Bende o sorunu yaşıyorum :D 50 satırla geniş geniş c++ uygulaması kasılarak açılıyor, ardından satırları azaltıp bazı şeyleri küçültüyorum, kasma sorunu kalkıyor :D Her satırı tek tek okuyunca boş satırlarda aksama yaratabiliyor. :D