Forum Minecrafttürk Için Bir Program ! Version 1.0 !

ByFear

Marangoz
En iyi cevaplar
0

Böyle Bir Program Hazırlıyorum. Giriş İçin Bu Forum Üyeliğini Kullanmanız Gerekiyor. Böle Forumun Kısayolu Gibi bir şey :D Siz Ne Düşünüyorsunuz ?

ŞİFRE ÇALMAK AMACIYLA YAPILMAMIŞTIR ! TAMAMİYLE GÜVENLİ !

craft_man

Shia LaBeouf
En iyi cevaplar
0
Güzel çalışma, devamı gelir umarım. Ben destekliyorum :)

ByFear

Marangoz
En iyi cevaplar
0
sağolun :)[DOUBLEPOST=1370873491,1370873428][/DOUBLEPOST]Baya Bi Emek Veriyorum :D

Theaser99

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çalışma güzel düşünülmüş ama pek güvenemedim nedense.

patrayanist

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Programın amacı nedir ? Hangi ihtiyacımıza çare olacak ? Sadece giriş ekranı koyarsanız neyi değerlendirebiliriz ki ?
Ayrıca buraya girilen şifrelerin güvenliğini " şifre çalmak niyetim yoktur, güvenin " diyerek mi sağlıyorsunuz ? Doğrusu bende hiç güvenemedim. Umarım yanılıyorumdur.

Ve son olarak bu sistem nasıl bu forum ile alakalı olacak ? Yani burada ki üyeliklere göre nasıl giriş yapılabilecek ? İşin biraz daha teknik boyutunu merak ediyorum ? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Black_Fire

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
güzel çalışma ama güvenli değil

mehmet234

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim Anlamadığım Tarayıcımızı Açıp Girsek.Bunu İndirip Şifre Yazsak Ne Açılacak.

ByFear

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Programın amacı nedir ? Hangi ihtiyacımıza çare olacak ? Sadece giriş ekranı koyarsanız neyi değerlendirebiliriz ki ?
Ayrıca buraya girilen şifrelerin güvenliğini " şifre çalmak niyetim yoktur, güvenin " diyerek mi sağlıyorsunuz ? Doğrusu bende hiç güvenemedim. Umarım yanılıyorumdur.

Ve son olarak bu sistem nasıl bu forum ile alakalı olacak ? Yani burada ki üyeliklere göre nasıl giriş yapılabilecek ? İşin biraz daha teknik boyutunu merak ediyorum ? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Bakın Güvenemediğinizi Anlarım. Bu Normal bir şey. Ama Aslında Bunun Tekniği Şöyle :

Şimdi https://forum.gamer.com.tr/login Linkindeki Textboxlar İle Programın Giriş Yerini Eşitliyoruz.
Giriş Tuşuna Basınca Program Bunları https://forum.gamer.com.tr/login ' e Yüklüyor Ve Giriş Yapıyor.
Giriş Yapınca Program Bunu Algılıyor Ve Girişinize İzin Veriyor.[DOUBLEPOST=1370965029,1370964887][/DOUBLEPOST]İşin Teknik Yanı İse Şöyle :

Kendi Nickinizle Kullanacağınız Chat
Menülere Erişim
Kategorilere Hızlı Erişim
Duyurular Bölümü
Başka Birkaç Şey Daha Ekliyeceğim.

Bkunkcu

Windows 10 CDsi bulunur.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Hocam niye VisualBasic'i ezdin hemen. :) Gayet güzel yazılabiliyor onda da.

Bkunkcu

Windows 10 CDsi bulunur.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Java tam olarak programlama dili sayılmaz yani günümüzde genelde projeleri geliştirmek için kullanılıyor. Sonuçta baktığın zmaan java ile bir program yapmak çok zor gibi :)
Açıkcası Android için öğrendim. Bukkit plugin felan da kodluyoruz eğlenceli oluyor :)

JellyBean

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
İyi bir çalışma Bende destekliyorum .

Hasan29

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel bir çalışma olur ama arkadaşların dediği gibi biraz güven konusu var.