1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Minecraft sunucularıyla, Minecraft eklentileriyle veya Minecraft modlarıyla ilgili konuların bu bölüme açılması yasaktır. Oyunda yaşadığınız crash, donma, kasma, dünya oluşturma, doku (texture) sorunları vb. sorunlar hakkında olan konularınızı buraya açabilirsiniz. Satın aldığınız Minecraft premium hesapları ile ilgili aklınıza takılan soruları burada sorabilirsiniz. Eğer nereye konu açacağınızı bilmiyorsanız Forum Destek Bölümü'nden konunuzun nerede olması gerektiği hakkında bilgi alabilirsiniz. Forum Destek Bölümü için tıklayın.

Forum :/

Konusu 'Minecraft Genel' forumundadır ve fedheden tarafından 8 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. fedheden Marangoz

Reklam
    beyler forum niye böle oldu yha mahvolmus

2. Emre Can KESKİN Zombi Katili

Steam:
    bmetin06
    Bence güzel olmuş

3. fedheden Marangoz

Bencede güzel ama ben son konuları bulamamıstım ve konuları göremiyordum o yüzden söledim. sorun çözüldü moderator kardesimiz konuyu kilitleyebilir

4. Emre Can KESKİN Zombi Katili

Steam:
    bmetin06
    Kullandığın kelimelerle forum a gelen her şeyin kötü olmuş gibi gösteriyor.Söyle diye bilirdin ''Forumdaki kısayol tuşlarının değişmesi kötü olmuş.Sadece bir öneri lütfen yanlış anlama.

Sayfayı Paylaş