Foruma Ne Oldu Dostlar ?

JitterClickYT

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Günlerdir foruma giremiyoruz dedim bir şey falan mı oldu bi baktım forum 2 ay geriye alınmış. Forum elden gidiyeah...

Son düzenleme:

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Şaka gibi, 1 nisan şakası dicem kaç gün geçti. Hesabım, konularım, sponsorluk, sabit vs ne varsa gitmiş. Gerçekten üzücü, detaylı bir açıklama gelene kadar bunu ciddiye almıyorum.

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1 Nisan 2018'de yaşanan olaydan sonra 22 Nisan 2019'da ona benzer bir olayın yaşanması ve günlerin birbirine çok yakın olması iyi bir tesadüf olmuş.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Şaka gibi, 1 nisan şakası dicem kaç gün geçti. Hesabım, konularım, sponsorluk, sabit vs ne varsa gitmiş. Gerçekten üzücü, detaylı bir açıklama gelene kadar bunu ciddiye almıyorum.

Ücretli üyelikler vesaire geri verilir fakat uyarılar, banlar, konular, mesajlar vb. için aynısını söyleyemem.

Ekstra olarak forum şu an hala yavaş çalışıyor. Sayfanın altında da toplam sorgu en fazla bellek gibi debug mesajları olduğuna göre sanırım hala uğraşıyorlar; umarım forumu düzeltebilirler.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Oluşan bir sorunu düzeltmemiz gerekiyor. Düzeltmek için biraz eski bir yedeğe almamız gerekti. Elimizden geleni yapıyoruz.

KodBağimlisi

Hayatta hiç kimse için ağlamaya değmez
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Benim yetkilerimi hala verilmedi +4 gün geçti 3 tane üyeliğim var sponsorluk + premium üye + onaylı satıcı

MelihKaraca

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Beyler Sakin admlar halletmeye çalışıyorlar demekki teknik bir sorun oldu.En yakın zamanda düzeltilir insanları sıkmaya gerek yok.Zaten üyelikleriniz verilir merak etmeyin.Detaylı açıklamayı bekliyoruz hep birlikte !

Darkkandadr

❌⚖❌ Everybody knows the good guys lost...
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Özel üyelikler, satın alınan reklamlar ve benzeri şeylerin hepsinin iadesi tabii ki yapılacaktır. Telaşlanmayın yönetim ekibi olarak çalışmalara devam ediyoruz. En az kayıpla bu durumdan çıkacağız. İyi Forumlar.

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
forum çöktü ewğl ewğl ewğl...
benim eski pp'em geri dönünce onu hatırladım ve mutlu oldum iyi ki çökmüş forum.

LavivaSurvival

IP: LavivaNW.Keyubu.Com
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
tamda altın sunucu başvurusu yaptık 15 gün içerisinde cvp gelicekti :D 13 gündeydik olmadı buu​

ZorinTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
imamoğlu başa gelince oldu bunlar
Ücretli üyelikler vesaire geri verilir fakat uyarılar, banlar, konular, mesajlar vb. için aynısını söyleyemem.

Ekstra olarak forum şu an hala yavaş çalışıyor. Sayfanın altında da toplam sorgu en fazla bellek gibi debug mesajları olduğuna göre sanırım hala uğraşıyorlar; umarım forumu düzeltebilirler.
onlar zaten vardı
Oluşan bir sorunu düzeltmemiz gerekiyor. Düzeltmek için biraz eski bir yedeğe almamız gerekti. Elimizden geleni yapıyoruz.
hani forum saldırı yemişti?

KodBağimlisi

Hayatta hiç kimse için ağlamaya değmez
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
imamoğlu başa gelince oldu bunlar

onlar zaten vardı

hani forum saldırı yemişti?
Benim yetkilerimin hiç biri daha verilmedi +4 gün geçti ama 3 tane üyeliğimden eser yok aldığıma dair kayıt vermemi istiyorlar ama mesajlar şubat ayından kalma ya üyeliklerimi teslim ederler ya da iade yaparlar okadar para vermişim @AdexTR @Crowley07

ZorinTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Benim yetkilerimin hiç biri daha verilmedi +4 gün geçti ama 3 tane üyeliğimden eser yok aldığıma dair kayıt vermemi istiyorlar ama mesajlar şubat ayından kalma ya üyeliklerimi teslim ederler ya da iade yaparlar okadar para vermişim @AdexTR @Crowley07
hallederler merak etme, halledemezlerse bu nasıl forum diyip ödediğin parayı haram edip ayrılırsın buradan :(
ben öyle yapardım. üstüne biraz da küfrederdim ama.

//edit
114670

şuradaki çevrim içi çevrim içi diye değil çevrimiçi diye yazılır. düzeltin

//edit 2
114796

düzeltmişler.

Son düzenleme: