Forumda türeyen sahte hesap hakkında

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Öncelikle selamlar hepinize,

Forumdan ayrılmamın ardından Ryan21 isminde bir arkadaşımız bu fırsatı değerlendirmeye çalışıp eski -çok çok eski- kullanıcı adımı kullanarak kendince popüler olma amacına girmiş, belki de ismimi karalamaya çalışmıştır.

Malum zat ve hesap ile hiçbir alakam yoktur. Yazdıklarından dolayı o hesap adına hepinizden bir özür diliyor, bundan sonra yazacaklarına dair hiçbir sorumluluğu üstlenmiyorum.

Sizden ricam ismim üzerinden prim yapmaya çalışıp sizi kandıranlara itibar etmemeniz ve bir süredir forum ortamında bulunmadığımı, bundan sonra da bulunmayacağımı, eğer olur da bulunursam bu hesaptan farklı bir hesap kullanmayacağımı bilmenizdir.

Hepinize iyi forumlar diliyor, kendinize iyi bakmanızı temenni ediyorum.

Sağlıcakla kalın.

@LegendofAnatolia @lSincapl @LordTs @RedFail @Adragos @ErenBeyazkurt @Sarper170 @Ardart @zombiespaceman1 @BurnerTroll

İletişim kurmak isterseniz;
Skype iskefiyeli.369
Steam iskefiyeli618

Son düzenleme:

zombiespaceman1

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Seks olayını açıklıyor bu (seks küfür değil lütfen :()

Sarper170

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gitmeseydin daha iyi idi. Bu sahte hesaplar insanın ne kadar kalbini kırsa veya sinirini bozsa da aldırış etmemek gerek. Sende sağlıcakla kal :(... (Mesaj yazamayacağım daha fazla. Yolculuğa çıkıyoruz. Gelince bakarım... +Tablet açık olduğundan dolayı açık gözüksem de yokum :/...)

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ryan21'i görünce bayağı inanmıştım senin olduğuna, ama sek yazısı olayından sonra güvenim kalmamıştı o hesaba.

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
Artık bi şey yazabileceğini sanmıyorum ama genede bi etiketleyelim :/ @Ryan21

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
★ ★ ★
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ya yine aynı şahıs...

İsim vermek istemiyorum ama yeter, bıkmadın mı bu işlerden? Konuşma biçimin her yerde belli ediyor seni, çok zorlama. Eskiden bu saçma davranışlarına karşı toleranslıydım ama artık kes şu tavırları. @Ryan21

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Anlaşıldı, tamam. (İyi biri tarafından etiketlenmek çok güzel bir duygu :D)

Ardart

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bilgi içün teşekkürler Kerem,bizi bilgilendirmen iyi oldu :p