Forumu Yenilendiğinde Böyle Oluyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Excuted

-Calibre-
En iyi cevaplar
0

Arkadaşlar forumu yenileyince böyle oluyor sizdede oluyormu?

patrayanist

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayır bu herkesin yaşadığı bir sorun değil. Sizden kaynaklanıyor. Her yenilediğiniz de aynı sorunla karşılaşıyor musunuz ?

[MyM]"TheLaukin

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bendede oluyor Chrome yi kapayıp açıyorum düzeliyor ama çözümü yokmu yha .s.s.s

patrayanist

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar muhtemelen sorun kullandığınız tarayıcı ile alakalı. Daha önce bende de oluyordu, her yenilediğim de aynı sorunu yaşıyordum. Tarayıcıyı silip yüklemekte fayda var. Tabii öncesinde diğer tarayıcılar ile siteyi denemenizi öneriyorum.

Yani aktif olarak chrome kullanıyorsanız Yandex, Mozilla gibi tarayıcılar ile deneyin. Eğer aynı sorun devam ediyorsa o zaman bakalım. Ama devam edeceğini sanmıyorum, tarayıcı ile alakalı bir sorun belli ki.

Excuted

-Calibre-
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar muhtemelen sorun kullandığınız tarayıcı ile alakalı. Daha önce bende de oluyordu, her yenilediğim de aynı sorunu yaşıyordum. Tarayıcıyı silip yüklemekte fayda var. Tabii öncesinde diğer tarayıcılar ile siteyi denemenizi öneriyorum.

Yani aktif olarak chrome kullanıyorsanız Yandex, Mozilla gibi tarayıcılar ile deneyin. Eğer aynı sorun devam ediyorsa o zaman bakalım. Ama devam edeceğini sanmıyorum, tarayıcı ile alakalı bir sorun belli ki.

Mozillada olmadı.

patrayanist

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
O zaman dediğim gibi kullandığınız tarayıcı sorunlu. Sitemizle alakalı bir sorun görünmüyor. Tarayıcınızı silip tekrar yüklemeniz sorunu çözebilir.

iyi forumlar

patrayanist

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sorun xenforo'dan kaynaklanıyormuş. Yeni güncellememiz ile sorun giderilecekmiş. Bu anlamda biraz daha sabırlı olmanızı rica ediyoruz.

Bkunkcu

Windows 10 CDsi bulunur.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Cache belleği çok yüklendiğinde sitelerin temaları gidiyor, sadece yazı olarak yüklenebiliyor. Başka bir neden de olabilir tabii ki sen yine de bir temizlemeyi dene. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...