Forumun ana sayfasında bulunan bölüm hakkında

smt287

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gamer 2.1 temasında forumun ana sayfasında bulunan bölüm:
142416

Bu bölüm diğer tema ile aynı şekilde olması daha iyi olmaz mı? veya temaya göre daha iyi bir stil giydirilebilir diye düşünüyorum. Bir tek bana mı itici geliyor?

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
"Güncel Oyun Sunucuları" ve "Yardım Sever Üyeler" sayfalarını ana sayfaya koyduktan sonra görünüşüne yönetimin genel olarak sınav, iş güç gibi meşguliyeti olmasından dolayı pek bir müdahalede bulunamadık. Ne tür bir görünüşü olacağı halen yönetimin gündeminde. Eğer önerileriniz var ise bu konu altından bildirirseniz çok memnun oluruz. İyi forumlar :amir:

Flap

rubiconnetwork.keyubu.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
"Güncel Oyun Sunucuları" ve "Yardım Sever Üyeler" sayfalarını ana sayfaya koyduktan sonra görünüşüne yönetimin genel olarak sınav, iş güç gibi meşguliyeti olmasından dolayı pek bir müdahalede bulunamadık. Ne tür bir görünüşü olacağı halen yönetimin gündeminde. Eğer önerileriniz var ise bu konu altından bildirirseniz çok memnun oluruz. İyi forumlar :amir:
ben yeni tasarımı pek sevmedim ondan minecraft türkiye 2.1 nostalji kahve kullanıyorum daha iyi.
Eskisindeki rahatlığı geri getirirseniz çok mutlu olurum . Bu tasarım zorlama gibi.
Sanki broşüre bakıyoruz. Onun dışında iyi . Sınavlar bitince umarım forumda baya yenilikler yaparsınız :)

Öneri olarak yeni tasarımın azcıkdaha forumsal olmasını isteridim market bröşürümsü olmamasını.
Websitesi nostalji kahveye benzese daha iyi olur bence.

KeremTokgz

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yıllaaaar sonra bir şekilde aklıma geldi ve giriş yaptım, forum baya değişmiş. Yeni temayı beğenmedim diyemeyeceğim fakat eski tema çok daha sade ve pratikti.

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali