FrigyaNetwork Şikayet

RuhunGenciVEVO

Don't panic, ORGANISE!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Müşterilerime benım şahsi adıma kufur edıyorsun paket yaparım dıyorssun zamanında benden paket yalvaran adamsın

ender1.png

Hadi ss at dersen buyur
ender2.png

Bu ss yalan dersen buyur
ender3.png

Bu bardagı taşıran son damla oldu şahsıma ettıgınız kufurler yettı artık bundan sonra susmıcam hakkımı sonuna kadar arayacagım

Görüşmek üzere

Ekli dosyalar

• ender1.png
    ender1.png
    4.1 KB · Görüntüleme: 58
Moderatör tarafından düzenlendi:

FurkanBoğar

Play.GizemliOyuncu.Com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Müşterilerime benım şahsi adıma kufur edıyorsun paket yaparım dıyorssun zamanında benden paket yalvaran adamsın

Hadi ss at dersen buyur
Ekli dosyayı görüntüle 167362

Bu ss yalan dersen buyur
Ekli dosyayı görüntüle 167363

Bu bardagı taşıran son damla oldu şahsıma ettıgınız kufurler yettı artık bundan sonra susmıcam hakkımı sonuna kadar arayacagım

Görüşmek üzere
Bu konuda ender kardeşime hak veriyorum, sebep ne olursa olsun küfür eden kişi haksızdır.

AKBABA0618

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Hadi ss at dersen buyur
Ekli dosyayı görüntüle 167362

Bu ss yalan dersen buyur
Ekli dosyayı görüntüle 167363

Görüşmek üzere
enderözür dilerim evladı.png
düzen bazıntekisin senle muhttap deilim

RuhunGenciVEVO

Don't panic, ORGANISE!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Boyle insanların sunucusunda oynuyorsunuz

Adsız.png

batuhan06388

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Ekli dosyayı görüntüle 167393
Bu adini bile anmak istemediğim ender denilen arkadaş hiçbir ek gelirisi olmayan akşama kadar bilgisayar başında oturup minecrafttaki sunucu açmayı bilmeyen adamlara internetten ücretsiz olarak bulduğu paketin ismini değiştirip insanlara satmaya çalışan dolandırıcı bir çocuktur.Neden bugün Server açılınca bir anda kudurdun onu da anlamış değilim.Acilis yaptirmicaktin saldırı yapacaktın sunucuya onu da yapamadin

RuhunGenciVEVO

Don't panic, ORGANISE!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu adini bile anmak istemediğim ender denilen arkadaş hiçbir ek gelirisi olmayan akşama kadar bilgisayar başında oturup minecrafttaki sunucu açmayı bilmeyen adamlara internetten ücretsiz olarak bulduğu paketin ismini değiştirip insanlara satmaya çalışan dolandırıcı bir çocuktur.Neden bugün Server açılınca bir anda kudurdun onu da anlamış değilim.Acilis yaptirmicaktin saldırı yapacaktın sunucuya onu da yapamadin
Bunu spor lisesine giden hiçbir emek etmeyen hayatta vasfı olmayan insanmı yazıyor ben aylarca calısıp yuksek ve kaliteli biryerlere geldim ya sen ? neden hep yazı var ss yok bence gereksiz ve boş konusuyorsun ne saldırısı dostum benden urun alanlar bellı sızın dısınızda bana dolandırıcı dıyen yok hahahaha kalıtenın kıskananı coktur zaten yeterınce kanıt sundum gereklı uyarımıda yaptıgımı dusunuyorum gorusmek uzere bay bay

batuhan06388

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu konuda ender kardeşime hak veriyorum, sebep ne olursa olsun küfür eden kişi haksızdır.
Kusura bakma da abi beni dolandıran kişiye güzel sözler soylemem herhalde değil mi? Zira sen de söylemiştin bana zaten bu çocuğun böyle yapacağını bilmiyordum kardeşim diye kusura bakmayın size karşı mahcup oldum diye kendin demiştin

batuhan06388

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bunu spor lisesine giden hayatta vasfı olmayan insanmı yazıyor neden hep yazı var ss yok bence gereksiz ve boş konusuyorsun ne saldırısı dostum benden urun alanlar bellı sızın dısınızda bana dolandırıcı dıyen yok hahahaha kalıtenın kıskananı coktur zaten yeterınce kanıt sundum gereklı uyarımıda yaptıgımı dusunuyorum gorusmek uzere bay bay
En azından bir ek gelirim var. Kardeşim demeyeceğim ağır gelir kaldıramazsın hep seslide konuştuğumuz için bir ss imiz yok kendi ortakların bile bu çocuk hiçbir iş yapmıyor derken daha kendini savunuyorsun surda yazık bu konuşmaları sunucu +30 +40 çekince yapman ayrı bir dikkatimi çekti yediremiyorsan git başka yerde ağla burası çocuk avutma yeri değil.

RuhunGenciVEVO

Don't panic, ORGANISE!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
En azından bir ek gelirim var. Kardeşim demeyeceğim ağır gelir kaldıramazsın hep seslide konuştuğumuz için bir ss imiz yok kendi ortakların bile bu çocuk hiçbir iş yapmıyor derken daha kendini savunuyorsun surda yazık bu konuşmaları sunucu +30 +40 çekince yapman ayrı bir dikkatimi çekti yediremiyorsan git başka yerde ağla burası çocuk avutma yeri değil.
Uzatmıyorum gorusmek uzere

RebornCraft

play.RebornCraft.pw
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Ekli dosyayı görüntüle 167393
Böyle insanların sunucusunda oynuyorsunuz lafını diyen Ender mi cidden? Kendi sunucunuza bot basıp, milletin sunucusunu laf etmeye devam edin. Her ne olursa olsun, bir sunucunun yetkilisiyle tartışıyorsanız OYUNCU kitlesine asla laf söylememeniz gerekir, bu terbiyesizliktir ve bir şeyleri öğrenmediğinizi açık ve net gösterir. Yaptığınız tek şey konuyu baltalamak.
(Küfür konusunda tabii ki hak vermiyorum, pek yakışmamış.)

Bu arada ender adlı arkadaştan sanırım ürün alanlar varmış, gerçekten üzüldüm. Zamanında bize buglu koruma vermişleri, insanları dolandırmaya çalışıyordu.

1590663688208.png

Verdiği eklenti başka birine ait, koruma diye sattığı eklenti buglu. Bana ücretsiz vermişti lakin, insanları dolandırmak için beni kullanmaya çalıştı, ekran görüntüsünde de belli zaten.

- Sunucuya gelirsek;
Konu tasarımı geliştirilebilir, başarılar!

batuhan06388

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Böyle insanların sunucusunda oynuyorsunuz lafını diyen Ender mi cidden? Kendi sunucunuza bot basıp, milletin sunucusunu laf etmeye devam edin. Her ne olursa olsun, bir sunucunun yetkilisiyle tartışıyorsanız OYUNCU kitlesine asla laf söylememeniz gerekir, bu terbiyesizliktir ve bir şeyleri öğrenmediğinizi açık ve net gösterir. Yaptığınız tek şey konuyu baltalamak.
(Küfür konusunda tabii ki hak vermiyorum, pek yakışmamış.)

Bu arada ender adlı arkadaştan sanırım ürün alanlar varmış, gerçekten üzüldüm. Zamanında bize buglu koruma vermişleri, insanları dolandırmaya çalışıyordu.

Ekli dosyayı görüntüle 167595
Verdiği eklenti başka birine ait, koruma diye sattığı eklenti buglu. Bana ücretsiz vermişti lakin, insanları dolandırmak için beni kullanmaya çalıştı, ekran görüntüsünde de belli zaten.

- Sunucuya gelirsek;
Konu tasarımı geliştirilebilir, başarılar!
Kanka bunlar böyle küfürü artık sabrımız taştı mecburen ettik yani Teşekkür ederim değerli yorumun için