Frp'ci Arkadaşlar İçeri !!

RandomMac5

KreeDome
En iyi cevaplar
0

Selamlar arkadaşlar ben kadir Bu aralar çok içtenlikle frp dünyasına daldım ve kendimi hikaye yazarken buldum. sonra bir düşündüm ki bu oyunu neden oynamayayım oynatmayayım Oyun çok basit işlerle ilerliyor oyun için tek gereken bir bilgisayar, mic ve Kağıt geri kalan her şey hayal gücümüze bağlı İsterseniz bir ejderha yumurtası bulup onu canlandırmak için uğraşabilirsiniz,Ben savaşçıyım deyip zindanlardan zindana gider akşamına tavern'da sabahlarsınız. dediğim gibi bu işlerde yeniyim eğer bir DM varsa (Dungeon Master) onunla da bir oyun oynayabiliriz.
Oyuna Katılmak isteyen arkadaşlar yorumlar yaparsa iletişim kurabiliriz​

Redmental

Tuhaf olan sizsiniz.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Selamlar arkadaşlar ben kadir Bu aralar çok içtenlikle frp dünyasına daldım ve kendimi hikaye yazarken buldum. sonra bir düşündüm ki bu oyunu neden oynamayayım oynatmayayım Oyun çok basit işlerle ilerliyor oyun için tek gereken bir bilgisayar, mic ve Kağıt geri kalan her şey hayal gücümüze bağlı İsterseniz bir ejderha yumurtası bulup onu canlandırmak için uğraşabilirsiniz,Ben savaşçıyım deyip zindanlardan zindana gider akşamına tavern'da sabahlarsınız. dediğim gibi bu işlerde yeniyim eğer bir DM varsa (Dungeon Master) onunla da bir oyun oynayabiliriz.
Uzaktan bile alakam yoktur ama sen böyle yazınca ilgimi çekti eğer ne olduğunu daha detaylı açıklarsan oynayabiliriz discord adresin var mı ?

Vearthx

-- play.ahbaplarmc.net -- 1.16.5 & 1.20.1 Survival
Sponsor
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Öyle bir anlatıyosun ki canım çekti. Ulaş bana özelden.

PASCIA

Eren Bülbül
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kardeşim gelmek isterdim lakin ben bu sene de üniversiteye hazırlanacağım.

FRP discordları için discorddan benimle iletişime geçebilirsin.

Zirax

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0

Aga ben de bi GM (game master) arıyordum veya oyuncu da olur ama bi gmmiz eksik katılmak istersen bana discorddan ulaşabilir misin canım çok fazla FRP yapmak istiyor ama bi gmmiz yok. ( Kullanıcı adı#8250 )(benimle birlikte 2 arkadaş daha var)