Gözyaşı (PART3)

Diggo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
O karanlık zindan tipli yerde Burak yalnızdı korkuyor ama kimseye bir şey diyemiyordu eninde sonunda o yosun bağlı eski kapı açıldı ve üzüntülü şefkatli ama korkak zavallı bir yaşlı kadın içeri girdi
-Ah yavrum sen daha küçükmüşsün yazık olacak :(
+Nasıl ne yapacaklar bana ne olacak !
-Boşver moralin bozulur hernekadar yasakda olsa sana 1 tas sıcak çorba getirdim ekmekte burda
+*Şaşırır* Çok teşekkürler teyze uzun zamandır böyle sıcak bir tas çorba görmemiştim :'(
-Söyle sen kimlerdensin Ryukan'ı bilirim ben
+Ulüvv lerdenim ben
-Yoksa ? sen o ayyaş ın çocuğumusun soyadı Ulüvv olan bi o var bu koca şehirde!
-Evet.. Neyse teyze benim yüzümden başını belaya sokma git buradan görürlerse halimiz nice olur
+Tamam seni ziyarete geleceğim
Kadın yavaşça korkuyla yerinden doğruldu Burak çorbasını büyük bir açlıkla yerken kapı kapandı ve içerden adım atma sesleri yaklaşmaya başladı bir çıkarım yapılacak olursa bunlar o korumalardı! Burak büyük korku ve hayretle ''Teyze! kaç buradan!'' diye yalvarmaya başladı ama nafile.. İçerden sopa azar ve zavallı kadının kısık bağırma sesinde başka hiçbirşey gelmedi
-Pislik kadın! demek ona yemek götürdün ha! *Al sana!*
+Ağalar etmeyin çocuk o!
''Kadını öldüresiyle dövdüler ve cidden öldürdüler''
-Gel bide şu yeni gelen abie bakalım!
*Adamlar Burak ın bulunduğu zindanın kapısını büyük bir gürültüyle tekmeleyerek açtı*
-Hı? bune lan
+Cidden ha pek cılızmış bu şimdi ona atacağımız dayakların hepsi boşa gidecek!
*Burak korkuyla çorbasını bırakıp ayağa kalktı*
-Ne istediniz o zavallı kadından!
+Kes sesini abi bak ben buranın gardiyanıyım hemde 20 koca yıldır! bana ''Manyak Rudolf'' derler
-Ne yapıyım lan ben sen manyaksan
+Bak sen şuna!
*Burak'ı tam dövmeye başlayacakken Burak ''dur!'' dedi
-Dur nolursun beni dövme dünden beri fırıncı babam muhafızlar ve siz beni çok dövdünüz yeni bir dayağı kaldıramam ne olursun!
+Yaa öyle demek bak çocuk şimdilik yırttın ama birdaha hademelerle diyaloğa girersen hem onu hemde seni öldürürüm!

*Burak yalnızdı ne yapacağını bilmiyor onlarca acının çığlık ve bağırtının sindiği o kara duvarlara sindi ve sadece düşünmeye başladı*