Topluluk Ürünü GaineeAnnouncements | Ortalanmış Anonslar! - Sesler! - Düzenlenebilir!

Citrus

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

4kr3p

JavaScript, Html5, Css,Skript
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Başarılarının devamını dilerim plugini deneyimlemek amacıyla test edicem eğer tavsiye alıyorsan ileriki günlerde yeni eklenebilir güzel özellikler söylemek isterim :1:

Citrus

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güzel bir eklentiye benziyor başarılar.
Başarılarının devamını dilerim plugini deneyimlemek amacıyla test edicem eğer tavsiye alıyorsan ileriki günlerde yeni eklenebilir güzel özellikler söylemek isterim :1:
BungeeCord Destekliyormu Acaba ?
Sanırsam messageannouncer den tek farkı ortalamasının olması
Gayet güzel olmuş, Eline sağlık.
Yorumlarınız için teşekkür ederim. İlerleyen zamanlarda çok eşsiz bir plugin olacak. Üniversite sınavım var bu hafta bu yüzden güncelleme yapamıyorum vaktim yok. JSON gibi diğer eklentilerde olan klasik özellikleri ekleyeceğim sınavdan sonra. Şuanlık bungeecord desteği yok fakat yinede kullanabilirsiniz. Eğer aklınızda fikir varsa eklenebilecek yazabilirsiniz, elimden geldiğince eklemeye çalışacağım. şu an aklıma oyuncunun parayla duyuru yapmasını sağlamak gibi bir özellik var.

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
Yorumlarınız için teşekkür ederim. İlerleyen zamanlarda çok eşsiz bir plugin olacak. Üniversite sınavım var bu hafta bu yüzden güncelleme yapamıyorum vaktim yok. JSON gibi diğer eklentilerde olan klasik özellikleri ekleyeceğim sınavdan sonra. Şuanlık bungeecord desteği yok fakat yinede kullanabilirsiniz. Eğer aklınızda fikir varsa eklenebilecek yazabilirsiniz, elimden geldiğince eklemeye çalışacağım. şu an aklıma oyuncunun parayla duyuru yapmasını sağlamak gibi bir özellik var.
JSON gibi klasik? jsonu ben sadece messageannouncerde gördüm , tek bir eklentide bulunan özellik klasik olamaz.

ZorG

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
dc adresini rıca edebilirmiyim

UnknownHero

Ya Çaresizsiniz, Ya da Çare Sizsiniz
En iyi cevaplar
0
Tasarım desen şahane, plugin desen şahane. Bize kalan başarılar dilemek :)