Gamebook tavsiye 17bin butce

zbh0606

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
ARKADASLAR MERHABA GAMEBOOK ALACAGIM BUTCEM ORTALAMA MAXIMUM CIKABILECEGIM 17 BIN TL
SIMDI BAZI ARKADASLARIMIZ BU BUTCE ILE MASAUSTU TOPLA DIYECEK EVET BENIM ASLINDA ISTEGIM
DE MASAUSTU IYI BIR OYUN BILGISAYARI YANLIZ SU NEDENLE GAMEBOOK ALMAK ZORUNDAYIM
OYUN OYNAMAYI COK SEVIYORUM VE AYNI ZAMANDA UNIVERSITE OGRENCISIYIM 4 YILLIK GRAFIK TASARIMI
ARDINDAN GAMING CHARACTER DESIGN E YOGUNLASMAYI DUSUNUYORUM BU YUZDEN OKUL ICINDE BIRCOK PROGRAM VE ODEV KULLANIMI HEMDE OYUN UZERINE KULLANA BILECEGIM BIR GAMEBOOK ALMAK ISTEDIM
COK PIYASA ARASTIRMASI YAPTIM TURKIYEYE BIRCOK URUN GELMIYOR STOKDA OLMUYOR SOZDE ASIRI GUZEL MAGZALARIMIZ HER URUN MEVCUT AMA BULABILDIKLERIMI SIZINLE PAYLASACAGIM COK KARARSIZ KALDIM
MONSTER MAGZASINA GITTIM BIR ANLIK ALIYORDUM SONRA INTERNETTE OKUDUGUM ANA KART SORUNLARI VSVS AKLIMA GELDI VE KREDI KARTIMI POST CIHAZINDAN GERI ALIP VE BOYLE BOYLE KARARSIZIM DIYE TUM YORUMLARI MAGZA MUDURUNE OKUTUTUM BEN ASIRI DERECE OPSESIF BIR INSANIM ALDIGIM URUN SORUNSUZ CIKMASI BENIM ICIN COK ONEMLI BUNDAN ONCE CASPER EXCALIBUR KULLANDIM VE MAGZA ONUNDE SERVISI YUZUNDEN GAMEBOOK U YERE VURARAK PARCALADIM O YUZDEN LUTFEN BANA KENDINIZ ALICAKMIS GIBI YARDIMCI OLURSANIZ COK SEVINIRIM SIMDIDEN TESEKKUR EDERIM

https://www.vatanbilgisayar.com/msi-ge75-raider-core-i7-9750h-2-6ghz-16gb-256gb-ssd-1tb-17-3-rtx-2060-6gb-w10.html msi

media martk in linkine bir problem oluyor arkadaslar urun sayfasini acilmiyor hp den begendigim urun
HP Omen 5AU91EA 15-dc1003nt /i7-8750H/ 32GB/ 1TB+256 SSD/ Nvidia RTX2070 8GB GDDR6/FHD / Gaming Laptop
media markt sqitesinde mevcut lutfen incelerseniz sevinirim

https://www.monsternotebook.com.tr/tulpar/MONSTER-TULPAR-T7-V19-6-1.html monster

KontraM

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
10.000 - 13.000 Tl civarı arasında kendine bütün oyunları kaldıracak güzel bir bilgisayar alabilirsin.
Kalan geriye 5.000 Tl ilede hem ödevini yapacağın hemde yanında taşayabileceğin oyun bilgisayarı kalan olmayan fakat içinde ssd'si ve işlemcileri ve benzeri özellikleri güzel olan ince notebooklar var ondanda bi tane alır çantana koyarsın.

KontraM

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
10.000 - 13.000 Tl civarı arasında kendine bütün oyunları kaldıracak güzel bir bilgisayar alabilirsin.
Kalan geriye 5.000 Tl ilede hem ödevini yapacağın hemde yanında taşayabileceğin oyun bilgisayarı kadar kalın olmayan fakat içinde ssd'si ve işlemcileri ve benzeri özellikleri güzel olan ince notebooklar var ondanda bi tane alır çantana koyarsın.