GameLifeMC - Factions | SurvivalGames | Spleef | Parkur | PaintBall - mc.GameLifeMC.com

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Aslında 7.satırda hata yok XAMPP yeni kurdum sunucuya bir kaç ayar vardı onları ayarladım .php dosyalarında sıkıntı yoktu yani :)
Valla sahsen gordugumu soyledim :) 7. Satirdan kaynakli mysql hatasi vardi birde index dosyasinda 2931 (di snrm) direk php hatasi vardi. En azindan oyle yaziyordu :) Web ile pek bi ilgim olmasada java developerim neyin hata olup neyin olmadigini gorebiliyorum :)

MediaRise

PLAY.CRAFTRISE.TC
En iyi cevaplar
0
Valla sahsen gordugumu soyledim :) 7. Satirdan kaynakli mysql hatasi vardi birde index dosyasinda 2931 (di snrm) direk php hatasi vardi. En azindan oyle yaziyordu :) Web ile pek bi ilgim olmasada java developerim neyin hata olup neyin olmadigini gorebiliyorum :)
Hocam, uzun uzun anlatacak değilim bakın şöyle özetleyeyim ;
XAMPP'da Show_tag yani "<?" kodunu XAMPP düzgün bir şekilde okuyamıyor bunu hata olarak algılıyor
bunu "<?php" bunun gibi algılaması için "short" seçeneğini etkinleştirdim yani PHP dosyalarında sıkıntı yok, sıkıntı olsaydı şu an zaten girmezdi siteye değil mi?

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Hocam, uzun uzun anlatacak değilim bakın şöyle özetleyeyim ;
XAMPP'da Show_tag yani "<?" kodunu XAMPP düzgün bir şekilde okuyamıyor bunu hata olarak algılıyor
bunu "<?php" bunun gibi algılaması için "short" seçeneğini etkinleştirdim yani PHP dosyalarında sıkıntı yok, sıkıntı olsaydı şu an zaten girmezdi siteye değil mi?

Soyledigim gibi bir hatanin XAMPP dan kaynakli olmasi onun hata olmadigini gostermez. Ben sadece gordugumu soyledim sakin olun :)

MediaRise

PLAY.CRAFTRISE.TC
En iyi cevaplar
0
Emre kardeşim konuyu değişecek kadar adam olduğunu bilmiyordum neyse. Şu konunun en üstündeki CraftRise'yide sil bari tam olsun.

Son düzenleme: